خانه / دسته‌بندی نشده / در شب موسیقی عنوان شد: انحصار رسانه ها شکسته است و همچنين فضای مجازی حرف اول را می زند

در شب موسیقی عنوان شد: انحصار رسانه ها شکسته است و همچنين فضای مجازی حرف اول را می زند

در شب موسیقی عنوان شد: انحصار رسانه ها شکسته است و همچنين فضای مجازی حرف اول را می زند

|در شب موسیقی عنوان شد: انحصار رسانه ها شکسته است و همچنين فضای مجازی حرف اول را می زند از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو ، شب موسیقی در هفدهمین نشست خود، شامگاه یکشنبه ۷ بهمن، با موضوع جشنواره ملی نماهنگ و همچنين اجرای رضا مهدوی میزبان داوران این جشنواره بود.

– نور قسمت و بخش در پاسخ گفت: متاسفانه سهم موسیقی ایرانی بسیار ناچیز بود؛ و همچنين این جای نگرانی عمیق و همچنين سوال دارد.

چه در صدا و همچنين سیما و همچنين چه در شبکه های ماهواره ای و همچنين چه در فضای مجازی، موسیقی سنتی دیده نمی مي شود و همچنين این یک هشدار جدی است، زيرا و به درستي که گوش و همچنين ذائقه شهروندان و مردم شهر قابل تربیت است.

در رسانه اصل بر این است که عوام بفهمند و همچنين مزايا و خاصيت هاي بپسندند دکتر جلالی گفت: نماهنگ می تواند احیاکننده داشته های قدیمی ما مانند تصنیف ها و همچنين نغمه ها باشد.

ما باید نوا های فرهنگ خود را با تصاویر فرهنگمان موازی کنیم و همچنين این نیاز به خلاقیت و همچنين اراده و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی دارد.

در سبد شنیداری ما باید همه چیز وجود داشته باشد، ولي بايد توجه داشت ما شهروندان و مردم شهر ذوق زده ای هستیم و همچنين ناگهان به یک ژانر حمله می کنیم و همچنين همه چیز در قالب آن هم ژانر در می آید.

در رسانه اصل بر این است که عوام بفهمند و همچنين مزايا و خاصيت هاي بپسندند.

نور قسمت و بخش در مورد سهم موسیقی و همچنين تصویر در نماهنگ گفت: موضوع ما موسیقی و همچنين بهتر شنیده شدن آن هم است و همچنين تصویر قرار است به شنیده شدن موسیقی کمک کند.

موسیقی غربی بیشتر تصویری است، ولي بايد توجه داشت در شرق به خصوص موسیقی ما بسیار درونی، حکمی و همچنين اشراقی است.

این تفاوت ها باید لحاظ مي شود.

دکتر جلالی ادامه داد: موسیقی هنر ناب و همچنين انتزاعی است.

موسیقی جایی است که کلام تمام می مي شود.

وقتی موسیقی ای را تنها می شنوید امکان دارد فضای خاصی را برای تو ایجاد کند، ولی وقتی در قاب تصویر می نشیند، تو اسیر برداشت سازنده می شوید.

نمی قدرت منکر این شد که تصویر باعث ماندگاری بعضی آثار در ذهن می مي شود.

نور قسمت و بخش در نقد جشنواره ها گفت: این جشنواره ها برگزار و همچنين افرادی انتخاب می شوند و همچنين بعد از آن هم رها می شوند.

عزم شبکه ها را برای پرداختن به نماهنگ در سال شمسي آینده دکتر جلالی در مورد جشنواره نماهنگ گفت: این جشنواره برکاتی داشت.

صبح قبل از اختتامیه نشست خوبی با مدیران موسیقی ۳۲ مرکز استان برگزار شد و همچنين مسائل خوبی مطرح شد.

ما در حوزه نماهنگ سال شمسي ها غفلت داشته ایم و همچنين من فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کنم این جشنواره می تواند فتح بابی باشد برای استعداد یابی و همچنين اینکه سبب مي شود مدیران رسانه ها با دقت بیشتری این تصویر سازی ها را انجام دهند.

این جشنواره باعث شد که دست يار سیما جناب آقای دکتر میرباقری به عزم شبکه ها را برای پرداختن به نماهنگ در سال شمسي آینده تاکید کنند و همچنين بگویند که یک دبیرخانه دائمی در معاونت سیما ایجاد می مي شود.

موسسات فرهنگی سرمایه گذار در این جشنواره برگزیده شدند نه سازندگان اثر.

آهنگساز، مهمترین عنصر در تولید یک اثر نور قسمت و بخش در مورد جایگاه روایت گری در کلیپ گفت: کلیپ هایی که ساخته می شوند دو گونه خواهند بود.

در یکی که اصولا با عناصر سازنده موسیقی در تصویر کاری ندارند.

به نظر من مهمترین عنصر در تولید یک اثر آهنگساز است.

اثر موسیقی اثر آهنگساز است و همچنين بقیه مجریان این اثر خواهند بود.

در تمام دنیا اینگونه است که خواننده به جهت ارتباطی که با مخاطب پیدا می کند بیشتر دیده می مي شود و همچنين نمی مي شود با این قضیه ستیز کرد.

بعضی بی مهری ها می مي شود و همچنين من همیشه می گویم که در هنگام معرفی اثر آهنگساز هم باید معرفی مي شود و همچنين این باید در رسانه فرهنگ سازی مي شود.

وی نقش فضای مجازی در توسعه کلیپ را بسیار دانست و همچنين افزود: در حال حاض ر انحصار رسانه ها شکسته است.

فضای مجازی حرف اول را می زند و همچنين باید تلاش کرد تا در این قسمت و بخش هم کار شایسته ای کرد.

کلید واژه ها: موسیقی – جشنواره – تصویر – فرهنگ – رسانه – فضای مجازی – برگزار – شبکه های ماهواره ای – دکتر – جلالی – شبکه های ماهواره – موسیقی ایرانی – فرهنگی – شبکه – سیما – مدیران – موسیقی سنتی – سرمایه گذار – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – دست يار – مجازی – آینده – دست يار سیما – صدا و همچنين سیما – ماندگاری – خبرگزاری – مزايا و خاصيت هاي – شهروندان و مردم شهر – اختتامیه – میرباقری

منبع

در شب موسیقی عنوان شد: انحصار رسانه ها شکسته است و همچنين فضای مجازی حرف اول را می زند در تاریخ ۲۸ January 2019 | 3:11 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …