خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش های مجازی به جنگ فردی با برنامه جذاب و جالب و خوب میلیونی

واکنش های مجازی به جنگ فردی با برنامه جذاب و جالب و خوب میلیونی

واکنش های مجازی به جنگ فردی با برنامه جذاب و جالب و خوب میلیونی

|واکنش های مجازی به جنگ فردی با برنامه جذاب و جالب و خوب میلیونی از اس پی سیتی|

ایرنا- ممانعت از پخش برنامه جذاب و جالب و خوب نود از شبکه سه سیما در طی دو هفته متوالی، واکنش های گسترده ای در فضای توییتر با تاکید بر سه موضوع انتقاد از رویه صدا و همچنين سیما، – حمایت از مجری برنامه جذاب و جالب و خوب نود و همچنين نقد نقش فروغی مدیر شبکه ۳ را برانگیخت.

اهمیت نقش رسانه و همچنين کارکرد آن هم در جامعه امروزی و همچنين تاثیر گذاری و همچنين تاثیر پذیری انظار و افکار عمومی از محتوای برنامه جذاب و جالب و خوب های تولیدی، یکی از مهمترین مقوله های یک نهاد رسانه ای محسوب می مي شود و همچنين بر همین اساس متن اغلب توییت ها بر محور تلاش برنامه جذاب و جالب و خوب سازان برای کسب محبوبیت و همچنين مقبولیت در جامعه و همچنين در چارچوب مصالح ملی و همچنين رسانه ملی متمرکز شده است.

بسیاری از کاربران تکرارعدم پخش برنامه جذاب و جالب و خوب نود را به دلیل بروز اختلاف بین مدیر جوون شبکه سه و همچنين عادل فردوسی پور دانسته و همچنين گفته اند: این اتفاق این شبهات را ایجاد کرد که عادل فردوسی پور مورد تنبیه مدیر جوون و همچنين ارزشی قرار گرفته و همچنين حتی احتمال پایان کامل این برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد .

** انتقاد از رویه صدا و همچنين سیما نقد عملکرد مدیران فعلی صدا و همچنين سیما یکی از مهمترین موضوعات در توییتر بوده که با اشاره به مخالفت مدیر شبکه سه با پخش برنامه جذاب و جالب و خوب نود، معتقد بودند: این رفتار صدا و همچنين سیما باعث از بین رفتن بیش از پیش مخاطبانش می مي شود .

برخی دیگر از کاربران توییتر به ریشه یابی این نوع رفتارهای مدیریتی پرداخته و همچنين برخورد های اخیر با برنامه جذاب و جالب و خوب نود را زمینه چینی برای حذف کامل فردوسی پور از این برنامه جذاب و جالب و خوب تفسیر کرده و همچنين نوشته اند: ستاد ایجاد نارضایتی، نگران و همچنين ناخوش و غمگين، دست به کار شد تا با تعطیل کردن نود، به نارضایتی عمومی دامن بزند! برخی از کاربران این رفتار را نشانه ای از رقابت شبکه های ماهواره ای با صدا و همچنين سیما دانسته و همچنين مضر و همچنين بد مدیریت مدیران سیما را عامل گرایش مخاطبان به سمت برنامه جذاب و جالب و خوب های ماهواره ای ارزیابی کرده اند.

تحلیل کاربران توییتر از اهداف مدیر شبکه سه با برنامه جذاب و جالب و خوب نود چنین منعکس شده است: قطع برنامه جذاب و جالب و خوب نود یکی از بزرگترین نشانه های بی اعتنایی به شهروندان و مردم شهر در این روزهای سخت است.

نفوذی ها را در این حوزه ها دنبال کنید که آخرین پیوندهای شهروندان و مردم شهر را با رسانه رسمی قطع می کنند .

اشاره به تفاوت نگرش شهروندان و مردم شهر با مدیران سیما در این توییت خلاصه شده است: اینها نود نمی خواهند، خیلی بخواهند بیست و همچنين سی .

بنا به اعلام روابط عمومی شبکه ۳ صدا و همچنين سیما برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ به دلیل رفتار غیرحرفه ای تهیه کننده و همچنين مجری آن هم دوشنبه شب پخش نشد و همچنين با لحنی تند رفتار عادل فردوسی پور در پی توقف پخش این برنامه جذاب و جالب و خوب در بعد از بازی انگلیس و همچنين اسپانیا را غیرحرفه ای خوانده است.

نقل شده به دلیل پخش زنده مسابقه فوتبال انگلیس و همچنين اسپانیا در چهارچوب لیگ ملت های اروپا، هفته قبل برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ پخش نشده که این امر انتقاد فردوسی پور را برانگیخته است.

** حمایت از مجری برنامه جذاب و جالب و خوب نود جلوگیری از پخش برنامه جذاب و جالب و خوب نود موجب انعکاس حمایت همه جانبه اصحاب رسانه و همچنين هنرمندان از عادل فردوسی پور شده و همچنين توییت های بسیاری در باره نقش موثر و همچنين مثبت وی در طی ۲۰ سال شمسي تولید و همچنين پخش برنامه جذاب و جالب و خوب نود و همچنين جلب گسترده مخاطب برای سیمای جمهوری اسلامی منتشر شده است.

کاربری با اشاره به نقش برنامه جذاب و جالب و خوب نود در جذب مخاطب نوشته است: در این شرایطی که ماهواره برخی از مخاطبان صدا و همچنين سیما را گرفته عادل می تواند هر هفته بیست میلیون ایرانی را پای صدا و همچنين سیما بیاورد.

کاربران به دوران پخش ۲۰ سال شمسي برنامه جذاب و جالب و خوب نود با مجری گری فردوسی پور و همچنين فراز و همچنين فرودهای این برنامه جذاب و جالب و خوب با مدیریت های متنوع و گوناگون و مختلف سیما؛ اشاره کرده و همچنين نوشته اند: فردوسی پور در ۲۰ طی سال شمسي قبل، بار ها با مدیران متنوع و گوناگون و مختلف صدا و همچنين سیما به اختلاف برخورده است، ولي بايد توجه داشت به دلیل اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب اش پر بیننده ترین برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیون به حساب می آید به تا حال هیچ مدیری نتوانسته است که او را کنار بگذارد .

در توییتی دیگر هم آمده است: عادل شب های زیادی را برای ما ساخت، چیز های زیادی از فوتبال را به ما آموخت و همچنين پر بیننده ترین و همچنين دوست داشتني و جذاب ترین برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی را برایمان ساخت.

مورد اعتمادترین مجری و همچنين کارشناس ورزشی است و همچنين سبک گزارشگری نوین فارسی را پایه گذاری کرده است او را تنها نمی گذاریم .

** نقد نقش مدیریتی فروغی سابقه کم مدیریتی علی فروغی و همچنين گرایش سیاسی اصولگریی و همچنين نیز سن پایین وی، سه موضوعی مهمی که در نگاه کاربران برجسته شده است.

اغلب کاربران از سابقه کم مدیریتی علی فروغی مدیر جوون شبکه سه انتقاد کرده اند.

بسیاری از کاربران توییتر با توجه به گرایش سیاسی فروغی، تاکید داشته اند که وی می خواهد اقتدار و قدرت فراوان فردوسی پور را کنترل کند .

کاربر دیگر هم نوشته است: آقای فروغی پخش نشدن نود تنبیه شماست نه عادل فردوسی پور، نتیجه این بازی نیز باخت قطعی شماست .

انتقاد از کم تجربگی مدیر جوون شبکه سه سیما، موضوع دیگری است که کاربران توییتر بدان پرداخته و همچنين نسبت به عواقب انتصاب مدیران جوون و همچنين تبلیغ جوانگرایی در سطوح مدیریت کلان کشور هشدار داده اند.

کاربری نوشته است: ديدن عملکرد امثال فروغی هشدار بزرگی است که در صورتي که رویکرد جوانگرایی بدون شایسته سالاری باشد، پستهای مدیریتی صرفا به عرصه ای برای عقده گشایی تبدیل خواهد شد .

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – برنامه جذاب و جالب و خوب نود – صدا و همچنين سیما – عادل فردوسی پور – مدیر – فردوسی پور – سیما – شبکه – شبکه سه – رفتار – توییتر – فردوسی – رسانه – مدیران – شبکه های ماهواره ای – نارضایتی – شبکه های ماهواره – اسپانیا – ماهواره – فوتبال انگلیس – شهروندان و مردم شهر – عادل – انتقاد – مدیریت – انگلیس – شبکه سه سیما – روابط عمومی – جامعه – شبکه ۳ – واکنش

منبع

واکنش های مجازی به جنگ فردی با برنامه جذاب و جالب و خوب میلیونی در تاریخ ۲۴ October 2018 | 2:16 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …