خانه / دسته‌بندی نشده / گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق در کربلا

گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق در کربلا

گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق در کربلا

|گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق در کربلا از اس پی سیتی|

دومین گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق با نظارت دارالقرآن آستان حسینی در شهرک زائرین «امام و پيشوا حسن(ع)» کربلا، در حال برگزاری است.

– تيم بین الملل ـ دومین گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق با نظارت دارالقرآن آستان حسینی در شهرک زائرین امام و پيشوا حسن(ع) کربلا، در حال برگزاری است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” به نقل از خبرگزاری قاف؛ این گردهمایی از دیروز(۲۰ بهمن ماه) با حضور بیش از ۲۵۰ بانوی حافظ کل قرآن و همچنين با همکاری مؤسسه قرآنی بصائر ویژه بانوان، در شهرک امام و پيشوا حسن(ع) آغاز شده است و همچنين تا چهارشنبه(۲۴ بهمن ماه) ادامه دارد.

این رویداد، دومین و همچنين پهناور و بزرگ ترین گردهمایی سراسری بانوان حافظ کل قرآن عراق است و همچنين نمایندگانی از مؤسسات قرآنی و همچنين عتبات مقدسه این کشور با حضور مهمانانی از داخل و همچنين خارج از عراق در آن هم گرد هم آمده اند.

گردهمایی بانوان قرآنی عراق پنج روزه خواهد بود و همچنين برگزاری سمینار با موضوعات قرآنی و همچنين جلسات گفت و همچنين گو با نظارت اساتید حوزه و همچنين دانشگاه ار برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هم اعلام شده است.

رسانه های گروهی عراق شامل شبکه های ماهواره ای و همچنين پایگاه های اینترنتی از نخستین روز گردهمایی قرآنی شهرک زائرین کربلا، برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هم را پوشش داده اند و همچنين تا آخرین روز، به پوشش برنامه جذاب و جالب و خوب ها خواهند پرداخت.

انتهای پیام
کلید واژه ها: قرآن – بانوان – عراق – قرآنی – کربلا – حافظ – زائرین – برنامه جذاب و جالب و خوب – شبکه های ماهواره ای – نظارت – شبکه های ماهواره – امام و پيشوا – بانوان قرآنی – حسینی – پهناور و بزرگ ترین – خبرگزاری – ماهواره – دانشگاه – نخستین – سمینار – بانوی – عتبات – نقل از – رسانه – پهناور و بزرگ – شبکه – کشور

منبع

گردهمایی سراسری بانوان حافظ قرآن عراق در کربلا در تاریخ ۱۰ February 2019 | 9:10 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000620000865_Test_PhotoO.jpg

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان |آغاز دوره شهید تختی نژاد در …