خانه / دسته‌بندی نشده / علیخانی به تلویزیون می آید

علیخانی به تلویزیون می آید

علیخانی به تلویزیون می آید

|علیخانی به تلویزیون می آید از اس پی سیتی|

احسان علیخانی برنامه جذاب و جالب و خوب جدیدی برای شب های زمستان طراحی کرده است که گفته می مي شود تا به حال ورژن و نسخه مشابه ای نداشته است.

.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازاطلاع نیوز” احسان علیخانی برنامه جذاب و جالب و خوب جدیدی برای شب های زمستان طراحی کرده است که گفته می مي شود تا به حال ورژن و نسخه مشابه ای نداشته است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازافکارنیوز، این مجری پر حاشیه که با گریه ها و همچنين ایجاد فضای احساسی برای بسیاری از مخاطبان آشناست در صفحه شخصی خود در اینستاگرام آورده است: ساعاتی است که خبری در حال نشر و همچنين دست به دست شدن در فضای مجازی است که در آن هم به این موضوع اشاره شده که قرار است من با شبکه محترم و همچنين دوست داشتنی نسیم کار کنم.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است این توضیح و همچنين تصحیح را در مورد خبر مربوطه انجام بدهم که من و همچنين گروهم قرار نیست که در شبکه نسیم برنامه جذاب و جالب و خوب ای تولید و همچنين پخش کنیم و همچنين کار جدید من مرتبط به شبکه سه می مي شود.

باید بگویم که زمان پخش این برنامه جذاب و جالب و خوب جدید مشخص نیست و همچنين درحال حاضر با تيم در مرحله طراحی و همچنين ایده پردازی هستیم.

شنیده شده که تلاش احسان علیخانی و همچنين گروهش تولید برنامه جذاب و جالب و خوب ای با ساختار و همچنين محتوای جدید است که متغاير و متفاوت با آثار قبلی این تهیه کننده و همچنين مجری است.

به احتمال فراوان احسان علیخانی با برنامه جذاب و جالب و خوب ای به نام عصر جدید مهمان مخاطبان شبکه سه می مي شود.

این برنامه جذاب و جالب و خوب در حوزه استعدادیابی خواهد بود و همچنين علاقه مندان به حوزه های ورزشی، سرگرمی، هنری و همچنين .

می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

پیش از این، فروغی مدیر شبکه سه سیما در برنامه جذاب و جالب و خوب حالا خورشید از آغاز برنامه جذاب و جالب و خوب ای با اجرای علیخانی در زمستان امسال خبر داده بود.

فروغی در این برنامه جذاب و جالب و خوب اظهار کرد: احسان علیخانی با یک شوی استعدادیابی به شبکه سه می آید و همچنين احتمالا یکی، دو شب در هفته بعد از خبر ساعت ۲۲ پخش می مي شود.

شبکه سه سیما دست به دامان سلبریتی ها شده است زمستان امسال در کنار برنامه جذاب و جالب و خوب های حالا خورشید با اجرای رشیدپور، نود با اجرای عادل فردوسی پور، مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار شاهد بازگشت احسان علیخانی با یک برنامه جذاب و جالب و خوب استعدادیابی خواهیم بود.

گاهی این برنامه جذاب و جالب و خوب را با عنوان قهرمان ایرانی و همچنين زمانی هم به عنوان عصر جدید معرفی کرده اند.

به هر حال نام این برنامه جذاب و جالب و خوب هنوز مشخص نشده است ولی محتوایش کاملا مشهود است.

البته خبرهایی از آغاز برنامه جذاب و جالب و خوب هفت با اجرای محمد حسین لطیفی هم به گوش می ٰرسد.

حتی شایعاتی وجود دارد که اعلام می کند علیخانی غیر از این برنامه جذاب و جالب و خوب که نامش را بردیم برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری هم با عنوان حالا مهتاب خواهد داشت.

به نظر می ٰرسد این مجری تلویزیونی از چهره های منتخب مدیر جدید شبکه سوم سیما است.

مدیر شبکه در برنامه جذاب و جالب و خوب حالا خورشید تاکید کرده بود که شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بسیاری با دستور کار دشمنی با ایران در حال برنامه جذاب و جالب و خوب سازی خواهند بود، در حالی که در تلویزیون تنها و فقط بیست، سی شبکه ملی توانستیم ایجاد کنیم که برنامه جذاب و جالب و خوب های برند دارند.

او از حضور چهره های مشهوری مثل محمدرضا گلزار در مقام اجرا دفاع کرد و همچنين حضور آنها را باعث راحت تر ارتباط برقرار کردن شهروندان و مردم شهر با برنامه جذاب و جالب و خوب دانست.

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – احسان علیخانی – علیخانی – شبکه – استعدادیابی – شبکه سه – جدید – زمستان – شبکه سه سیما – خورشید – شبکه های ماهواره ای – تلویزیون – شبکه های ماهواره – طراحی – محمد حسین لطیفی – محمدرضا گلزار – مسابقه – مجری – سیما – شبکه سوم سیما – مدیر – ایده پردازی – نقل از – تولید – فروغی – اینستاگرام – برنامه جذاب و جالب و خوب هفت – سلبریتی ها – فضای مجازی – شبکه نسیم

منبع

علیخانی به تلویزیون می آید در تاریخ ۲۳ December 2018 | 9:25 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …