خانه / دسته‌بندی نشده / وحدت عملی جهان اسلام به نمایش گذاشته شد

وحدت عملی جهان اسلام به نمایش گذاشته شد

وحدت عملی جهان اسلام به نمایش گذاشته شد

|وحدت عملی جهان اسلام به نمایش گذاشته شد از اس پی سیتی|

 حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان  با اشاره به اجتماع میلیونی اربعین حسینی در کربلای معلی، گفت: امروز راهپیمایی اربعین حسینی تنها یک سنت یا نیت نیست، – بلکه نمایش اقتدار، وحدت و همچنين مودت جهان اسلام است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، حجت الاسلام و همچنين المسلمین عباس عربیان، پیش از ظهر امروز در جمع عزاداران حسینی در شهرستان سنندج اظهار داشت: اربعین حسینی یادآور ایستادگی جبهه حق در برابر جبهه کفر و همچنين شرک است.

این روز در تقویم بشریت جایگاه خاصی دارد.

مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه اربعین امسال با شور و همچنين عظمت خاصی برگزار گردید، بیان داشت: امسال کربلا میزبان میلیون ها عاشق دل سوخته اهل بیت علیهم السلام از سراسر جهان بود، کسانی که هزاران کیلومتر را برای زیارت مرقد مطهر امام و پيشوا حسین علیه السلام؛ سردار و همچنين سالار شهیدان طی طریق نموده بودند.

این استاد حوزوی با اشاره به اینکه اربعین حسینی خواه ناخواه تاثيرات و همچنين اثرات خود را بر جهان کنونی خواهد گذاشت، گفت: حضور میلیون مسلمان و همچنين انسان آزاده در یک مکان و همچنين با یک هدف مشترک، حادثه ای تکرار نشدنی در تاریخ بشریت است و همچنين همین امر باعث جلب توجه دیگر ادیان به دین اسلام، انسجام و همچنين وحدت آن هم می مي شود.

حجت الاسلام والمسلمین عربیان با اشاره به اینکه این حجم عظیم زوار اربعین حسینی مایه ترس و همچنين وحشت دشمنان اسلام شده است، تاکید کرد: امروز جهان غرب و همچنين شرق مات و همچنين مبهوت از این همه وحدت و همچنين انسجام بود.

امروز وحدت عملی جهان اسلام به نمایش گذاشته شد.

وی در ادامه سخنان خود به تلاش شبکه های های ماهواره ای دشمنان برای به حاشیه راندن این واقعه عظیم جهان اسلام اشاره کرد و همچنين گفت: علیرغم تلاش های بی شائبه دشمنان برای کم رنگ کردن اجتماع میلیونی اربعین حسینی امسال، بازهم خبرهاي جديد این رویداد جهانی بر روی شبکه های ماهواره ای رفت.

مدیر حوزه علمیه استان کردستان اظهار داشت: امروز راهپیمایی اربعین حسینی تنها یک سنت یا نیت نیست، بلکه نمایش اقتدار، وحدت و همچنين مودت جهان اسلام است.

این استاد حوزوی در ادامه با اشاره حضور خوب برادران اهل سنت در کنار برادران اهل تشیع در موکب ها و همچنين ایستگاه های زیارتی، گفت: امسال همکاری و همچنين تعامل برادران اهل تسنن و همچنين اهل تشیع در موکب های و همچنين ایستگاه های صلواتی هم در استان کردستان و همچنين هم در کربلای معلی، وحدت جهان اسلام را متجلی ساخت.

حجت الاسلام عربیان در ادامه با تاکید بر اینکه حرکت عظیم اربعین حسینی تاثیرات خود را بر جهان اسلام خواهد گذاشت، افزود: شکی نیست که اجتماع میلیونی مسلمان جهان در یک مکان و همچنين زمان خاص، معادلات سیاسی جهان را تحت تاثیر خواهد داد، لذا باید بتوانیم از این راهپیمایی عظیم حسینی بیشترین بهره های فرهنگی و همچنين سیاسی ر ا برای جهان اسلام ببریم.

کلید واژه ها: اربعین حسینی – استان کردستان – اسلام – اربعین – جهان – حسینی – کردستان – حوزه علمیه – وحدت – میلیونی اربعین – استان – امروز – نمایش – راهپیمایی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – کربلا – ماهواره – خبرگزاری حوزه – مسلمان – برگزار – عظیم – مدیر – زوار اربعین – امام و پيشوا حسین – شبکه – جبهه – خبرگزاری – موکب – روزنامه نويس و خبرنگار

منبع

وحدت عملی جهان اسلام به نمایش گذاشته شد در تاریخ ۳۰ October 2018 | 1:47 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …