خانه / دسته‌بندی نشده / عاشقانه های تلخ، قصه های غم انگیز

عاشقانه های تلخ، قصه های غم انگیز

عاشقانه های تلخ، قصه های غم انگیز

|عاشقانه های تلخ، قصه های غم انگیز از اس پی سیتی|

همه ما سریال های زیادی در سال شمسي های اخیر سراغ داریم که تلخی بی مقدار و اندازه ای را با مضمون عشق ترکیب کردند؛ «تنهایی لیلا»، «پدر»، «آنام»، «دلدادگان»، – همه ما سریال های زیادی در سال شمسي های اخیر سراغ داریم که تلخی بی مقدار و اندازه ای را با مضمون عشق ترکیب کردند؛ تنهایی لیلا ، پدر ، آنام ، دلدادگان ، حوالی پاییز و همچنين این قسمتهاي آخر هم لحظه گرگ و همچنين میش .

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا”، شبستان نوشت: تلویزیون مدت هاست که با بحران ریزش مخاطب و همچنين انتقادهای فراوان روبرو است.

مدیران سیما همیشه برای کمبودها و همچنين ضعف ها یک چیز را بهانه کرده اند؛ کمبود بودجه.

سال شمسي هاست که مدیران سیما می گویند و همچنين خبرنگاران می نویسند که بودجه نداریم و همچنين شهروندان و مردم شهر می خوانند و همچنين می شنوند.

سال شمسي هاست که تلویزیون همه کم کاری هایش را به پای کمبود بودجه می گذارد.

ولي بايد توجه داشت چالشی که این روزها تلویزیون در حوزه سریال سازی با آن هم روبرو است را به هیچ وجه نمی مي شود به هیچ بهانه ای مثل کمبود بودجه ربط داد و همچنين از آن هم گذشت.

اگرچه شاید مسئولان سیما از پاسخ دادن به این پرسش که چرا به یکباره به سراغ سریال های عاشقانه رفته اند طفره بروند ولي بايد توجه داشت این موضوع باعث نمی مي شود اصل پيشامد جديد از ذهن مخاطب و همچنين یا جامعه رسانه ای پاک مي شود.

با نگاه کوتاهی به سریال های سال شمسي های اخیر تلویزیون می قدرت فهمید رسانه ملی برای جذب مخاطب دست به دامان قصه های عاشقانه شده است.

این عاشقانه ها که اغلب ملغمه ای از عشق و همچنين غم و همچنين تلخی است مدت هاست که یکه تازتعدادی از شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف شده است.

ممکن است همه ما سریال ها یا فیلم های عاشقانه غمگینی از دنیا دیده باشیم که در خاطره ها ماندگار شده اند ولي بايد توجه داشت قطعا مخاطبان تلویزیون در دنیا حق انتخاب بیشتری دارند برای اینکه به تماشای کدام سریال یا برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی بنشینند.

تنها یکی دو شبکه از میان شبکه های سراسری تلویزیون به ساخت و همچنين پخش سریال های شبانه مشغولند و همچنين اغلب هم تلاش دارند از راه تکیه بر محورهای عاشقانه در قصه ها اشک مخاطب را دربیاورند.

به نظر نمی رسد این راه مناسبی برای رقابت با شبکه های ماهواره ای و همچنين یا جذب مخاطب باشد.

همه ما سریال های زیادی در سال شمسي های اخیر سراغ داریم که تلخی بی مقدار و اندازه ای را با مضمون عشق ترکیب کردند؛ تنهایی لیلا ، پدر ، آنام ، دلدادگان ، حوالی پاییز و همچنين این قسمتهاي آخر هم لحظه گرگ و همچنين میش .

اگرچه بازیگران برخی از این کارها معتقدند عده ای از مخاطبان به دلیل درگیر بودن با داستان های مشابه در مقطعی از زندگی شان با این سریال ها همذات پنداری کرده اند ولي بايد توجه داشت تکلیف دیگر مخاطبان این سریال ها چه می مي شود که به امید دیدن عاشقانه ای لطیف پای تلویزیون نشسته اند ولي بايد توجه داشت با یک تلخی بی پایان روبرو و همچنين یا شاید بهتر است بگوییم غافلگیر شده اند.

نمایش تصاویرخاکسپاری سال شمسي هاست که پای ثابت سریال های جدی و همچنين حتی طنز تلویزیون است.

حتی در صورتي که به تصویر کشیدن تصاویر از دست دادن عزیز باعث همذات پنداری برخی خانواده های عزیز از دست داده باشد ولي بايد توجه داشت بهتر نیست جای یادآوری خاطرات تلخ شهروندان و مردم شهر کمی شادی و همچنين امید به سریال ها تزریق کنیم.

در شرایطی که شهروندان و مردم شهر را به دیدن شبکه های داخلی و همچنين تلویزیون ملی ترغیب می کنیم و همچنين از آسیب های شبکه های ماهواره ای می گوییم، در شرایطی که شهروندان و مردم شهر به خودی خود درگیر معظلات و مسائل و مشکلات فراوان اقتصادی و همچنين غیره خواهند بود آیا حقشان نیست که حداقل ساعات پایانی روز را در منزل و خانه به تماشای سریال هایی بنشینند که شادی را به دل هایشان تزریق کند.

باید از مدیران سیما، نویسندگان، تهیه کنندگان و همچنين همه کسانی که به نوعی در حوزه سریال سازی در تلویزیون دستی بر آتش دارند پرسید دلیل این همه تلخی که پایش به قصه های عاشقانه سریال های تلویزیونی باز شده چیست؟ انتهای پیام
کلید واژه ها: تلویزیون – سریال – عاشقانه – مخاطب – کمبود بودجه – بودجه – شبکه های ماهواره ای – قصه ها – شبکه – برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی – فیلم های عاشقانه – ترکیب – شبکه های ماهواره – سیما – لیلا – مدیران – پاییز – رسانه – خبرنگاران – رسانه ملی – لحظه – بازیگران – ماهواره – مسئولان – ماندگار – برنامه جذاب و جالب و خوب – داستان – انتخاب – شبستان – همیشه

منبع

عاشقانه های تلخ، قصه های غم انگیز در تاریخ ۱۶ February 2019 | 11:25 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

963604.jpg

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين حاکمیت

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين …