خانه / دسته‌بندی نشده / خطر مردن و مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی!

خطر مردن و مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی!

خطر مردن و مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی!

|خطر مردن و مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی! از اس پی سیتی|

هشدار با خانم هایی که با باور تمیزی بیشتر برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی به سالن های زیبایی رفت و آمد و مراجعه می کنند چرا که بیماری ها و همچنين عوارض کشنده ای با اپیلاسیون واژن پدیدار خواهند شد.

– عدم اطلاع از عوارض این اقدام، ممکن است نتایج فاجعه باری برای انجام دهنده آن هم به همراه داشته باشد.

برای انجام اپیلاسیون روشهای متعددی وجود دارند.

خانمها برای انجام آن هم دلایل و همچنين باورهای مختلفی دارند.

یکی از این دلایل تمیزی و همچنين بهداشتی بیشتر استدر صورتیکه یک بررسی اخیرا نشان داده است که انجام این اقدام نه تنها خطر ابتلا به بیماریهای مقاربتی را زیاد می کند، بلکه مشخص شده است که در صورتي که موهای ناحیه تناسلی از بین برده شوند، احتمال گرفتاری به یک بیماری پوستی بنام خطر ابتلا به ایدز با اپیلاسیون ناحیه تناسلیمثلا با لیزر تنها و فقط ۵۰ قسمت و بخش ریشه های مو از بین برده می شوند و همچنين فرد مجبور است اقدام به اپیلاسیونهای مکرر کند که با هر بار اپیلاسیون، پوست بیشتر آسیب دیده و همچنين بدن بیشتر در معرض عفونتهای واگیردار قرار می گیرد.

تجارت حاصل از اپیلاسیون روز به روز بیشتر شده و همچنين در بعضی کشورها به میلیارد دلار رسیده است.

شرکت های تجاری به کمک شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های زرد و همچنين اینترنت روز به روز به لزوم انجام اپیلاسیون دامن می زنند و همچنين در این میان متاسفانه در کشورهاییکه اطلاع رسانی اندک و همچنين یا وجود ندارد، روز به روز بر میزان آن هم افزوده می مي شود.

در این میان آمارهای تکاندهنده وجود دارنددر علم پزشکی در مواردیکه فرد برای پیدا کردن یک اندام متناسب اقدام به گرفتن رژیم غذایی خاصی می کند، یک بیماری بنام Anorexia Nervosa یا بی اشتهایی” عصبی ایجاد می مي شود که در آن هم فرد بطرز بیمار گونه و همچنين حتی تا مرز مردن و مرگ لاغر می مي شود.

متاسفانه شرکت های تجاری این نوع اندام بیمارگونه را به عنوان اندام ایده آل تبلیغ می کنندو بدنبال آن هم انواع متنوع و گوناگون و مختلف داروها، مکملها و همچنين دستگاههای خود را بفروش می رسانند و همچنين زيرا و به درستي که رسیدن به آن هم اندام یا تنها و فقط در رویا و همچنين دست نیافتنی است و همچنين یا اینکه باید فرد خود را بیمار کند و همچنين از بین ببرد، از فروش محصولات خود سود میلیارد دلاری می برند، و همچنين هر از چندگاهی یک جنبه جدید برای آن هم پیدا می کنند که در چند سال شمسي قبل اپیلاسیون را اضافه کرده اند.

کنترل درجه حرارت بدن به این صورت که موها با گرفتن درجه حرارت محیط اطراف به خود، اتلاف گرما را کاهش می دهند.

از ساییدگی و همچنين زخم شدن پوست محافظت می کنند.

هر گونه ساییدگی و همچنين از بین رفتن یا زخم شدن پوست ناحیه تناسلی محلی برای وارد شدن باکتری و همچنين ویروسها می باشد.

در صورتي که در حین اپیلاسیون حتی به مقدار و اندازه سرسوزن پوست زخم مي شود از آن هم محل ویروس HIV یا HPV (عامل زگیل تناسلی) به راحتی وارد بدن خواهد شد.

موهای ناحیه تناسلی حس لامسه را تقویت می کنند.

نوع مشتریانی که به مرکز مذبور رفت و آمد و مراجعه می کنند، در صورتي که اکثر مشتریان یک مرکز را اشخاص آلوده تشکیل دهند،خطر نشر بیماریها در آن هم مرکز به اشخاص سالم بیشتر خواهد بود.

دانش فرد انجام دهنده اپیلاسیون از بهداشت بیماریهای آمیزشی مهم است زیرا طرز انتقال بیماری، روشهای از بین بردن ویروس و همچنين باکتری، استریل کردن وسایل، رعایت موارد و نکات بهداشتی نیاز به دانش خاصی دارد.

به جرات می قدرت گفت که هیچیک از گردانندگان مراکزی که اپیلاسیون انجام می دهند، دارای دانش موارد فوق حتی به مقدار اندک نیستند.

طرز استریل کردن وسایل، نوع محلولی که باید بهره بري و استفاده مي شود، روش استریلیزاسیون که برای هر وسیله مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است، از موارد مهم خواهند بود.

گردانندگان این مراکز نه تنها دانشهای فوق را ندارند، حتی مسائل ایمنی پایه در بهداشت فردی نیز رعایت نمی کنند.

بعنوان مثال در صورتي که فرد قبل از تو که اپیلاسیون انجام داده است دارای ویروس HIV بوده باشد و همچنين در اثر اپیلاسیون دستهای انجام دهنده اپیلاسیون و همچنين یا وسایل حتی به مقدار و اندازه میکرون آلوده به خون این فرد مي شود،و همچنين سپس این فرد با آن هم دستها و همچنين یا وسایل آلوده تو را اپیلاسیون کند و همچنين به مقدار و اندازه یک نوک سوزن و همچنين غیر قابل رویت با چشم خراش در پوست تو ایجاد مي شود، امکان انتقال ویروس HIV به بدن تو وجود دارد.

وسایلی که مورد بهره بري و استفاده قرار می گیرند هم مهم خواهند بود، طبق مقررات باید یک عده وسایل یک بار مصرف باشند،ولی بنابه دلایل اقتصادی ممکن است این نقطه نادیده گرفته مي شود، در صورتي که از وسایل یکبار مصرف بهره بري و استفاده مي شود، هزینه اپیلاسیون بالارفته و همچنين مشتری کمتر می مي شود و همچنين یا اینکه سود گردانندگان این مراکز کاهش پیدا می کند.

تخت و همچنين ملحفه ای که مشتری روی آن هم می خوابد، وسایلی که بکار برده می شوند و همچنين سالم بودن خود فرد انجام دهنده اپیلاسیون از موارد مهم خواهند بود.

هشدار به علاقه مندان به اپیلاسیون ناحیه تناسلی نباید گول ارزان بودن اپیلاسیون را خورد.

در اپیلاسیون به روش لیزر در بخار حاصل از لیزر ۳۰۰ ماده شیمیایی وجود دارند که ثابت شده است، تعدادی از این مواد مثل بنزن و همچنين تولوئن برای سلامتی انسانها مضر خواهند بود.

ثابت شده است که با لیزر کردن موها، مواد موتاژن (موادیکه سبب جهش ژنی میشوند) وارد موها می شوند.

اپیلاسیون موهای زائد” با اپیلاسیون موهای طبیعی بدن فرق می کند و همچنين پزشکان توصیه می کنند که حتی هر موی زائدی نیاز به اپیلاسیون ندارد.

اپیلاسیون موهای طبیعی بدن به هیچ وجه توسط پزشکان توصیه نمی مي شود.

با انجام اپیلاسیون خود را بالقوه در معرض بیماریهای واگیر دار مثل مولوسکوم و همچنين زگیل تناسلی قرار می دهید.

انجام اپیلاسیون سبب ایجاد آزردگی پوست و همچنين نفوذ باکتریها و همچنين ویروسها از محل زخم شدگی بداخل بدن می مي شود.

اکثریت قریب به اتفاق گردانندگان مراکز اپیلاسیون و همچنين انجام دهنده های آنها کوچکترین اطلاعی از ملزومات بهداشتی اپیلاسیون ندارند و همچنين هدف اصلی آنها سود بیشتر، هزینه کمتر و همچنين مشتری بیشتر است.

کلید واژه ها: بیمار – بیماری – اندام – پوست – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – میلیارد – هایی – بیماری پوستی – اطلاع رسانی – اطلاع – ویروس – عوارض – رژیم غذایی – فروش – دلار – صورت – اینترنت – ماهواره – باکتری – زیبایی – تبلیغ – پزشکی – همراه – فاجعه – انواع – رسانی – رسانه – هشدار – میزان

منبع

خطر مردن و مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی! در تاریخ ۱۱ November 2018 | 5:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …