خانه / دسته‌بندی نشده / داروهای نایاب از کجا سردرمی آورند؟ کشف محموله پهناور و بزرگ قاچاق

داروهای نایاب از کجا سردرمی آورند؟ کشف محموله پهناور و بزرگ قاچاق

داروهای نایاب از کجا سردرمی آورند؟ کشف محموله پهناور و بزرگ قاچاق

|داروهای نایاب از کجا سردرمی آورند؟ کشف محموله پهناور و بزرگ قاچاق از اس پی سیتی|

رییس پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ از کشف محموله قاچاق دارو به ارزش تقریبی ۵ میلیارد تومان خبر داد.

– سردار علیرضا لطفی گفت: با شناسایی دقیق محل نگهداری محموله قاچاق دارو، هماهنگی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري با دستگاه قضایی انجام و همچنين صبح روز جاری پنجشنبه ۶دی ماه در بازرسی از این محل بیش از ۲۳۰ هزار قلم انواع دارو کشف و همچنين به پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ منتقل شد.

وی با اشاره به انجام اقدامات پلیسی در شناسایی محل تصریح کرد: کارآگاهان معاونت مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی تهران موفق به شناسایی محل نگهداری مقدار قابل توجهی از انواع داروهای قاچاق در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی شدند.

در بررسی مقدماتی از محموله داروی کشف شده مشخص شد این داروها عمدتا تولید دوکشور آمریکا و همچنين هندوستان و همچنين از نوع داروی ضد سرطان، نایاب و همچنين یخچالی خواهند بود که متاسفانه در شرایط کاملا غیراستاندارد و همچنين غیربهداشتی نگهداری می شدند.

سردار لطفی در ادامه افزود: در تحقیقات از متهم دستگیر شده نیز مشخص شد که داروی های قاچاق کشف شده، طی چند نوبت و همچنين به صورت غیرقانونی از طریق مرزهای شمال غرب وارد کشور شده و همچنين قرار بر آن هم بوده تا این داروها با انجام تبلیغات در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی ، به نشانی مشتریان ارسال مي شود.

رییس پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ گفت: طی هماهنگی های به عمل آمده با وزارت بهداشت مقرر گردیده تا این محموله از داروی های کم یاب تحویل این وزارت خانه شده تا هرچه سریع تر در اختیار بیماران نیازمند آن هم قرار گیرد، متهم پرونده نیز با قرار قانونی صادره از سوی مقام محترم قضایی و همچنين جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ قرار گرفت.

کلید واژه ها: پلیس آگاهی تهران – دارو – رییس پلیس آگاهی تهران – قاچاق – تهران – پهناور و بزرگ – پلیس – داروی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – مبارزه با قاچاق – بهداشت – وزارت بهداشت – دستگاه قضایی – انواع – سردار – وزارت – قضایی – فضای مجازی – کشور – لطفی – هندوستان – اصفهانی – میلیارد – بیماران – تبلیغات – ماهواره – مبارزه – دستگیر – آمریکا

منبع

داروهای نایاب از کجا سردرمی آورند؟ کشف محموله پهناور و بزرگ قاچاق در تاریخ ۲۷ December 2018 | 11:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …