خانه / دسته‌بندی نشده / ایران امن ترین کشور منطقه است/دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین مي شود

ایران امن ترین کشور منطقه است/دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین مي شود

ایران امن ترین کشور منطقه است/دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین مي شود

|ایران امن ترین کشور منطقه است/دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین مي شود از اس پی سیتی|

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه ایران امن ترین کشور منطقه است، گفت: دشمن نيت و اراده کمرنگ جلوه دادن دستاوردهای نظام را دارد ولي بايد توجه داشت دستاوردهای انقلاب باید به درستی برای جوانان تبیین مي شود.

– ” تيم سیاست و همچنين اقتصاد- جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه ایران امن ترین کشور منطقه است، گفت: دشمن نيت و اراده کمرنگ جلوه دادن دستاوردهای نظام را دارد ولي بايد توجه داشت دستاوردهای انقلاب باید به درستی برای جوانان تبیین مي شود.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از زنجان، ابوالفضل طهماسبی ظهر امروز ۱۴ آبان ماه در مراسم یادواره شهدای دانش آموز استان زنجان، اظهار کرد: بیان دستاوردهای نظام، در این برهه از زمان که دشمنان به دنبال تخریب چهل سالگی انقلاب است، اهمیت ویژه ای دارد.

وی با اشاره به اینکه نسل جوون امروزی دوران انقلاب و همچنين دفاع مقدس را درک نکرده اند، ابراز کرد: پس مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است این دستاوردها به درستی برای جوانان تبیین و همچنين روشنگری مي شود و همچنين بهترین مکان برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی مدارس و همچنين دانشگاه ها خواهند بود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به تلاش های دشمنان برای بی ارزش و همچنين کمرنگ جلوه دادن سرويس ها و خدمات انقلاب اشاره کرد و همچنين گفت: برخی در توسعه این موارد از طریق رسانه های معاند، شبکه های ماهواره ای و همچنين اجتماعی پیشتاز خواهند بود.

وی با بیان اینکه انسان دارای دو بعد جسمی و همچنين معنوی است، ادامه داد: دشمن از طریق رسانه ها و همچنين ماهواره ها بعد روحانی جوانان و همچنين خانواده ها را نشانه گرفته است و همچنين می خواهد سرويس ها و خدمات متقابل نظام را زیر سئوال ببرد.

طهماسبی خاطرنشان کرد: نسل جوون باید با مطالعه خاطرات خاندان رژیم پهلوی، قبل و همچنين بعد از انقلاب را مورد مقایسه قرار دهند، فیلم یتیم منزل و خانه ایران گوشه ای از تاریخ قبل از انقلاب ایران را روایت می کند که باید این آثار فاخر را دید و همچنين به اهمیت و همچنين جایگاه انقلاب پی برد.

وی به معظلات و مسائل و مشکلات کنونی کشور اشاره کرد و همچنين افزود: ما نمی گوییم در کشور مشکل اقتصادی نداریم، تحریم های آمریکا بر ما اثر نگذاشته است، ولي بايد توجه داشت باید بدانیم ارتقای منزلت زن، محرومیت زدایی، سازندگی و همچنين بهداشت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

این مسئول یادآور شد: دشمن علیه ایران جنگ رسانه ای خود را آغاز کرده است که دانش آموزان باید آگاه باشند؛ امروز ایران یکی از امن ترین کشورهای منطقه است که این دستاورد انقلاب اسلامی، مقاومت و همچنين فرهنگ ایثارگری به شمار می آید.

کلید واژه ها: دستاورد – استان زنجان – انقلاب اسلامی – ایران – فرمانده سپاه – جوانان – جوون – زنجان – کشور – استان – منطقه – جانشین – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – دانش آموز – نظام – رسانه – شبکه های ماهواره – امروز – ماهواره – بعد از انقلاب – قبل از انقلاب – سپاه – دانش آموزان – اهمیت – دفاع مقدس – مشکل – قبل و همچنين بعد – اجتماعی – خانواده

منبع

ایران امن ترین کشور منطقه است/دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین مي شود در تاریخ ۵ November 2018 | 2:35 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …