خانه / دسته‌بندی نشده / لزوم حراست از مرزهای مجازی کشور/ در صورتي که حکومت نمی تواند، کار را به سپاه بسپارد

لزوم حراست از مرزهای مجازی کشور/ در صورتي که حکومت نمی تواند، کار را به سپاه بسپارد

لزوم حراست از مرزهای مجازی کشور/ در صورتي که حکومت نمی تواند، کار را به سپاه بسپارد

|لزوم حراست از مرزهای مجازی کشور/ در صورتي که حکومت نمی تواند، کار را به سپاه بسپارد از اس پی سیتی|

آیت الله موسوی جزایری، با تأکید بر لزوم حراست از مرزهای ایدئولوژیکی و همچنين خبررسانی کشور، گفت: در صورتي که حکومت نمی تواند فضای مجازی را ساماندهی کند، کار را به سپاه بسپارد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری حوزه در اهواز، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان، در دیدار با جمعی از فرماندهان و همچنين مسئولان عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران استان خوزستان، به ضرورت حراست و همچنين مرزبانی از فضای مجازی اشاره و همچنين گفت: دشمن در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای یکه تازی می کند؛ به همین دلیل آن هم گونه که مرزهای جغرافیایی ما به حفاظت احتیاج دارند، مرزهای ایدئولوژیکی و همچنين مرزهای خبررسانی و همچنين مرزهای سیاسی بین الملل هم نیاز به حفاظت دارند.

امام و پيشوا جمعه اهواز، با اشاره به درخواست جامعه نخبگانی کشور، مبنی بر وارد شدن سپاه به عرصه حراست از فضای مجازی کشور، بیان داشت: پیشنهاد کردیم و همچنين عده زیادی از مؤمنین هم درخواست دادند که این امر به سپاه محول مي شود.

ماهم در خطبه ها از این درخواست پشتیبانی کردیم.

عدم توانایی حکومت در نهاد دهی فضای مجازیآیت الله موسوی جزایری، با ابراز تأسف از عدم توانایی حکومت در نهاد دهی فضای مجازی، گفت: در صورتي که حکومت می خواست و همچنين یا می توانسته بود تا الآن در مورد فضای مجازی کاری کرده بود! ولي بايد توجه داشت نکرده و همچنين دشمن از این طریق به اجزاء و همچنين ارکان متنوع و گوناگون و مختلف انقلاب و همچنين شهروندان و مردم شهر ضربه می زند.

نماینده شهروندان و مردم شهر خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، یکی از ابزار دشمن در جنگ نرم را تلفن های همراه دانست و همچنين گفت: هر زمان که دشمن بخواهد تابستان داغی را (طبق گفته های خودشان) رقم بزند از طریق همین تلفن های همراه تنورش را داغ می کند.

وی ادامه داد و همچنين تصریح کرد: البته تابستان را پشت سر گذاشتیم و همچنين زمستان سرد هم آمد و همچنين آن هم ها هیچ غلطی نتوانستند بکنند.

عقب نشینی آمریکا از خاک سوریه و همچنين برتری جمهوری اسلامی در خاورمیانهآیت الله موسوی جزایری، در پایان سخنان خود، به عقب نشینی آمریکا از خاک سوریه اشاره کرد و همچنين گفت: اخیراً معلوم شد که سیاست آمریکا این است که صحنه جنگ را به افغانستان ببرد! ولي بايد توجه داشت جمهوری اسلامی ایران پیش قدم شده و همچنين با همکاری روسیه و همچنين کشورهای دیگر، جلسه ای در افغانستان ترتیب داد تا إن شاءالله آمریکا در رسیدن به این هدف، ناکام بماند.

کلید واژه ها: فضای مجازی – مجازی – آیت الله – تلفن های همراه – جمهوری اسلامی – آمریکا – خوزستان – سپاه – موسوی – حکومت – حراست – افغانستان – شبکه های ماهواره ای – پایگاه اطلاع رسانی – نماینده ولی فقیه – رسانی – شبکه های ماهواره – تابستان – سپاه پاسداران – خبرگزاری حوزه – جمهوری – اسلامی – اطلاع رسانی – مجلس خبرگان – سوریه – سیاسی – همراه – خبرگزاری – شهروندان و مردم شهر – تلفن

منبع

لزوم حراست از مرزهای مجازی کشور/ در صورتي که حکومت نمی تواند، کار را به سپاه بسپارد در تاریخ ۲۶ December 2018 | 6:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …