خانه / دسته‌بندی نشده / باور پذیرکردن دستاوردهای انقلاب از مهمترین وظایف صدا و همچنين سیما است

باور پذیرکردن دستاوردهای انقلاب از مهمترین وظایف صدا و همچنين سیما است

باور پذیرکردن دستاوردهای انقلاب از مهمترین وظایف صدا و همچنين سیما است

|باور پذیرکردن دستاوردهای انقلاب از مهمترین وظایف صدا و همچنين سیما است از اس پی سیتی|

ایرنا – مدیرکل صدا و همچنين سیمای مرکز لرستان گفت: یکی از محوری ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های صدا و همچنين سیما ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب در جهت باورپذیر نمودن دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا محمد بازوند روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سالن جلسات صدا و همچنين سیمای خرم آباد برگزار شد اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب، نظام سلطه همواره در صدد بود تا انقلاب منحرف مي شود لذا برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده بودند که در صورت عدم موفقیت، براندازی را در دستور کار قرار خود دهند.

وی ادامه داد: ۸۰ موسسه و همچنين اتاق فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن با دستور کار براندازی در آمریکا در حال تلاش خواهند بود تا شهروندان و مردم شهر ایران چهلمین سال شمسي را جشن نگیرند ولي بايد توجه داشت با فکر کردن و انديشيدن بسیجی و همچنين به برکت خون شهدا همه راهبردهای در این باره نتیجه نخواهد داد.

بازوند به برنامه جذاب و جالب و خوب های واحد صدا در خصوص چهلمین سال شمسي پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و همچنين اظهار داشت: یکهزار و همچنين ۵۰۰ دقیقه تولید برنامه جذاب و جالب و خوب داشته ایم زیرا از مدتها قبل ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب فعالیت خود را آغاز کرده ولي بايد توجه داشت آخر این اقدامات در روزهای پایانی سال شمسي مهم است.

وی ادامه داد: برنامه جذاب و جالب و خوب هایی مانند فخردیار با محور مبارزات شهید رحیمی، مستند راههای استان و همچنين همچنین مستند در جستجوی کمال با محوریت آیت الله کمالوند از مهمترین این برنامه جذاب و جالب و خوب ها است.

مدیرکل صدا و همچنين سیمای مرکز لرستان میزان تولیدی برنامه جذاب و جالب و خوب های این دستگاه در حوزه سیما را پنج هزار و همچنين ۷۰۰ دقیقه عنوان کرد و همچنين توضیح داد: مستند چهل برگ که در مورد معرفی حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف سرويس ها و خدمات رسانی به شهروندان و مردم شهر است برنامه جذاب و جالب و خوب کارنامه انقلاب که با محوریت پرداختن به کارنامه استانداران لرستان در ادوار متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين معرفی دستاوردهای انقلاب در زمان خدمت آنها است از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های سیمای مرکز لرستان خواهد بود.

وی ادامه داد: تولید مستند از نقش روحانیت در انقلاب، مستندی در مورد شهدای مدافع حرم، مستند بانو و همچنين باروت که به زندگی مادر شهیدان زیودار می پردازد و همچنين همچنین تهیه یک برنامه جذاب و جالب و خوب در مورد پژوهش سرای جابربن حیان شهرستان بروجرد از دیگر تولیدات سیما است.

بازوند در پاسخ به انتقادات مطرح شده در زمینه میزان کم تولید سریال در این مرکز گفت: اینکه می گویند سریال نمی سازیم کم لطفی است، به عنوان مثال اخیرا سریال نزدیکی های بهشت را که هنوز در استان پخش نشده شبکه یک رسانه ملی پخش کرد.

وی به فعالیت گسترده شبکه های فارسی زبان بیگانه و همچنين معاند اشاره کرد و همچنين گفت: دشمن همه قدرت خود را به کار گرفته است تا آنجا که برخی شبکه های ماهواره ای با تزریق مستقیم دلارهای نفتی سعودی ها راه اندازی شده ولي بايد توجه داشت در سوی دیگر ما با تنگناهای مالی ویژه ای درگیر هستیم لذا ضمن پذیرش واقعیت ها تلاش داریم تا از همه تلاش خود در خنثی سازی توطئه های دشمن بهره بري و استفاده کنیم.

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – صدا و همچنين سیما – سیما – مستند – انقلاب اسلامی – تولید – لرستان – پیروزی انقلاب اسلامی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – استان – سریال – کارنامه – روزهای پایانی – اسلامی – سالگرد – شبکه – جابربن حیان – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – ایرنا – میزان – رسانه – استانداران – نشست خبری – رسانه ملی – شهید – شهروندان و مردم شهر – شهدا – خرم آباد – آیت الله

منبع

باور پذیرکردن دستاوردهای انقلاب از مهمترین وظایف صدا و همچنين سیما است در تاریخ ۱۸ November 2018 | 2:11 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …