خانه / دسته‌بندی نشده / بیدارباشِ دیدبان انقلاب!

بیدارباشِ دیدبان انقلاب!

بیدارباشِ دیدبان انقلاب!

|بیدارباشِ دیدبان انقلاب! از اس پی سیتی|

هفته قبل سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده های شهدا فرازهای مهمی داشت ولي بايد توجه داشت سه محور از سخنان ایشان بسیار برجسته بود و همچنين ترسیم نقشه راه در مقابل حوادث چند ماه باقی مانده به پایان سال شمسي ۹۷ و همچنين همچنین در سال شمسي ۹۸ می باشد.

– ۰ کیهان منبع: ۷۸ و همچنين ۸۸ را فراهم کند.

هدف نیز در سال شمسي ۹۸ ممانعت از برگزاری انتخاباتی آرام و همچنين همچنین ممانعت از انتخابی درست از سوی شهروندان و مردم شهر است.

چراکه دشمن می داند برای رسیدن به هر هدفی باید نفوذی های خود را در سنگر مجلس مهره چینی کند.

۳- این سخنان رهبری بیانگر آن هم است که دستگاه های اطلاعاتی انقلاب قبلا نیز در مورد نقشه های آمریکا برای ملت ایران هشدار داده بودند که آمریکا بعد از مذاکرات هسته ای یک نقشه برای منطقه دارد و همچنين یک نقشه برای ایران، این برای ما روشن شده، برای داخل دشمن از نفوذی ها بهره بري و استفاده می کند و همچنين امام و پيشوا فرمودند گاهی حرف دشمن با چند واسطه از دهان آدم موجه شنیده می مي شود، همه باید مراقب نفوذ باشند (۵ اسفند ۹۴) ۴- برای اینکه حواسمان باشد و همچنين مراقب و همچنين مواظب باشیم تا میدان را برای دشمن آماده نشود چه باید کرد؟ اولا شهروندان و مردم شهر باید مراقب القائات دروغین دشمن باشند تا تحت تاثیر آنها قرار نگیرند و همچنين برای پیگیری مطالبات بحق خود از روش هایی که آمریکایی ها طراحی و همچنين از طریق بی بی سی و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های غربی صهیونیستی سعودی القاء می مي شود، بهره بري و استفاده نکنیم.

ثانیا برخی مسئولان و همچنين مدیران با سخنان شاذ و همچنين تحریک آمیز و همچنين مواضع نسنجیده و همچنين نپخته و همچنين علي رغم سیاست های اصلی نظام به مسموم کردن فضای سیاسی و همچنين رسانه ای کمک نکنند و همچنين در میدانی که دشمن طراحی کرده بازی نکنند.

مسئولان و همچنين جریانهای سیاسی باید از بهره بري و استفاده ادبیات” سیاسی دشمن و همچنين از ایجاد دو قطبی سازی های کاذب و همچنين دسته بندی های جعلی پرهیز کنند.

در قبل برای راضی نگه داشتن آمریکایی ها و همچنين امضاء برجام القاء دوقطبی های کاذب برجامیان و همچنين غیربرجامیان ، سایه جنگ و همچنين سایه صلح ، طرفداران و همچنين مخالفان تحریمها و همچنين تندرو و همچنين میانه رو و همچنين.

می کردند.

شهروندان و مردم شهر باید هوشیار و همچنين بیدار باشند که آن هم جریان نفوذی اکنون نیز برای راضی نگه داشتن اروپایی ها و همچنين با دلخوشی کاذب به وعده های آنها، برای تصویب FATF در مجلس با دوگانه زندگی ارزان و همچنين زندگی گران با افکارعمومی بازی می کنند و همچنين شعار پوپولیستی و همچنين عوام فریبانه می دهند و همچنين ادعا می کنند در صورتي که شهروندان و مردم شهر زندگی ۲۰ قسمت و بخش ارزان تر می خواهند باید توافقنامه های محرمانه و همچنين ذلت باری مثل FATF و همچنين معاهده آب و همچنين هوایی پاریس.

را همچون برجام بپذیرند و همچنين در صورتي که زندگی ۲۰ قسمت و بخش گرانتر می خواهند اهلا و همچنين سهلا !.

رهبرمعظم انقلاب بارها درخصوص ایجاد دوقطبی های کاذب در کشور هشدار داده بودند که یکی از ترفندهای دشمن در انتخابات ایجاد دوقطبی دروغینی است، ملت ایران مجلسی می خواهد که علاج درد شهروندان و مردم شهر را بشناسد، مجلس شجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد، مجلسی که غیرقابل پیش بینی خواهند بود محمدحسین محترم
کلید واژه ها: آمریکا – آمریکایی ها – زندگی – شبکه های ماهواره ای – کاذب – شهروندان و مردم شهر – آمریکایی – نقشه – رهبر معظم انقلاب – شبکه های ماهواره – سیاسی – مسئولان – مذاکرات هسته ای – رهبر – قطبی – مذاکرات هسته – سخنان رهبری – طراحی – هشدار – ایران – رسانه – صهیونیستی – قسمت و بخش – اطلاعاتی – طرفداران – مجلس – بازی – مخالفان – بی بی سی – انتخابی

منبع

بیدارباشِ دیدبان انقلاب! در تاریخ ۱۹ December 2018 | 10:17 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …