خانه / دسته‌بندی نشده / علیخانی از ماه عسل به گات تلنت رسید

علیخانی از ماه عسل به گات تلنت رسید

علیخانی از ماه عسل به گات تلنت رسید

|علیخانی از ماه عسل به گات تلنت رسید از اس پی سیتی|

احسان علیخانی که یکی از متغاير و متفاوت ترین، معنوی ترین و همچنين فرهنگی ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تاریخ صداوسیما با نام «ماه عسل» را طی نزدیک به یک دهه اخیر روی آنتن برده است این بار با یک برنامه جذاب و جالب و خوب صرفاً سرگرمی محور با نام «عصر جدید» که تقلیدی صفر تا صد از یک برنامه جذاب و جالب و خوب امریکایی است بخت خود را می آزماید.

– احسان علیخانی که یکی از متغاير و متفاوت ترین، معنوی ترین و همچنين فرهنگی ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تاریخ صداوسیما با نام ماه عسل را طی نزدیک به یک دهه اخیر روی آنتن برده است این بار با یک برنامه جذاب و جالب و خوب صرفاً سرگرمی محور با نام عصر جدید که تقلیدی صفر تا صد از یک برنامه جذاب و جالب و خوب امریکایی است بخت خود را می آزماید.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرداغ به نقل از روزنامه جوون: نام امریکن گات تلنت را خیلی ها به ویژه آن هم هایی که مخاطب شبکه های ماهواره ای خارجی خواهند بود بار ها شنیده اند؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای کاملاً سرگرمی محور که در آن هم اشخاص مقابل چهار داور به نمایش استعداد های خاص و همچنين جذاب و جالب فردی و همچنين گروهی خود می پردازند؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که در رده پرطرفدارترین برنامه جذاب و جالب و خوب های یک دهه اخیر جهان قرار می گیرد.

حالا و همچنين بعد از الگوگرفتن موبه موی برنامه جذاب و جالب و خوب برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار این بار شاهد برنامه جذاب و جالب و خوب عصر جدید با یک الگوپردازی دیگر هستیم.

نوید تولید برنامه جذاب و جالب و خوب عصر جدید احسان علیخانی را برای نخستین بار علی فروغی مدیر جوون شبکه ۳ سیما حدود چهار ماه پیش در برنامه جذاب و جالب و خوب زنده حالا خورشید داده بود که بالاخره روی آنتن رفت؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که از آن هم ابتدا گفته شد قرار است یک تلنت شو (برنامه جذاب و جالب و خوب استعدادیابی) ایرانی باشد و همچنين در همین راستا هم فراخوان آن هم برای دریافت ویدئو از متقاضیان منتشر شده بود.

احسان علیخانی در ابتدای این قسمت در مورد رویکرد این مسابقه سخن گفت.

وی با بیان اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب عصر جدید قرار نیست دنیا را تغییر دهد، اظهار کرد که در این برنامه جذاب و جالب و خوب صرفاً می خواهند ذره بین به دست اشخاص بدهند.

محمدرضا گلزار مجری مسابقه تلویزیونی برنده باش قبل از تولید و همچنين حتی آغاز پخش این برنامه جذاب و جالب و خوب با حضور در ماه عسل با اجرای احسان علیخانی با صراحت به برند جهانی برنده باش اشاره و همچنين تأکید کرد در کشور های مختلفی این مسابقه با همین قالب در حال اجراست و همچنين حالا او علاقه دارد همین مسابقه را در ایران هم اجرا کند، این توضیحی بود که طبیعتاً باب هر گونه شائبه در مورد کپی برداری با مدعای نوآوری را بست.

شاید با همین پس زمینه انتظار می رفت که علیخانی هم در قسمت اول برنامه جذاب و جالب و خوب عصرجدید به کپی بودن عین به عین برنامه جذاب و جالب و خوب اش و همچنين شباهت آن هم با برنامه جذاب و جالب و خوب مشهور گات تلنت امریکایی اشاره کند و همچنين در مقایسه ای از ویژگی های احتمالاً متغاير و متفاوت ورژن و نسخه ایرانی این برنامه جذاب و جالب و خوب بگوید، ولي بايد توجه داشت ترجیح داد در این زمینه حرفی نزند! نقطه ای که در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب عصر جدید به ذهن می رسد این است که ای کاش در تولید برنامه جذاب و جالب و خوب های عامه پسند و همچنين پرمخاطب مانند آنچه در مورد ماه عسل روی داد شاهد نوآوری و همچنين خلاقیت بومی برنامه جذاب و جالب و خوب سازان جوون ایرانی بودیم تا صرفاً سرگرم کردن مخاطبان اصالت نداشته باشد و همچنين امر فرهنگ سازی در کنار سرگرمی موضوعیت اصلی باشد.

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – احسان علیخانی – علیخانی – ماه عسل – محمدرضا گلزار – امریکایی – جدید – مسابقه – متغاير و متفاوت – سرگرمی – شبکه های ماهواره ای – برند – صداوسیما – ایران – شبکه های ماهواره – پرطرفدارترین – ایرانی – فرهنگی – سیما – برنامه جذاب و جالب و خوب زنده – تاریخ – تولید – کپی برداری – جهان – شبکه – جوون – فراخوان – ماهواره – روزنامه – خورشید

منبع

علیخانی از ماه عسل به گات تلنت رسید در تاریخ ۱۸ February 2019 | 8:57 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تشریح جزییات سفر پاپ در نشست مطبوعاتی وزارت فرهنگ عراق

تشریح جزییات سفر پاپ در نشست مطبوعاتی وزارت فرهنگ عراق |تشریح جزییات سفر پاپ در …