خانه / دسته‌بندی نشده / حوزه های علمیه در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین خواهند بود

حوزه های علمیه در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین خواهند بود

حوزه های علمیه در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین خواهند بود

|حوزه های علمیه در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین خواهند بود از اس پی سیتی|

حوزه/ امام و پيشوا جمعه شهرستان بیجار گفت: از حوزه های علمیه استان کردستان و همچنين طلاب و همچنين روحانیون درخواست دارم که به مانند قبل در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین باشند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه از کردستان، حجت الاسلام علی مرادی، صبح امروز در جمع بسیجیان و همچنين فعالان امر به معروف و همچنين نهی از منکر شهرستان بیجار، ضمن تسلیت شهادت جمعی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست تروریست های تکفیری، اظهار داشت: درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید آبیاری شده است، لذا باید قدر این انقلاب و همچنين نظام را بدانیم.

امام و پيشوا جمعه بیجار با اشاره به اینکه شهادت و همچنين ایثار جزیی از اسلام و همچنين دین ماست، گفت: تا زمانی که جامعه از روحیه شهادت طلبی برخوردار باشد، هرگز آسیبی به این نظام و همچنين ملت نخواهد رسید، لذا به همین منظور است که رسانه ها و همچنين شبکه های ماهواره ای به دنبال استحاله فرهنگی و همچنين از بین بردن فرهنگ اسلامی ـ ایرانی ما خواهند بود.

این استاد حوزوی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود به هجمه شدید رسانه های دشمن در این روزها اشاره کرد و همچنين گفت: در پی هر شکستی که دشمنان از ملت ایران می خورند، سریعا رسانه های معاند و همچنين برون مرزی دشمن فعالیت خود را دوچندان می کنند و همچنين با دست پاچگی خاصی به دنبال فرافکنی خواهند بود.

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر اینکه رسانه های معاند از سوی دشمنان جهانی و همچنين منطقه ای جمهوری اسلامی ایران تامین مالی می شوند، یادآور شد: آمار رسانه های ضدانقلاب و همچنين ضدایرانی بسیار بالاست و همچنين بی شک برای مدیریت این رسانه ها هزینه های میلیاردی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است که این هزینه ها را بی شک کشورهای معاند جمهوری اسلامی متقبل می شوند.

امام و پيشوا جمعه بیجار در ادامه با اشاره به اینکه بسیجیان، فعالان فرهنگی و همچنين نیز فعالان عرصه امر به معروف و همچنين نهی از منکر باید نقشه های دشمنان نظام را برای شهروندان و مردم شهر بیان و همچنين تبیین کنند، گفت: متاسفانه باید اذعان کرد که ضریب نفوذ دیش های ماهواره ای در منازل کشور و همچنين استان کردستان بسیار بالاست و همچنين دشمن از همین طریق وارد خانواده ها شده است و همچنين در حال استحاله فرهنگی و همچنين تخریب بنیان های خانواده هاست.

حجت الاسلام مرادی ادامه داد: تو باید بتوانید با فرهنگ سازی صحیح و همچنين امر به معروف و همچنين نهی از منکر بدون حب و همچنين بغض نگاه و همچنين دید شهروندان و مردم شهر نسبت به رسانه های بیگانه را تغییر دهید، زیرا باید اذعان کرد که تداوم این وضعیت باعث تشدید ناهنجاری های زیادی در جامعه به مانند طلاق، اعتیاد و همچنين.

خواهد شد.

امام و پيشوا جمعه بیجار اظهار داشت: همچنین از حوزه های علمیه استان کردستان و همچنين طلاب و همچنين روحانیون درخواست دارم که به مانند قبل در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین باشند و همچنين خطرات و همچنين دسیسه های دشمنان را به شهروندان و مردم شهر و همچنين ملت گوشزد نمایند.

کلید واژه ها: امر به معروف و همچنين نهی از منکر – اسلام – استان کردستان – رسانه – امام و پيشوا جمعه – امر به معروف – حجت الاسلام مرادی – اسلامی – کردستان – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – فرهنگ – انقلاب اسلامی – جمهوری اسلامی – شهروندان و مردم شهر – ایران – فرهنگی – شبکه های ماهواره ای – جمعه – امام و پيشوا – معروف – ارشاد – شبکه های ماهواره – استان – مرادی – شهادت – ماهواره – خانواده – سپاه پاسداران – خبرگزاری حوزه – نظام

منبع

حوزه های علمیه در راهنمایی و همچنين ارشاد شهروندان و مردم شهر نقش آفرین خواهند بود در تاریخ ۱۶ February 2019 | 11:17 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …