خانه / دسته‌بندی نشده / چین، روسیه، ایران و همچنين کره شمالی تهدید های فضایی برای آمریکا

چین، روسیه، ایران و همچنين کره شمالی تهدید های فضایی برای آمریکا

چین، روسیه، ایران و همچنين کره شمالی تهدید های فضایی برای آمریکا

|چین، روسیه، ایران و همچنين کره شمالی تهدید های فضایی برای آمریکا از اس پی سیتی|

آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا با نشر گزارشی، ایران، روسیه، چین و همچنين کره شمالی را «چالش های امنیتی» پیش روی آمریکا در فضا دانست.

– ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ – ۰۴:۱۵ ۰ باشگاه خبرنگاران جوون منبع: ، پایگاه اینترنتی پنتاگون نقل از داد مقامات آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا بعد از نشر نشر گزارشی با عنوان چالش های امنیتی در فضا ، با خبرنگاران در مورد تهدید های پیش روی حاکمیت آمریکا در فضا صحبت کردند.

در این نقل از به جزییاتی در مورد فضا و همچنين تهدید های پیش روی آن هم که چالشی مهم برای آمریکا و همچنين متحدانش است، اشاره شده است.

این نقل از بر توانمندی های در دست توسعه در چین و همچنين روسیه متمرکز می مي شود، ولي بايد توجه داشت تهدید فضایی ایران و همچنين کره شمالی را نیز نادیده نمی گیرد.

مقامات آژانس اطلاعات دفاعی پنتاگون اعلام کردند توانمندی های مستقر در فضا کلید همه ابعاد حیات در آمریکاست.

نقش فضا در برنامه جذاب و جالب و خوب های کاربردی غیرنظامی و همچنين تجاری رو به افزایش است و همچنين بهره بري و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب های کاربردی در ارتش آمریکا بسیار مهم و همچنين حیاتی است.

مقامات رسمی آمریکا اعلام کردند توانمندی های مستقر در فضا بسیار مقرون به صرفه تر شده و همچنين بهره بري و استفاده از آن هم ها به لحاظ تکنولوژی آسانتر شده است و همچنين چین و همچنين روسیه از این موضوع برای به چالش کشیدن برتری آمریکا در فضا بهره بري و استفاده می کنند.

روسیه و همچنين چین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی فعال برای مقابله در فضا دارند.

یکی از مقامات بلندپایه آژانس اطلاعات دفاعی پنتاگون گفت: دو کشور برنامه جذاب و جالب و خوب فضایی توانمند و همچنين قوی را دردستور کارشان دارند و همچنين این توانمندی ها به ارتش آن هم ها اقتدار و قدرت فرماندهی و همچنين کنترل نیروهایشان را در سراسر جهان می دهد و همچنين با افزایش آگاهی محیطی آن هم ها قادر به نظارت، رهگیری و همچنين هدف قرار دادن نیرو های آمریکایی و همچنين متحد آمریکا خواهند بود.

این دو کشور شبکه های ماهواره ای سیستم موقعیت یابی جهانی خودشان را دایر کرده اند.

این مقام بلندپایه تاکید کرد: دکترین روسیه و همچنين چین تاکید دارند که که فضا از لحاظ جنگ مدرن بسیار مهم است و همچنين توانمندی های مقابله در فضا را به عنوان ابزار هایی برای کاهش کارآمدی نیرو های آمریکایی و همچنين متحد آمریکا می بینند.

وی افزود چین برتری فضایی را بخشی از توانمندی برای کنترل فضای اطلاع رسانی قلمداد می کند که مولفه ای کلیدی در جنگ مدرن است.

روسیه نیز فضا را به عنوان حوزه ای جنگی می بیند و همچنين پیروزی در این میدان نبرد در جنگ های آتی تعیین کننده خواهد بود.

چین و همچنين روسیه توانمندی های مقابله در فضای خود شامل موشک های مستقر در زمین با هدف ماهواره، ارسال پارازیت به ماهواره ها و همچنين برعکس، سلاح های انرژی هدایت شونده از زمین و همچنين بسیاری از تسلیحات دیگر را تولید کرده اند.

ایران و همچنين کره شمالی توانمندی خود در ارسال پارازیت بر روی ماهواره ها را نشان داده اند و همچنين توانمندی های پرتاب های فضایی مستقل دارند.

آمریکا فعال ترین ماهواره ها را در فضا دارد و همچنين چین و همچنين روسیه بعد از این کشور خواهند بود.

برتری آمریکا چالشی برای روسیه و همچنين چین است و همچنين مقامات پنتاگون اعلام کردند انتظار دارند این دو کشور به توسعه توانمندی های خود برای مقابله با توانمندی های آمریکا ادامه دهند.

کلید واژه ها: آمریکا – روسیه – اطلاعات – کره شمالی – نقل از – اطلاع – برنامه جذاب و جالب و خوب – پنتاگون – ماهواره – فضایی – آژانس – ایران و همچنين کره – خبرنگاران – شبکه های ماهواره ای – آمریکایی – ایران – شبکه های ماهواره – کاربردی – نیرو – افزایش – اطلاع رسانی – ارتش آمریکا – جهان – ارتش – کشور – تکنولوژی – هایی – زمین – تسلیحات – پارازیت

منبع

چین، روسیه، ایران و همچنين کره شمالی تهدید های فضایی برای آمریکا در تاریخ ۱۳ February 2019 | 4:27 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …