خانه / دسته‌بندی نشده / یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان برگزار شد

|یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان برگزار شد از اس پی سیتی|

​جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: امروز عده ای استکبار را می خواهند بزک کنند و همچنين اسم استکبار را از روی آن هم برداشته و همچنين نام اقتدار و قدرت پهناور و بزرگ به آن هم بدهند که این یک خطر است.

– ​جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: امروز عده ای استکبار را می خواهند بزک کنند و همچنين اسم استکبار را از روی آن هم برداشته و همچنين نام اقتدار و قدرت پهناور و بزرگ به آن هم بدهند که این یک خطر است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، سرهنگ ابوالفضل طهماسبی ظهر امروز در یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی قرار دارد که باید در سخنرانی ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ها به این مهم پرداخته مي شود و همچنين بهترین مکان برای تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی مدارس و همچنين دانشگاه ها خواهند بود زيرا و به درستي که نسل جوون امروزی دوران انقلاب و همچنين دفاع مقدس را درک نکرده اند، پس مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است این دست آوردها به درستی برای جوانان تبیین و همچنين روشنگری مي شود.

عده ای می خواهند انقلاب اسلامی و همچنين سرويس ها و خدمات انقلاب را در نظر شهروندان و مردم شهر بی ارزش و همچنين کمرنگ جلوه دهند و همچنين این اقدام را از طریق رسانه های معاند، شبکه های ماهواره ای و همچنين شبکه اجتماعی انجام می دهند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه یادآور شد: انسان دارای دو بعد روحی و همچنين جسمی است، آدمی به بعد جسمانی خود بسیار اهمیت می دهد و همچنين این در حالی است که بعد روحی نیز دارای احتیاجاتی است که باید بدان توجه مي شود، دشمن از طریق رسانه ها، ماهواره ها ُبعد روحانی جوانان و همچنين خانواده ها را نشانه گرفته است و همچنين می خواهد سرويس ها و خدمات متقابل نظام را زیر سئوال ببرد.

طهماسبی خاطرنشان کرد: نسل جوون باید با مطالعه خاطرات خاندان رژیم پهلوی، قبل و همچنين بعد از انقلاب را مورد مقایسه قرار دهند، فیلم یتیم منزل و خانه ایران گوشه ای از تاریخ قبل از انقلاب ایران را روایت می کند که باید این آثار فاخر را دید و همچنين به اهمیت و همچنين جایگاه انقلاب پی برد.

وی به معظلات و مسائل و مشکلات کنونی کشور اشاره کرد و همچنين افزود: ما نمی گویم در کشور مشکل اقتصادی نداریم، تحریم های آمریکا بر ما اثر نگذاشته است، ولي بايد توجه داشت امروز باید دست آوردهای انقلاب اسلامی قبل و همچنين بعد انقلاب گفته مي شود.

خیلی ها دوست داشتند در حکومت اسلامی نفس بکشند، ارتقای منزلت زن، محرومیت زدایی، سازندگی، بهداشت، دست آوردهای انقلاب اسلامی است.

طهماسبی یادآور شد: دشمن علیه ایران جنگ رسانه ای خود را آغاز کرده است که دانش آموزان باید آگاه باشند؛ امروز ایران یکی از امن ترین کشورهای منطقه است که این دست آورد انقلاب اسلامی، مقاومت و همچنين فرهنگ ایثارگری به شمار می آید.

انتهای پیام
کلید واژه ها: انقلاب اسلامی – استان زنجان – اسلامی – فرمانده سپاه – امروز – دانش آموز – استان – زنجان – ایران – جانشین – شبکه های ماهواره ای – جوون – قبل و همچنين بعد – رسانه – شبکه های ماهواره – ماهواره – سپاه – بعد از انقلاب – قبل از انقلاب – جوانان – کشور – شبکه اجتماعی – دانش آموزان – اهمیت – دفاع مقدس – مشکل – پهناور و بزرگ – شبکه – محرومیت – سخنرانی

منبع

یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان برگزار شد در تاریخ ۵ November 2018 | 5:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …