خانه / دسته‌بندی نشده / رویاتیموریان: تولیدات باکیفیت نمایشی به بودجه نیاز دارد

رویاتیموریان: تولیدات باکیفیت نمایشی به بودجه نیاز دارد

رویاتیموریان: تولیدات باکیفیت نمایشی به بودجه نیاز دارد

|رویاتیموریان: تولیدات باکیفیت نمایشی به بودجه نیاز دارد از اس پی سیتی|

رویا تیموریان با اشاره به لزوم تغییر سیاستگذاری های تلویزیون بیان کرد که تولیدات باکیفیت به بودجه نیاز دارد.

.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازاطلاع نیوز” رویا تیموریان با اشاره به لزوم تغییر سیاستگذاری های تلویزیون بیان کرد که تولیدات باکیفیت به بودجه نیاز دارد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازافکارنیوز، رویا تیموریان در مورد فعالیت این روزهای خود در حوزه آثار نمایشی بیان کرد: این روزها در سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و همچنين تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی بازی می کنم که در حال تصویربرداری است و همچنين من نقش مادری را دارم که فرزندش به سربازی می رود.

وی در مورد همکاری خود با این کارگردان عنوان کرد: شیوه آقای هادی مقدم دوست بسیار متغاير و متفاوت و همچنين برای من جذاب و جالب است به این ترتیب که من کلیتی از کار را می دانم و همچنين بعد هر روز در مورد جزییات آن هم صحبت می کنیم.

تیموریان ادامه داد: مقدم دوست حساسیت های زیادی دارد و همچنين از هیچ بخشی از کار نمی گذرد و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کنم می قدرت خروجی بسیار باکیفیتی از این پروژه انتظار داشت.

بازیگر سرباز با اشاره به وضعیت این روزهای تلویزیون و همچنين کمبود بودجه عنوان کرد: فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کنم تلویزیون همانگونه که سال شمسي هاست همه می خواهند باید سیاست های خود را تغییر دهد.

شاید ۱۰ سال شمسي بیشتر است که از مبارزه و همچنين رقابت تلویزیون با شبکه های ماهواره ای سخن گفته می مي شود و همچنين در این رقابت باید کیفیت تولیدات خود را بالا ببریم.

وی در پایان عنوان کرد: ما باید سیاست گذاری های درستی داشته باشیم و همچنين این سیاست ها به بودجه های کلان نیاز دارد.

من این سخن را در حالی می گویم که به بسیاری از همکارانم بی مهری می مي شود درحالیکه تيم های فیلم و همچنين سریال و همچنين عوامل آثار نمایشی به حمایت های اقتصادی و همچنين معنوی نیاز دارند.

کلید واژه ها: تلویزیون – تیموریان – رویا تیموریان – بودجه – شبکه های ماهواره ای – کارگردان – رویا – شبکه های ماهواره – سرباز – محمدرضا شفیعی – بازی – تصویربرداری – کمبود بودجه – نقل از – سریال – ماهواره – اقتصادی – حساسیت – متغاير و متفاوت – سربازی – بازیگر – مبارزه – انتظار – پروژه – اطلاع – حمایت – شفیعی – جذاب و جالب – شبکه – فیلم

منبع

رویاتیموریان: تولیدات باکیفیت نمایشی به بودجه نیاز دارد در تاریخ ۱۸ December 2018 | 11:16 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …