خانه / دسته‌بندی نشده / تغییر سبک زندگی زنان ایرانی؛ از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی

تغییر سبک زندگی زنان ایرانی؛ از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی

تغییر سبک زندگی زنان ایرانی؛ از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی

|تغییر سبک زندگی زنان ایرانی؛ از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی از اس پی سیتی|

سرپرست تبلیغات اسلامی داراب تأکید کرد که تغییر سبک زندگی زنان ایرانی از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی در مواجهه با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

– تغییر سبک زندگی زنان ایرانی؛ از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی ” تيم اجتماعی ـ سرپرست تبلیغات اسلامی داراب تأکید کرد که تغییر سبک زندگی زنان ایرانی از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی در مواجهه با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از فارس، حجت الاسلام ابوالقاسم صادقی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان داراب امروز، ۱۴ آبان گفت: امروز یکی از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی در مواجهه با نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش برای تغییر سبک زندگی زنان ایرانی در موضوع حجاب و همچنين عفاف و همچنين تبدیل آن هم به مدل های مطرح مدنظر شبکه های ماهواره ای و همچنين غربی است.

وی افزود: هدف غرب از این اقدامات از هم گسیختن نهاد خانواده اصیل ایرانی و همچنين سست کردن پایه های اعتقادی کانون گرم خانواده مسلمان است.

صادقی بیان کرد: خانواده ها در ترویج فرهنگ حجاب و همچنين عفاف در جامعه نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند زیرا آنان با ترغیب و همچنين تشویق فرزندان خود به رعایت حجاب و همچنين عفاف می توانند در تعمیق و همچنين ترویج این نماد عالی شخصیت زن در نسل های آینده موثر واقع شوند.

سرپرست تبلیغات اسلامی داراب یادآور شد: رعایت حجاب و همچنين عفاف موجب سلامتی فردی و همچنين اجتماعی و همچنين مصونیت خانواده از خطر ابتذال، اضمحلال و همچنين فروپاشی است و همچنين می تواند مانع بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی و همچنين فرهنگی مي شود و همچنين غفلت از آن هم موجب گسترش بی عفتی و همچنين بی حجابی در محیط های اجتماعی خواهد شد.

وی تأکید کرد: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و همچنين عفاف به عنوان یکی از باورهای دینی مستلزم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی صحیح در سه حوزه فردی، خانواده و همچنين جامعه است.

سرپرست تبلیغات اسلامی داراب در پایان اظهار کرد: از روزی که حجاب دچار تغییر و همچنين تحول شد و همچنين آزادی های تعریف نشده در جامعه ما پا گرفت، طلاق که منفورترین چیزها در نزد پیامبر مکرم اسلام است به میزان نگران کننده ای افزایش یافت و همچنين در مقابل، ازدواج رو به کاهش نهاد که این پيشامد جديد بدون شک تنها بخشی از آثار اجتماعی بد حجابی و همچنين بی حجابی در جامعه است.

کلید واژه ها: زنان ایرانی – حجاب و همچنين عفاف – اسلام – اسلامی – ایران – سبک زندگی – فرهنگ – جمهوری اسلامی – فرهنگی – ایرانی – حجاب – خانواده – اجتماعی – تبلیغات – داراب – زندگی – جامعه – زنان – جمهوری – شبکه های ماهواره ای – آسیب های اجتماعی – بی حجابی – شبکه های ماهواره – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی صحیح – نظام – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – امروز – بد حجابی – ماهواره – فرزندان

منبع

تغییر سبک زندگی زنان ایرانی؛ از مهم ترین محورهای تهاجم فرهنگی در تاریخ ۵ November 2018 | 3:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …