خانه / دسته‌بندی نشده / رویکرد فراموش شده بودجه ۹۸

رویکرد فراموش شده بودجه ۹۸

رویکرد فراموش شده بودجه ۹۸

|رویکرد فراموش شده بودجه ۹۸ از اس پی سیتی|

غلامحسین مقیمی – این گفت و همچنين گوها و همچنين این قانع کردن ها هزینه دارد و همچنين حکومت مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است هزینه آن هم را بپردازد.

متاسفانه طی سال شمسي های قبل این مقوله در بودجه نهاد های دولتی مغفول مانده است و همچنين جایگاه روابط عمومی ها به عنوان حلقه اتصال با شهروندان و مردم شهر در نهاد ها .

– خبرگزاری آریا – غلامحسین مقیمی – این گفت و همچنين گوها و همچنين این قانع کردن ها هزینه دارد و همچنين حکومت مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است هزینه آن هم را بپردازد.

متاسفانه طی سال شمسي های قبل این مقوله در بودجه نهاد های دولتی مغفول مانده است و همچنين جایگاه روابط عمومی ها به عنوان حلقه اتصال با شهروندان و مردم شهر در نهاد ها و همچنين دستگاه های دولتی از همین طریق تضعیف شده است.

دیگر همه پذیرفته اند و همچنين کم و همچنين بیش هم مسئولان اعتراف کرده اند که سطح اعتماد عمومی شهروندان و مردم شهر به حکومت کاهش چشمگیری پیدا کرده است و همچنين بارها نیز مقام معظم رهبری در سخنرانی های خود از حکومت و همچنين دو قوه دیگر خواسته اند که عملکرد خود را اطلاع رسانی کرده و همچنين در دل شهروندان و مردم شهر امید آفرینی کنند.

در میان هجمه های رسانه ای و همچنين تهاجم شایعه هایی که از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی ذهن و همچنين جسم شهروندان و مردم شهر را فراگرفته است، امید آفرینی و همچنين روشنگری در خصوص اقدامات حکومت می تواند بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات را حل یا حداقل قابل تحمل کند.

از سوی دیگر رییس محترم جمهور بارها از رسانه ها و همچنين خصوصا از صدا و همچنين سیما در خصوص عدم انعکاس اقدامات حکومت گلایه مند بودند.

ولی گلایه اصلی ایشان باید خطاب به مدیران ، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزان و همچنين تصمیم گیران نهاد مدیریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کشور باشد که در هیچ سالی برای این مهم الویتی قائل نشده اند و همچنين در عمل اطلاع رسانی فعالیت های حکومت و همچنين کارگزاران آن هم یعنی روابط عمومیها را تا حدودی نادیده گرفته اند.

اول آبان ماه سال شمسي جاری دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشورمان بخشنامه بودجه سال شمسي ۹۸ را با شرح پیوست آن هم ابلاغ نمود.

در این ابلاغ کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت سرويس ها و خدمات کشوری مکلفند که در چارچوب جهت گیری سیاست ابلاغ شده برنامه جذاب و جالب و خوب سالانه و همچنين بودجه پیشنهادی خود را به تفکیک فصول و همچنين مسائل به نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه ارائه کنند تا پیش از طی کردن چرخه معمول خود و همچنين بعد از تصویب مجلس جهت اجرا ابلاغ گردد.

در این بخشنامه رویکرد اصلی بودجه سال شمسي ۱۳۹۸ حفظ ثبات اقتصادی، مهار تورم و همچنين صیانت از تولید و همچنين اشتغال، مقابله با تحریم ها و همچنين تامین معیشت شهروندان و مردم شهر است.

همچنین به صراحت آمده است بر این اساس ضروری است بودجه سال شمسي آینده دستگاه های دولتی در جهت تسریع در ارتقای سرمایه های اجتماعی تنظیم مي شود.

جای بسی امیدواری است که ارتقای سرمایه های اجتماعی در بخشنامه مورد تاکید قرارگرفته است.

ولی زيرا و به درستي که در این رویکردها فعالیت های با مضمون ارتقای سطح اعتماد عمومی به صراحت دیده نشده است از تنظیم کنندگان بودجه انتظار نمی رود که در این جهت برنامه جذاب و جالب و خوب ای تدارک ببیند.

به سوابق که نگاه می کنیم در همه سال شمسي های قبل چه قبل و همچنين چه بعد از انقلاب اسلامی مجموعه پیشنهاددهندگان برنامه جذاب و جالب و خوب در دستگاه های دولتی تمام قدرت خود را برمحور برنامه جذاب و جالب و خوب هایی قرارمی دهند که برونداد چشم گیری مانند راه ، سد، فرودگاه و همچنين.

داشته باشد.

این نگاه سازه محور موجب شده حتی بودجه های ناچیز برای اطلاع رسانی در مورد این سازه ها هم قربانی اصل سازه ها و همچنين هزینه های آن هم مي شود و همچنين این نادیده گرفتن اطلاع رسانی سبب شده علی رغم تلاش حکومت، اعتماد و همچنين امید شهروندان و مردم شهر به حکومت پایین بیاید.

به عنوان مثال عدم اعتماد عمومی شهروندان و مردم شهر به سیاست های حکومت موجب شد که علی رغم تلاش حکومت، شهروندان و مردم شهر سرمایه های خود را به دلار تبدیل کرده یا برای خرید رب گوجه فرنگی و همچنين پوشک هجوم ببرند و همچنين حرف دولتمردان را باور نکنند.

کاش دولتمردان می پذیرفتند بدون اعتماد عمومی مسائل مهمی زيرا و به درستي که حفظ ثبات اقتصادی، مهار تورم، صیانت از تولید داخلی و همچنين مقابله با تحریم ها امکان پذیر نیست و همچنين حکومت در صورتي که بخواهد سرمایه های اجتماعی خود را ارتقاء ببخشد، ضرورت اول آن هم ارتقاء اعتماد عمومی است و همچنين برای ارتقاء اعتماد عمومی وجود تریبون هایی برای گفت و همچنين گو و همچنين شنیدن حرف شهروندان و مردم شهر مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است.

این گفت و همچنين گوها و همچنين این قانع کردن ها هزینه دارد و همچنين حکومت مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است هزینه آن هم را بپردازد.

متاسفانه طی سال شمسي های قبل این مقوله در بودجه نهاد های دولتی مغفول مانده است و همچنين جایگاه روابط عمومی ها به عنوان حلقه اتصال با شهروندان و مردم شهر در نهاد ها و همچنين دستگاه های دولتی از همین طریق تضعیف شده است.

من به نوبه خود نگران ادامه این رویکرد خصوصاً در بودجه سال شمسي ۹۸ – موجب مي شود که نه تنها اعتماد عمومی کاهش یابد، بلکه سرمایه گذاری های دشمنان نظام و همچنين ایران در رسانه ها و همچنين اطلاع رسانی ثمر داده و همچنين موجب جریان یافتن دوباره اعتراضات شهروندان و مردم شهر مي شود.

واقعیت را بپذیریم حالا که دیگران به صراحت و همچنين روشنی سرمایه گذاری عظیمی را برای کاهش اعتماد عمومی انجام داده اند، ضروری است برای مقابله با آنان در این حوزه سرمایه گذاری کرده و همچنين ضمن تامین معیشت برای جسم شهروندان و مردم شهر، نگرانی و همچنين نامیدی را نیز از روح آنان بزداییم.

در انتها پیشنهاد می مي شود اطلاع رسانی از فعالیت های حکومت و همچنين حتی سایر قوا و همچنين نهادهای مشابه به عنوان اولویت در رویکرد تنظیم بودجه لحاظ و همچنين به دستور رییس محترم جمهور ابلاغ مي شود نا مدیران دستگاه های دولتی اطلاع رسانی عملکرد حکومت و همچنين نظام را به روش جدی در دستور کسب و کار خود قرار دهند.

کلید واژه ها: حکومت – بودجه – روابط عمومی – نهاد مدیریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – برنامه جذاب و جالب و خوب – شهروندان و مردم شهر – اطلاع رسانی – بخشنامه – هزینه – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – روابط – مقام معظم رهبری – دکتر حسن روحانی – اجتماعی – نهاد مدیریت – نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب – مدیریت – سرمایه – کشور – امید – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – اطلاع – رسانی – رسانه – فضای مجازی – رییس جمهور – حسن روحانی – صدا و همچنين سیما – کارگزاران

منبع

رویکرد فراموش شده بودجه ۹۸ در تاریخ ۱ November 2018 | 10:00 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13327994_905.jpg

تبلیغ عجیب بازیگر معروف در مورد خرید منزل و خانه در دبی! + فیلم

تبلیغ عجیب بازیگر معروف در مورد خرید منزل و خانه در دبی! + فیلم |تبلیغ …