خانه / دسته‌بندی نشده / اقتدار و قدرت امروز اسلام به برکت علما است

اقتدار و قدرت امروز اسلام به برکت علما است

اقتدار و قدرت امروز اسلام به برکت علما است

|اقتدار و قدرت امروز اسلام به برکت علما است از اس پی سیتی|

تيم اجتماعی_ استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز بیش از هزار سال شمسي از غیبت امام و پيشوا زمان(عج) می گذرد نه تنها شیعه تضعیف نشده بلکه تقویت شده که این به برکت علما و همچنين بزرگان است.

– تيم اجتماعی_ استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز بیش از هزار سال شمسي از غیبت امام و پيشوا زمان(عج) می گذرد نه تنها شیعه تضعیف نشده بلکه تقویت شده که این به برکت علما و همچنين بزرگان است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از خراسان جنوبی، آیت الله نجم الدین طبسی، استاد حوزه علمیه قم، امروز یکم آذر، در اجلاسیه شهدای طلبه و همچنين روحانی خراسان جنوبی اظهار کرد: علما و همچنين بزرگان نقش بسزایی در انقلاب اسلامی داشتند.

وی ادامه داد: بسیاری از علما و همچنين فرهیختگان در کشور سکاندار علوم شیعه خواهند بود.

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه تشیع، مذهب، دین و همچنين اسلام ما در برابر جبهه ابلیس قرار دارد، تصریح کرد: امروز آل سعود، آمریکا و همچنين انگلیس، شبکه های ماهواره ای را تامین می کند و همچنين همواره بر علیه انقلاب اسلامی تبلیغ می کنند.

طبسی اظهار کرد: امروز بیش از هزار سال شمسي از غیبت امام و پيشوا زمان(عج) می گذرد نه تنها شیعه تضعیف نشده بلکه تقویت شده که این به برکت علما و همچنين بزرگان است.

وی بیان کرد: امروز با مقاومت مدافعان حرم در منطقه، داعش خود خوانده در منطقه با شکست روبرو شده و همچنين بینی آن هم ها به خاک مالیده شده است.

استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: دشمنان در منطقه به بدترین شکل ممکن جنایت انجام می دهند و همچنين شهروندان و مردم شهر را کشتن و قتل عام می کنند.

طبسی یادآور شد: دشمنان هزینه های بسیاری کردند تا جلوی مکتب اهل بیت(ع) را بگیرند ولي بايد توجه داشت ناکام ماندند.

کلید واژه ها: حوزه علمیه قم – حوزه علمیه – امروز – انقلاب اسلامی – خراسان جنوبی – اسلام – شبکه های ماهواره ای – شیعه – برکت – شبکه های ماهواره – منطقه – خراسان – امام و پيشوا – اسلامی – آیت الله – ماهواره – کشتن و قتل عام – مقاومت – روحانی – آمریکا – نقل از – تبلیغ – جنایت – هزینه – تامین – کشور – جبهه – شکست – شبکه – بینی

منبع

اقتدار و قدرت امروز اسلام به برکت علما است در تاریخ ۲۲ November 2018 | 1:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …