خانه / دسته‌بندی نشده / ماجرای حاشیه های مسابقه جدول چه بود؟

ماجرای حاشیه های مسابقه جدول چه بود؟

ماجرای حاشیه های مسابقه جدول چه بود؟

|ماجرای حاشیه های مسابقه جدول چه بود؟ از اس پی سیتی|

همه ماجرا از زمانی شروع شد که مجری در ادامه گفت "نژاد برتر سفیدپوستان، آریایی است.

".

– همه ماجرا از زمانی شروع شد که مجری در ادامه گفت “نژاد برتر سفیدپوستان، آریایی است.

“.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازبلاغ”،چند روزی است رسانه بر روی حاشیه ای متمرکز شده و همچنين آن هم مرتبط به یک برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی است.

شاید کسانی که امروز حاشیه مسابقه جدول را در فضای مجازی دست به دست می کنند یک بار هم این برنامه جذاب و جالب و خوب را ندیده باشند.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای که چند سال شمسي است روی آنتن می رود؛ حتی یک بار وقفه داشته و همچنين چند صباحی است که دوباره پخش می مي شود.

مسابقه جدول ما را یاد آن هم مسابقه های تلفنی حسین رفیعی می اندازد و همچنين جذابیت این نوع مسابقه ها به بالا بودن اطلاعات عمومی فرد تماس گیرنده برمی گردد.

ولي بايد توجه داشت ماجرای حاشیه این برنامه جذاب و جالب و خوب از جایی کلید می خورد که یک سوال مطرح می مي شود؛ آن هم سوال این بود: بهترین نژاد سفید کدام نژاد است؟ مجری که از پاسخ درست شگفت زده شد با تأیید این حرف.

پاسخ شرکت کننده را تایید و همچنين تکرار می کند که “نژاد برتر سفیدپوستان آریایی” است؛ این موضوع در شبکه های اجتماعی واکنش برانگیز شد.

البته چنین اتفاقاتی مسبوق به سابقه است گاهی خودآگاه و همچنين گاهی هم ناخودآگاه! به تعبیر فرهاد ابتدایی تهیه کننده این برنامه جذاب و جالب و خوب مجری می توانسته بود با حرفه ای گری واکنش بهتری نشان دهد.

کار جایی خراب می مي شود که مجری ادامه می دهد و همچنين پاسخ شرکت کننده را تأیید می کند.

این اتفاق خودش حاشیه آفرین بوده و همچنين گفته ایم فعلاً قرار نیست اجرای مسابقه را به دست داشته باشد.

زيرا و به درستي که برنامه جذاب و جالب و خوب زنده یک شرایطی دارد که یک مجری حرفه ای باید آن هم را اداره کند.

وی در پاسخ به این سوال که تصمیم شورای نظارت بر صداوسیما چه بوده است، گفت: توصیه کردند که سوالات طراحی شده را بیشتر مراقبت کنید تا چنین حاشیه هایی بوجود نیاید.

من بارها گفته ام و همچنين دوباره تکرار می کنم ما در این مسابقه قصدی برای نژادپرستی نداشته و همچنين نداریم و همچنين نمی خواستیم به کسی توهین مي شود.

سوالات مسابقه را خود من طراحی می کنم؛ امروز شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های آن هم طرف مغرضانه دنبال ایجاد مشکل برای رسانه ملی خواهند بود.

مسئولین و همچنين دست اندرکاران امر در رسانه ملی بایستی از حرفه ای ها و همچنين کاربلدها روی آنتن بیشتر بهره بري و استفاده کنند و همچنين برای نسل جدید و همچنين جوانان این عرصه، دوره های آموزشی برگزار کنند تا کمتر شاهد چنین اتفاقاتی باشیم که به عدم آموزش مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای اجرا و همچنين روی آنتن رفتن خصوصاً اداره برنامه جذاب و جالب و خوب های زنده برمی گردد.

کلید واژه ها: مسابقه – برنامه جذاب و جالب و خوب – حاشیه – مجری – شورای نظارت بر صداوسیما – رسانه – شبکه های ماهواره ای – رسانه ملی – سفید – برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – حرفه – جدول – برنامه جذاب و جالب و خوب زنده – واکنش – اداره – امروز – آموزش – طراحی – فضای مجازی – زنده – شروع – صداوسیما – شبکه – ماهواره – اطلاعات – ابتدایی – اجتماعی – جوانان

منبع

ماجرای حاشیه های مسابقه جدول چه بود؟ در تاریخ ۲۰ February 2019 | 9:17 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

IMAGE634485790882031250.jpg

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین و همچنين پخشِ شبکه های ماهواره ای تنها و فقط دو ساعت است

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین …