خانه / دسته‌بندی نشده / تشکیل ۲۱ کمیته و همچنين اجرای بیش از ۵۰ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب در خوزستان

تشکیل ۲۱ کمیته و همچنين اجرای بیش از ۵۰ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب در خوزستان

تشکیل ۲۱ کمیته و همچنين اجرای بیش از ۵۰ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب در خوزستان

|تشکیل ۲۱ کمیته و همچنين اجرای بیش از ۵۰ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب در خوزستان از اس پی سیتی|

حوزه/ حجت الاسلام سپهر، از تشکیل ۲۱ کمیته و همچنين اجرای بیش از ۵۰ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب در خوزستان خبرداد و همچنين گفت: حوزه های علمیه، دفتر تبلیغات، نهاد تبلیغات، – کمیته امداد، جهاد کشاورزی، صداوسیما و همچنين شبکه های ماهواره ای خوزستان، بخشی از کارگروه هایی خواهند بود که وظیفه اجرای ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر استان را بر عهده گرفته اند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه” در اهواز، حجت الاسلام سید لطف الله سپهر، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، امروز در نخستین روز از ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان اینکه ۱۲ بهمن ماه همچون تجدید بعثت نبی مکرم اسلام در جغرافیای اسلام و همچنين تجدید حیات اسلام است، اظهارداشت: بعضی از بزرگان دین نام امام و پيشوا را به عنوان محی دین و همچنين مجلل اسلام می خوانند.

وی با بیان اینکه وارد شدن امام و پيشوا به ایران، بساط ظلم و همچنين فساد را از مملکت اسلامی برچید و همچنين آیه مبارکه و همچنين جاءالحق و همچنين زهق الباطل را نمود عینی بخشید، گفت: حضرت روح الله توانسته بود، نور، معرفت و همچنين حکمت و همچنين همچنین احیای مکتب دین و همچنين آموزه های امام و پيشوا صادق(ع) در کشور را رونقی دوباره دهد.

حجت الاسلام سپهر ادامه داد و همچنين گفت: مقام معظم رهبری در خصوص دهه فرج بیان می کنند که مقطع رهایی ملت ایران با دهه فجر شکل گرفت و همچنين پیروزی انقلاب یک مقطع و همچنين فصل جدیدی در تاریخ ایران باز کرد .

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را امیدی در دل مستضعفین جهان دانست و همچنين تصریح کرد: با همه توطئه ها و همچنين ترفندهایی که دشمنان اسلام و همچنين انقلاب اسلامی چیدند که انقلاب به سن چهل سالگی نرسد، امروز کارگزاران این ملت، آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را در کنار شهروندان و مردم شهر جشن گرفته و همچنين بیعتی دوباره با امامت و همچنين ولایت می بندند.

وی ضمن تقدیر از صبر و همچنين بردباری شهروندان و مردم شهر خوزستان در این چهل سال شمسي انقلاب، اظهارداشت: شهروندان و مردم شهر این استان در ماه ها و همچنين سال شمسي های قبل، به هر دلیلی متحمل زحمت و همچنين مشقت های فراوانی شده اند؛ از گردوخاک گرفته تا سایر محرومیت ها و همچنين امروزی که برخی از منطقه ها و مناطق آن هم دچار سیل شده است! ولي بايد توجه داشت با این حال، همواره حامی انقلاب و همچنين آرمان های آن هم بوده اند.

حجت الاسلام سپهر، گفت: مسئولین نیز در طول سال شمسي های متمادی انقلاب، حامی شهروندان و مردم شهر بوده و همچنين امروز نیز در منطقه رفیع هویزه، شاهد بودیم که از همه قدرت برای رفع مشکل سیل و همچنين گرفتاری های شهروندان و مردم شهر تلاش کرده اند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، با بیان اینکه ۲۱ کارگروه برای اجرای ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر انقلاب در استان خوزستان، تشکیل شده است، افزود: خوزستان تنها استانی است که احکام کارگروه های ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب دهه فجر انقلاب، به صورت مشترک توسط نماینده ولی فقیه و همچنين استاندار امضا شده که خود نماد وحدت و همچنين همدلی میان مسئولان است.

وی در پایان با بیان اینکه بیش از ۵۰ هزار فعالیت فرهنگی، هنری، اجتماعی، شهری و همچنين روستایی در سطح استان اجرا می مي شود، گفت: آموزش و همچنين پروش، دانشگاه ها، علوم پزشکی، کانون های بسیج، حوزه های علمیه، کمیته امداد، جهاد کشاورزی، دفتر تبلیغات، نهاد تبلیغات، صداوسیما و همچنين شبکه های ماهواره ای خوزستان، بخشی از کارگروه هایی خواهند بود که وظیفه اجرای ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر استان را بر عهده گرفته اند.

انتهای پیام.

/
کلید واژه ها: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی – اسلام – خوزستان – شورای هماهنگی – اسلامی – تبلیغات – برنامه جذاب و جالب و خوب – انقلاب اسلامی – استان – شهروندان و مردم شهر – امروز – سالگرد – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا – شبکه های ماهواره – شورای – ایران – مقام معظم رهبری – صبر و همچنين بردباری – هایی – کارگزاران – خبرگزاری – صداوسیما – ماهواره – محرومیت – روزنامه نويس و خبرنگار – نخستین – امروزی – تاریخ – ولایت

منبع

تشکیل ۲۱ کمیته و همچنين اجرای بیش از ۵۰ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب در خوزستان در تاریخ ۱ February 2019 | 5:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …