خانه / دسته‌بندی نشده / بیانیه پایانی ​کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان صادر شد

بیانیه پایانی ​کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان صادر شد

بیانیه پایانی ​کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان صادر شد

|بیانیه پایانی ​کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان صادر شد از اس پی سیتی|

حوزه/ کمیسیون «اتحادیه جهانی زنان مسلمان» یکی از کمیسیون های تخصصی سی ودمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با خواندن و قرائت بیانیه ای به کسب و کار خود پایان داد.

– بیانیه پایانی ​کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان صادر شد حوزه/ کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان یکی از کمیسیون های تخصصی سی ودمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با خواندن و قرائت بیانیه ای به کسب و کار خود پایان داد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه از تهران، کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان از کمیسیون های فعال در سی و همچنين دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران در روز یکشنبه با حضور فعالان عرصه زنان در کشورهای اسلامی برگزار شد.

بعد از بحث و همچنين تبادل نظر فعالان این عرصه و همچنين سخنرانی آیت الله اراکی، بیانیه پایانی این کمیسیون خواندن و قرائت شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است : تقویت روحیه ظلم ستیزی و همچنين دفاع از مظلوم ـ بویژه فلسطینی ها ـ در برابر ظالم، و همچنين نیز اهمیت نهادینه سازی فرهنگ وحدت و همچنين مقاومت در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف علمی، اقتصادی و همچنين فرهنگی نقش زنان در تحولات اخیر را دو چندان کرده است و همچنين از همین رو، اعضای کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان بعد از بحث و همچنين تبادل نظر بر موارد زیر در کمیسیون به اجماع رسیدند.

۱٫

تأکید بر رسالت تشکل های اجتماعی بانوان نخبه ـ براساس موقعیت و همچنين تخصص آنان در انسجام امت اسلامی و همچنين پایایی و همچنين پویایی

منبع

بیانیه پایانی ​کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان صادر شد در تاریخ ۲۵ November 2018 | 9:27 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …