خانه / دسته‌بندی نشده / فروش مواد اعتياد آور و مخدر در قالب قرص های ترک اعتیاد!

فروش مواد اعتياد آور و مخدر در قالب قرص های ترک اعتیاد!

فروش مواد اعتياد آور و مخدر در قالب قرص های ترک اعتیاد!

|فروش مواد اعتياد آور و مخدر در قالب قرص های ترک اعتیاد! از اس پی سیتی|

کارشناس درمان شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر خراسان شمالی گفت: قرص های ترک اعتیادی که در شبکه های ماهواره ای تبلیغ می مي شود پایه مواد اعتياد آور و مخدر دارند و همچنين از ماده مخدره و همچنين داروهای غیرمجاز تولید شده اند.

– کارشناس درمان شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر خراسان شمالی گفت: قرص هایی که با عنوان قرص های ترک اعتیاد در شبکه های ماهواره ای تبلیغ می مي شود تنها و فقط برای حفظ وضعیت مصرف مواد اعتياد آور و مخدر است.

فروغیان با اشاره به اینکه این قرص های تولیدی، ساخت مافیای مواد اعتياد آور و مخدر است، اظهار کرد: این اشخاص از حوزه سلامت وارد می شوند ولي بايد توجه داشت هدف اصلی آنها فروش مواد اعتياد آور و مخدر است.

وی تاکید کرد: قرص های ترک اعتیادی که در شبکه های ماهواره ای تبلیغ می مي شود پایه مواد اعتياد آور و مخدر دارند و همچنين از ماده مخدره و همچنين داروهای غیرمجاز تولید شده اند.

فروغیان با تاکید بر این که بهره بري و استفاده از این داروها عوارض بدتری را به همراه خواهد داشت، توضیح داد: بهره بري و استفاده از قرص های ترک اعتیاد تنها و فقط اشخاص معتاد را به مواد اعتياد آور و مخدر وابسته تر می کند و همچنين از سوی دیگر عوارض روحی و همچنين جسمی بدتری را به همراه خواهد داشت.

یاسمن مجبوری، رییس اداره نظارت و همچنين ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و همچنين مکمل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز در ادامه گفت: داروهای ترک اعتیاد معمولاً تولید ایران نیستند و همچنين متأسفانه شناختی از قرص های ترک اعتیاد خارجی در دست نداریم.

وی افزود: قرص های ترک اعتیاد تولید شده در داخل به روش معمول خود میزانی مخدر دارند و همچنين سبب نمی شوند فرد به سمت مواد اعتياد آور و مخدر برود، لذا ترک کردن این قرص ها شاید در بلندمدت سخت باشد ولي بايد توجه داشت در مراکز درمان اعتیاد به تدریج تعداد و همچنين دز مصرفی را کاهش می دهند تا نهایتاً به ترک منجر مي شود.

مجبوری ادامه داد: مشاوره با مهندسين و متخصصين و همچنين بهره مندی از سرويس ها و خدمات مراکز ترک اعتیاد و همچنين پیگیری روند درمان می تواند در ترک اعتیاد مؤثرتر باشد.

ایسنا
کلید واژه ها: ترک اعتیاد – مواد اعتياد آور و مخدر – اعتیاد – شبکه های ماهواره ای – مخدر – شبکه های ماهواره – مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر – خراسان شمالی – تولید – شورای هماهنگی – ماهواره – درمان – خراسان – دانشگاه علوم پزشکی – مراکز ترک اعتیاد – تبلیغ – کارشناس – مصرف مواد اعتياد آور و مخدر – مبارزه – شبکه – همراه – عوارض – شورای – مصرف – ماده – فروش – دانشگاه – پزشکی – ایران – سلامت

منبع

فروش مواد اعتياد آور و مخدر در قالب قرص های ترک اعتیاد! در تاریخ ۷ February 2019 | 6:37 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

حاشیه ترکیه ای مست عشق؛ از فیلم تا سریال ماهواره ای

حاشیه ترکیه ای مست عشق؛ از فیلم تا سریال ماهواره ای |حاشیه ترکیه ای مست …