خانه / دسته‌بندی نشده / قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ناشی از بی تدبیری مسئولان است

قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ناشی از بی تدبیری مسئولان است

قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ناشی از بی تدبیری مسئولان است

|قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ناشی از بی تدبیری مسئولان است از اس پی سیتی|

قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ناشی از بی تدبیری مسئولان است که در صورتي که به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب توجه و همچنين آن هم را عملی کنیم تمام معظلات و مسائل و مشکلات کشور حل می مي شود.

– “، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‎پور همين امشب در مراسم یادواره شهدای کردمحله شهرستان جویبار با بیان اینکه یکی از ویژگی های شهدا شجاعت و همچنين عدم نفوذ ترس در دل آن هم ها است اظهار کرد: شهدای مدافع حرم در عصری که جمهوری اسلامی ایران مورد هجوم بی امان دشمنان در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای است همچون شهدای دفاع مقدس شجاعانه و همچنين بی بهانه جان خود را در مسیر اسلام فدا کردند.

وی با اشاره به اینکه عده ای بلعکس شهدا به جای روحیه ایثار، روحیه استیصال را دارند، افزود: آن هم ها حاضرند دیگران را فدای خواسته و همچنين منافع خود می کنند.

امام و پيشوا جمعه بابلسر تأکید کرد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و همچنين شهادت در جامعه زنده باشد سعادت کشور تضمین شده است.

قلی‎پور تعبد و همچنين خدامحوری را یکی از ویژگی های فکر کردن و انديشيدن بسیجی اعلام کرد و همچنين گفت: ولایت مداری و همچنين ولایت پذیری، ایثار و همچنين از خودگذشتگی، عدالت خواه و همچنين عدالت گستر، تکلیف گرای معطوف به نتیجه، بصیرت مند و همچنين بصیرت افزا، متوکل و همچنين متوسل، اهل و همچنين عمل و همچنين علم، حق محور، عقلانیت محور و همچنين معنونیت گرا، ساده زیست و همچنين فسادستیز، نوآور و همچنين بن بست شکن، استقلال طلب و همچنين وابستگی گریز، آرمان خواه و همچنين واقع نگر، مردمی بودن و همچنين محرومیت زدا و همچنين فقرستیز و همچنين کم توقع و همچنين پرتلاش از دیگر ویژگی های فکر کردن و انديشيدن بسیجی است.

وی قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور را ناشی از بی تدبیری مسئولین دانست و همچنين خاطرنشان کرد: امروز در صورتي که به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب توجه و همچنين آن هم را عملی کنیم تمام معظلات و مسائل و مشکلات کشور حل می مي شود زیرا مشکل غیرقابل حل در کشور نداریم ولی متأسفانه برخی گوششان متوجه این نصایح ارزشمند نیست و همچنين فرصت سوزی می کنند.

امام و پيشوا جمعه بابلسر با بیان اینکه عده ای با امام و پيشوا خمینی (ره) بودند ولی در برابر رهبری قرار گرفتند گفت: بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات جامعه امروز مرتبط به فتنه ۸۸ است کسانی که دشمن را تشویق کردند که به مملکت آسیب بزنند.

قلی پور افزود: نیروهای انقلابی نباید میدان را خالی بگذارند و همچنين فضا را برای تحرک فتنه گران خالی کنند باید در برابر ناملایمات مقاومت کنند.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری امسال را سال شمسي حمایت از کالای ایرانی نامید ولی به جای اینکه شاهد رونق کارخانجات صنعتی باشیم ولی شاهد تعطیلی یا تعدیل نیروی این کارخانه ها هستیم.

کلید واژه ها: معظلات و مسائل و مشکلات – کشور – مشکل – شهدا – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا جمعه – شبکه های ماهواره – ایثار – اسلام – مقام معظم رهبری – مسئولان – جمهوری اسلامی – امام و پيشوا – امروز – ایران – ولایت – رهبری – جامعه – امام و پيشوا خمینی – فضای مجازی – مدافع حرم – دفاع مقدس – فتنه گران – ساده زیست – جمعه – محرومیت – استقلال – کارخانه – وابستگی – ماهواره

منبع

قسمت و بخش اعظمی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ناشی از بی تدبیری مسئولان است در تاریخ ۱۳ December 2018 | 11:47 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …