خانه / دسته‌بندی نشده / از دروغ پردازی و همچنين تهدید کنگره دست بردار!

از دروغ پردازی و همچنين تهدید کنگره دست بردار!

از دروغ پردازی و همچنين تهدید کنگره دست بردار!

|از دروغ پردازی و همچنين تهدید کنگره دست بردار! از اس پی سیتی|

نمایندگان آمریکا از اظهارات وزیر مشاور در مسائل خارجه عربستان در مصاحبه با شبکه «سی بی اس» آمریکا مبنی بر عدم دخالت ولیعهد سعودی در جنایت کشتن و قتل روزنامه نگار منتقد این کشور و همچنين عدم اطلاع از مکان جسد وی به شدت انتقاد کردند.

– –> کد خبر: ۷۲۶۸۶۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۱:۰۶:۴۹ نمایندگان آمریکا از اظهارات وزیر مشاور در مسائل خارجه عربستان در مصاحبه با شبکه سی بی اس آمریکا مبنی بر عدم دخالت ولیعهد سعودی در جنایت کشتن و قتل روزنامه نگار منتقد این کشور و همچنين عدم اطلاع از مکان جسد وی به شدت انتقاد کردند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایلنا به نقل از الجزیره، اعضای مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال مصاحبه عادل الجبیر وزیر مشاور در مسائل خارجه عربستان با شبکه سی بی اس مبنی بر عدم دخالت محد بن سلمان ولیعهد سعودی در جنایت کشتن و قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی و همچنين اظهار بی اطلاعی از مکان جسد وی، به شدت به او حمله کردند.

تد لو از اعضای کمیته مسائل خارجه مجلس نمایندگان آمریکا با حمله به الجبیر، وی را دروغگو توصیف کرد و همچنين از او خواست از شبکه های ماهواره ای آمریکایی برای دروغ پردازی در مقابل شهروندان و مردم شهر این کشور بهره بري و استفاده نکند.

وی در صفحه شخصی خود در توییتیر نوشت: شهروندان و مردم شهر آمریکا ساده نیستند.

امیدواریم که بی احترامی به ما از طریق دروغ پردازی در شبکه های ملی آمریکا متوقف مي شود، مقام های سعودی یک فرد مقیم ایالات متحده را به تدریج به سفارت سعودی کشاندند و همچنين او را ترور و همچنين تکه تکه کردند، تو به خوبی از مکان جسد او نیز آگاه هستید .

تهدید نکن تام مالینوسکی یکی دیگر از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا نیز به الجبیر نسبت به تهدید کنگره هشدار داد و همچنين در واکنش به سخنان او گفت: با تصویب قانونی که از خط قرمزت عبور کند، به این تهدید پاسخ خواهیم داد، این فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن بسیار بدی است که گمان می کنی می توانی با تهدید اعضای کنگره بر ما تاثیرگذاری .

الجبیر با هشدار نسبت به اینکه رهبری عربستان خط قرمز است، از اعضای کنگره خواسته بود منتظر بمانند و همچنين مسیر قضایی پرونده به ریاض بازگردد.

اید برلماتر نماینده دموکرات آمریکا گفت: همدردی و همچنين ملاطفت با عربستان سعودی که مرتکب جنایت هایی زيرا و به درستي که کشتن و قتل خاشقجی و همچنين مثله کردن اعضای جسد وی می مي شود، بسیار سخت است .

جیمی راسکن دیگر نماینده دموکرات آمریکا نیز در همین راستا تأکید کرد که امکان ادامه همکاری با عربستان که خبرنگاران را ترور، فعالان را زندانی و همچنين شهروندان یمنی را می کشد، وجود ندارد.

نمایندگان دموکرات و همچنين جمهوری خواه دو هفته پیش طرح قانونی در زمینه جنگ را به عنوان راهی برای هشدار به ریاض برای فاجعه انسانی در یمن و همچنين محکومیت کشتن و قتل خاشقجی ارائه دادند.

ولي بايد توجه داشت حکومت آمریکا با این ادعا که حمایت نیروهای این کشور تنها و فقط به مسائل سوخت گیری و همچنين تجهیز هواپیماهای سعودی محدود می مي شود نه حضور در جنگ، این طرح را نامناسب اعلام کرد.

کاخ سفید همچنین کنگره را در صورت تلاش برای پایان دادن به حمایت نظامی از عربستان در یمن به بهره بري و استفاده از حق وتو تهدید کرد.

کلید واژه ها: آمریکا – عربستان – مجلس نمایندگان – سعودی – روزنامه نگار – روزنامه – خارجه – جنایت – کنگره – شبکه – مصاحبه – شبکه های ماهواره ای – دروغ – هشدار – شبکه های ماهواره – مشاور – اطلاع – عربستان سعودی – انتقاد – مجلس – وزیر – کشور – ایالات متحده – شهروندان و مردم شهر آمریکا – تاثیرگذاری – خبرنگاران – ترور – شهروندان و مردم شهر – آمریکایی – حمله

منبع

از دروغ پردازی و همچنين تهدید کنگره دست بردار! در تاریخ ۱۲ February 2019 | 11:31 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13991122001280_Test_PhotoO.jpg

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف |واکنش ضدانقلاب …