خانه / دسته‌بندی نشده / دشمن به دنبال استحاله آرمان های انقلاب است

دشمن به دنبال استحاله آرمان های انقلاب است

دشمن به دنبال استحاله آرمان های انقلاب است

|دشمن به دنبال استحاله آرمان های انقلاب است از اس پی سیتی|

دشمنان این مرز وبوم با بهره بري و استفاده از تمام امکانات خود در حال القای ناامیدی، یاس و همچنين.

به جامعه ایرانی خواهند بود و همچنين از این طریق به دنبال ایجاد راههای نفوذ در مملکت و همچنين استحاله انقلاب خواهند بود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، حجت الاسلام علی مرادی بعدازظهر امروز در دیدار با جمعی از بسیجیان شهرستان بیجار اظهار داشت: بعد از گذشت ۴۰ سال شمسي از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان دشمنی ها با این انقلاب مردمی نه تنها ادامه دارد، بلکه شدیدتر هم شده است.

امام و پيشوا جمعه بیجار با اشاره به توطئه های اخیر دشمنان نظام و همچنين ملت ایران، گفت: در ماه های اخیر برخی عملیات های تروریستی با حمایت و همچنين پشتیبانی کشورهای حامی تروریست علیه ملت و همچنين جوانان این مملکت انجام گرفت که حامیان و همچنين هادیان این اقدامات خشونت بار دیر یا زود باید تاوان آن هم را پس بدهند.

وی با تاکید بر اینکه ایران تنها کشور منطقه دارای امنیت پایدار است، افزود: امروز امنیتی که در کشور داریم نتیجه تلاش، مجاهدت و همچنين ایثار سربازان و همچنين جوانان این مملکت است و همچنين باید قدردان این نعمت پهناور و بزرگ باشیم، زیرا تا زمانی که در بحث امنیت مشکل داشته باشیم، هرگز نمی قدرت به حوزه های دیگر وارد شدن پیدا کرد.

حجت الاسلام مرادی تاکید کرد: خوشبختانه اتحاد و همچنين وحدت بین حکومت و همچنين ملت به تا حال هرگونه توطئه ای علیه این نظام را خنثی نموده و همچنين مي کند، ولی با این وجود باید همواره هوشیار و همچنين با بصیرت عمل کنیم، زیرا دشمنان راههای زیادی برای نفوذ در مملکت و همچنين در انظار و افکار عمومی دارند، کاری که اکنون در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی به شدت در حال انجام آن هم خواهند بود.

امام و پيشوا جمعه بیجار، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و همچنين آرمانهای امام و پيشوا و همچنين انقلاب را تنها راه پیروزی در مقابل دشمنان قسم خورده این نظام عنوان کرد و همچنين بیان داشت: دشمنان از کوچکترین فرصت برای ضربه زدن به این نظام بهره بري و استفاده می کنند، لذا باید طوری رفتار کنیم که این فرصت را به بدخواهان و همچنين دشمنان ندهیم و همچنين تو بسیجیان که جزو قشر فرهیخته و همچنين متعهد انقلاب محسوب می مي شود در این زمینه وظایف بسیار سنگینی در دفاع از ارزشهای انقلاب و همچنين نظام دارید.

وی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر تلاش دشمنان برای ایجاد بدبینی در کشور افزایش محسوسی داشته است، بیان کرد: دشمنان این مرز و همچنين بوم با بهره بري و استفاده از تمام امکانات خود در حال القای ناامیدی، یاس و همچنين.

به جامعه ایرانی خواهند بود و همچنين از این طریق به دنبال ایجاد راه های نفوذ در مملکت و همچنين استحاله انقلاب خواهند بود.

حجت الاسلام مرادی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: یکی از برکات حال نظام مقدس جمهوری اسلامی، وجود تبريک و مبارک مقام معظم رهبری است که با درایت و همچنين بصیرت خاص و همچنين ویژه، کشتی انقلاب را در این دریای متلاطم هدایت می کنند که این را باید نعمت الهی برای این نظام و همچنين ملت دانست.

امام و پيشوا جمعه بیجار در پایان سخنان خود اظهار داشت: تو بسیجیان باید برای تک تک اشخاص جامعه نمونه و همچنين اسوه صداقت، ایمان، محبت و همچنين.

باشید و همچنين بتوانید فریضه امر به معروف و همچنين نهی از منکر را در جامعه اسلامی به خوبی پیاده نمایید.

کلید واژه ها: حجت الاسلام مرادی – نظام – ایران – پیروزی انقلاب اسلامی – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا جمعه – کشور – شبکه های ماهواره – مرادی – امنیت – مقام معظم رهبری – تروریست – انقلاب اسلامی – خبرگزاری حوزه – ایرانی – اسلامی – امام و پيشوا – جوانان – امروز – آرمان – جامعه – فضای مجازی – کوچکترین – خبرگزاری – جمعه – ضربه زدن – روزنامه نويس و خبرنگار – سربازان – ماهواره – جمهوری

منبع

دشمن به دنبال استحاله آرمان های انقلاب است در تاریخ ۱۰ November 2018 | 5:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …