خانه / دسته‌بندی نشده / دشمنان با تمام قدرت و همچنين قوا دنبال کمرنگ کردن راهپیمایی ۱۳ آبان خواهند بود

دشمنان با تمام قدرت و همچنين قوا دنبال کمرنگ کردن راهپیمایی ۱۳ آبان خواهند بود

دشمنان با تمام قدرت و همچنين قوا دنبال کمرنگ کردن راهپیمایی ۱۳ آبان خواهند بود

|دشمنان با تمام قدرت و همچنين قوا دنبال کمرنگ کردن راهپیمایی ۱۳ آبان خواهند بود از اس پی سیتی|

مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه حضور همگان در راهپیمایی ۱۳ آبانماه امسال فرض مسلم است، گفت: امسال دشمنان به ویژه آمریکایی ها حساب ویژه ای روی عدم حضور ملت ایران در این روز باز کرده اند، – به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری حوزه در استان کردستان، حجت الاسلام و همچنين المسلمین عباس عربیان، صبح امروز در نشست با فعالان فرهنگی شهرستان سنندج با اشاره به اجتماع تاریخی اربعین حسینی عاشقان اهل بیت علیهم السلام، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در طول تاریخ ۴۰ سال شمسي خود سرشار از فراز و همچنين نشیب های فراوانی بوده است که خوشبختانه این معظلات و مسائل و مشکلات را افتخارآمیز پشت سر گذاشته ایم.

مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه هر روز و همچنين هر لحظه توطئه ای جديد و تو و تازه از دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هویدا می مي شود، گفت: وجود کشوری مقتدر و همچنين مردمی در حساس ترین نقطه جهان، یعنی خاورمیانه باعث شده است که بسیاری از اقتدار و قدرت های استکباری منافع خود را به صورت جدی در خطر ببینند و همچنين همین امر باعث گردیده که دستان پلید زیادی این روزها علیه جمهوری اسلامی در کار باشند.

این استاد حوزوی با اشاره به هجمه خبری شدید شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی گفت: این روزها شبکه های ماهواره ای فارسی زبان تمام وقت و همچنين زمان خود رابرای کم رنگ کردن راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان هزینه کرده اند و همچنين با تمام قدرت به دنبال این خواهند بود که در این روز به نیات پلید خود برسند.

مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه این همه هجمه هدفمند تنها با یک هدف و همچنين آن هم هم براندازی نظام جمهوری اسلامی انجام می گیرد، اظهار داشت: دشمنان این نظام به ویژه آمریکا، رژیم صهیونیستی، آل سعود و همچنين.

کینه ای دیرینه از انقلاب اسلامی به دل دارند و همچنين با بهره بري و استفاده از میلیاردها دلار و همچنين نیز تجهیز تيم های تروریستی و همچنين یا شبکه های ماهواره ای به دنبال ضربه به پایه ها و همچنين ستون های این نظام خواهند بود که نمونه بارز این کارها در ماههای اخیر به وضوح دیده شده است.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین عربیان ادامه داد: لذا همه ملت ایران به ویژه فعالان فرهنگی و همچنين مذهبی به مانند روحانیون و همچنين طلاب این روزها وظایف بسیار سنگینی در قبال هجمه های خبری و همچنين فرهنگی دشمنان بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه تهاجم و همچنين هجمه های فرهنگی و همچنين رسانه ای دشمن بسیار هدفمند است، گفت: متاسفانه باید اذعان کرد که برخی از عناصر خودفروخته داخلی با کارها و همچنين اعمال خویش آب در آسیاب دشمنان قسم خورده نظام می ریزند که گناه اینها کمتر از گناه تروریستها و همچنين دشمنانی به مانند رژیم صهیونیستی و همچنين .

نیست.

مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه حضور همگان در راهپیمایی ۱۳ آبانماه امسال فرض مسلم است، اظهار داشت: امسال دشمنان به ویژه آمریکایی ها حساب ویژه ای روی عدم حضور ملت ایران در این روز باز کرده اند، لذا باید با حضور خود، استقامت و همچنين اقتدار خود را در مقابل زیاده خواهی دشمنان نظام نشان دهیم.

این استاد حوزوی ادامه داد: در این بین جوانان که همیشه در چنین مراسم هایی حضور فعال داشته اند هدف تبلیغات مسموم دشمنان قرار گرفته اند و همچنين با بهره بري و استفاده از روش ها و همچنين انحای متنوع و گوناگون و مختلف به دنبال ایجاد یاس در بین قشر جوون نسبت به انقلاب اسلامی خواهند بود.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین عربیان با اشاره به اینکه در این روزها وظیفه نهادهای فرهنگی در تاریخ انقلاب بسیار حساس شده است، گفت: نهادهای فرهنگی و همچنين تبلیغی در مقابل این همه هجمه رسانه ای و همچنين فرهنگی بیگانگان وظیفه دارند که به صورت هوشمندانه وارد میدان نبرد شوند و همچنين اجازه ندهند که این انقلاب و همچنين آرمانهایش توسط دشمنان قسم خورده نظام آسیبی ببیند.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – استان کردستان – شبکه های ماهواره – جمهوری اسلامی – انقلاب اسلامی – اسلامی – حوزه علمیه – کردستان – راهپیمایی – فرهنگی – ماهواره – استان – نظام – جمهوری – پایگاه اطلاع رسانی – ۱۳ آبان – تيم های تروریستی – ایران – یوم الله ۱۳ آبان – خبرگزاری حوزه – مدیر – شبکه – اربعین حسینی – اطلاع رسانی – آمریکایی ها – تاریخ – فضای مجازی – خاورمیانه – آمریکایی – خبرگزاری

منبع

دشمنان با تمام قدرت و همچنين قوا دنبال کمرنگ کردن راهپیمایی ۱۳ آبان خواهند بود در تاریخ ۳۱ October 2018 | 2:57 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000620000865_Test_PhotoO.jpg

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان |آغاز دوره شهید تختی نژاد در …