خانه / دسته‌بندی نشده / ​ یک زبان دارم دو تا دندان لق/ می زنم تا می توانم حرف حق

​ یک زبان دارم دو تا دندان لق/ می زنم تا می توانم حرف حق

​ یک زبان دارم دو تا دندان لق/ می زنم تا می توانم حرف حق

|​ یک زبان دارم دو تا دندان لق/ می زنم تا می توانم حرف حق از اس پی سیتی|

خبری از روز قبل در فضای مجازی مخابره شد که "سیدحسین حسینی" دیگر مجری پیک بامدادی رادیو نیست.

تمایلی به مصاحبه کردن نداشت ولي بايد توجه داشت به یک جمله بسنده کرد.

– “، رادیو و همچنين تلویزیون بنابر تأکید مقام معظم رهبری بایستی همواره واقعیت های جامعه را به سمع و همچنين نظر مخاطبین برساند.

کاری که امثال سیدحسین حسینی گوینده رادیو در برنامه جذاب و جالب و خوب پیک بامدادی انجام می دادند یا برخی از مجریان دیگر در تلویزیون بعضاً با شهروندان و مردم شهر همراه می شوند به مثابه فرمایش معظم له است.

همین چند وقت پیش که نسبت به ماجرای عروسی پرخرج و همچنين لوکس پسر سفیر دانمارک انتقاد کرده بود و همچنين این بار هم به خاطر گلایه از روند آرام خداحافظی بازنشستگان به کنایه جملاتی را بهره بري و استفاده کرد.

این کار جزو اتفاقات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري رسانه ای به شمار می رود و همچنين جلوگیری از این روند باعث می مي شود به مرور مخاطب از رسانه ملی فاصله بگیرد.

مخاطب نیاز به آگاهی براساس واقعیت های جامعه دارد و همچنين چه بهتر که بتواند حقیقت های موجود را از رسانه ملی پیگیری کند نه اینکه دیگر شبکه های ماهواره ای یا فضای مجازی با چاشنی اهداف شوم و همچنين آلوده خود این محتوا را در اختیار مخاطب قرار دهند.

سیدحسین حسینی به مدت ۱۰ سال شمسي اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب پیک بامدادی را به دست داشت.

این گفتگو و همچنين انتقاد یازدهم آذرماه روی آنتن برنامه جذاب و جالب و خوب زنده رخ داد و همچنين سی ام این گوینده در اختیار مسائل اداری قرار گرفت تا محل کار جدید او در اداره کل برنامه جذاب و جالب و خوب های سیاسی نهاد صداوسیما مشخص مي شود.

در رادیو تهران که او گفتگوی ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب پارک شهرستان را به دست داشت کماکان این برنامه جذاب و جالب و خوب را عهده دار خواهد بود و همچنين در گفتگویی با روزنامه نويس و خبرنگار خبرگزاری تسنیم خبر داد که در برنامه جذاب و جالب و خوب جهان سیاست هم اجرا می کند و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب زنده سیاسی فعلاً به او نمی دهند.

حسینی بیست و همچنين یک سال شمسي است در صداوسیما کار می کند و همچنين حرف های او به گواه مخاطبین که از شب قبل در فضای مجازی مباحث و مطالب متعددی در مورد کنار گذاشتن او از برنامه جذاب و جالب و خوب پیک بامدادی و همچنين عدم اجرا در برنامه جذاب و جالب و خوب زنده رادیویی، هیچ گاه انتقادهایش به مثابه مقابله با سیاست های نظام و همچنين آب به آسیاب دشمن ریختن نبوده است.

سیدحسین حسینی با اصرار زیاد ما تنها به یک جمله بسنده کرد و همچنين آن هم این بود: روزگار امروز ما مرا به یاد روزهایی می اندازد که کنار پدرم گل آقا می خواندم و همچنين این یک بیت همیشه آویزه گوش هایم شده است چه امروز و همچنين چه هر روز دیگری که باشم غیر از سخن حق بر زبان نخواهم آورد.

آن هم بیت را با خودم دوباره تکرار می کنم؛ “یک زبان دارم دو تا دندان لق/ می زنم تا می توانم حرف حق”.

صداوسیما می توانسته بود با گوینده ای که یک کار مرسوم رسانه ای انجام داده و همچنين می توانسته بود حداقل به توبیخ و همچنين یک هفته کنار گذاشتن از آنتن بسنده کند، در اختیار مسائل اداری قرار دادن و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب زنده گرفتن کار پسندیده ای نبوده است.

امیدواریم که هرچه زودتر به این اتفاق مدیران مربوطه پاسخ مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را بدهند.

گفتنی است، برنامه جذاب و جالب و خوب صبحگاهی پیک بامدادی ضمیمه تحلیلی خبرهاي جديد هشت صبح رادیو ایران است و همچنين هر روز به جز روزهای تعطیل از ۸ و همچنين ۱۳ دقیقه تا ۸ و همچنين ۳۵ دقیقه به جز روزهای تعطیل از رادیو ایران (موج اف ام ردیف ۹۰ مگاهرتز) و همچنين همزمان از رادیو معارف (موج اف ام ردیف ۹۶ مگاهرتز) و همچنين همچنین رادیوهای استانی پخش می مي شود.

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – برنامه جذاب و جالب و خوب زنده – فضای مجازی – حسینی – رادیو – مخاطب – صداوسیما – رسانه – انتقاد – شبکه های ماهواره ای – رسانه ملی – تلویزیون – گفتگو – مجازی – شبکه های ماهواره – نهاد صداوسیما – مقام معظم رهبری – واقعیت – گفتگوی – زنده – زبان – گوینده رادیو – امروز – دندان – سیاسی – جامعه – بازنشستگان – خبرگزاری – مجری – ماهواره

منبع

​ یک زبان دارم دو تا دندان لق/ می زنم تا می توانم حرف حق در تاریخ ۲۴ December 2018 | 12:07 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …