خانه / دسته‌بندی نشده / شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی

شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی

شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی

|شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی از اس پی سیتی|

متاسفانه کاری برخی نهادهای فرهنگی باعث ترویج برخی بداخلاقی ها و همچنين ناهنجاری های اجتماعی شده است که در صورتي که جلوی آنها گرفته نشود، – بی شک جامعه به سمت و همچنين سوی انحطاط خواهد رفت.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، ماموستا شیرزاد ایزدی، عصر امروز در جمع طلاب اهل سنت شهرستان سنندج با اشاره به اهمیت اخلاقیات در ثبات جامعه، اظهار داشت: یکی از اساسی ترین رموز ماندگاری یک جامعه اخلاقیات است.

این کارشناس دینی اهل سنت در ادامه با اشاره به اینکه تغییر و همچنين یا تخریب اخلاقیات زمینه انحطاط جامعه را فراهم می آورد، گفت: جایگاه اخلاقیات در جوامع بشری به ویژه در جوامع اسلامی به حدی حائز اهمیت است که بی شک بودن این مهم ادامه حیات مقدور نخواهد بود.

ماموستا ایزدی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: طلاب و همچنين علمای دینی نقش بی بدیلی در ترویج اخلاقیات و همچنين منش های انسانی دارند، لذا تو طلاب باید همواره مبلغ نیکی و همچنين انسانیت در بین شهروندان و مردم شهر باشید.

این کارشناس دینی اهل سنت در ادامه سخنان خود با انتقاد از برخی سهل انگاری ها در حوزه اخلاقیات، بیان داشت: متاسفانه کاری برخی نهادهای فرهنگی باعث ترویج برخی بداخلاقی ها و همچنين ناهنجاری های اجتماعی شده است که در صورتي که جلوی آنها گرفته نشود، بی شک جامعه به سمت و همچنين سوی انحطاط خواهد رفت.

منبع

شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی در تاریخ ۳۰ January 2019 | 9:37 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …