خانه / دسته‌بندی نشده / طلاب از فرصت ها برای توسعه اخلاق اجتماعی بهره بري و استفاده کنند

طلاب از فرصت ها برای توسعه اخلاق اجتماعی بهره بري و استفاده کنند

طلاب از فرصت ها برای توسعه اخلاق اجتماعی بهره بري و استفاده کنند

|طلاب از فرصت ها برای توسعه اخلاق اجتماعی بهره بري و استفاده کنند از اس پی سیتی|

امام و پيشوا جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اخلاق و همچنين معنویت را به جامعه تزریق کنیم، گفت: شجره طیبه، ایمان است و همچنين باید ایمان را در خود تقویت کنیم تا به موفقیت برسیم.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا از خراسان جنوبی، حجت الاسلام محمد مختاری امروز ۳۰ آبان در مراسم جشن عمامه گذاری طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیرجند، اظهار کرد: بزرگان بسیاری مانند شهید مطهری ها و همچنين مقام معظم رهبری و همچنين امام و پيشوا راحل در حوزه علمیه تربیت و همچنين پرورش یافتند.

وی با بیان اینکه طلاب جوون باید برای رشد و همچنين شکوفایی خود تلاش کنند، گفت: با اراده قوی می قدرت بسیاری از ضعف ها و همچنين نارسایی ها در جامعه را برطرف کرد.

امام و پيشوا جمعه موقت بیرجند افزود: وضعیت امروز جامعه با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست و همچنين در صورتي که روحانیت اراده قوی داشته باشند می توانند هر کاری را انجام دهند و همچنين از هیچی همه چیز را بسازند.

مختاری با بیان اینکه باید اخلاص، علم و همچنين جدیت در وجود روحانیت باشد، اظهار کرد: طلاب باید نیازهای معنوی، اخلاقی و همچنين فکری شهروندان و مردم شهر در جامعه را تامین کنند، چرا که این نیازها را حکومت به تنهایی نمی تواند تامین کند.

وی با بیان اینکه اخلاق و همچنين معنویت را به جامعه تزریق کنیم، ادامه داد: شجره طیبه، ایمان است و همچنين باید ایمان را در خود تقویت کنیم تا به موفقیت برسیم.

امام و پيشوا جمعه موقت بیرجند خاطرنشان کرد: دشمنان در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای به ظاهرکار اعتقادی انجام می دهند، ولي بايد توجه داشت در باطن می خواهند به ریشه انقلاب و همچنين اسلام ضربه بزنند.

مختاری اظهار کرد: روحانیون و همچنين طلاب باید معارف و همچنين اصول دین را باور کنند، یادآورشد: امروز در صورتي که شهروندان و مردم شهر در روحانیت و همچنين طلبه ها اخلاص، علم و همچنين جدیت را ببینند به روش قطع به ما توجه می کنند از این رو باید قدر سفره انقلاب که برای ما پهن شده را بدانیم.

انتهای پیام
کلید واژه ها: امام و پيشوا جمعه – جامعه – بیرجند – روحانیت – طلاب – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا – شبکه های ماهواره – امروز – مقام معظم رهبری – موفقیت – قبل از انقلاب – جمعه – مدرسه علمیه – تامین – اسلام – تزریق – فضای مجازی – حوزه علمیه – شهید مطهری – شهروندان و مردم شهر – ماهواره – اجتماعی – خراسان – مدرسه – مطهری – مراسم – تربیت – توسعه – مجازی

منبع

طلاب از فرصت ها برای توسعه اخلاق اجتماعی بهره بري و استفاده کنند در تاریخ ۲۱ November 2018 | 1:55 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …