خانه / دسته‌بندی نشده / زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند

زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند

زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند

|زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند از اس پی سیتی|

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سیریک گفت: امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و همچنين پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست، – زیرا زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند و همچنين همین نقش مؤثر و همچنين کلیدی، موجب شد که نوک تیز حمله دشمن در جهانی شدن و همچنين استحاله فرهنگی متوجه زنان جامعه مي شود.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از هرمزگان، حجت الاسلام جعفری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سیر یک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و همچنين پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست، زیرا زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند و همچنين همین نقش مؤثر و همچنين کلیدی، موجب شد که نوک تیز حمله دشمن در جهانی شدن و همچنين استحاله فرهنگی متوجه زنان جامعه گردد.

وی گفت: یکی از تلاش های عمده دشمن برای توفیق یافتن در تحقق اهداف شومش، پيشامد جديد ایجاد حالت بی اعتنایی به ارزش های اخلاقی است.

جعفری ابراز کرد: دشمن می کوشد تا با شکستن قداست و همچنين حرمت ارزش ها در منظر فرد، او را نسبت به مسائل ارزشی، لاابالی و همچنين دچار اباحه گری کند و همچنين فرد وقتی دچار اباحه گری شد، دیگر امکان مقابله با تهاجمات بی امان فرهنگی را هم از دست می دهد و همچنين دقیقاً دشمن همین طرح شوم را در ارتباط و رابطه با زنان جامعه اسلامی ما به اجرا گذاشت.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سیر یک افزود: دشمن با نقش ها و همچنين تاکتیک های بسیار کارشناسانه و همچنين دقیق، ابتدا هجمه ای ناجوانمردانه به نظام ارزشی زنان وارد می کند و همچنين با ایجاد شبهه و همچنين تردید نسبت به مقدساتی مثل حجاب، عفت، حیا و همچنين.

باور زنان را نسبت به این ضرورت های دینی دچار تزلزل کرده و همچنين بعد هم پيشامد جديد ارزشی مهم حجاب را به عنوان یک عامل ضد ارزش و همچنين وسیله دست وپا گیر و همچنين عاملی برای به بند کشیدن زن مطرح کرده است و همچنين سپس با رواج الگو های ساخته شده دست خود، زنان را به سوی بدحجابی و همچنين بی حجابی می کشاند و همچنين متأسفانه در این عرصه توانسته توفیقات زیادی را هم به دست آورد.

وی به شبکه های ماهواره ای اشاره کرد و همچنين گفت: امروزه ماهواره ها به عنوان یکی از رسانه ها و همچنين ابزار های اصلی انتقال و همچنين گسترش ارزش های فرهنگی و همچنين اجتماعی در رفتار قشر نوجوان و همچنين جوانان به ویژه دانشجویان و همچنين تغییر رفتار اجتماعی آنان، نقش مهمی را ایفا می کند، گسترش روزافزون ماهواره ها، گسترش بی بندوباری و همچنين به وجود آمدن فساد فراگیر در جامعه و همچنين به انحطاط کشیده شدن برخی از جوانان نشان از تأثیر روزافزون این شبکه های ماهواره ای بر مخاطبین خود می باشد.

کلید واژه ها: فرهنگ – زنان – فرهنگی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – اجتماعی – ماهواره – اسلامی – تبلیغات – جامعه – حجاب – اداره – ارزش های اخلاقی – پیشگیری – جوانان – جامعه اسلامی – جهانی – جعفری – رفتار – دانشجویان – خبرنگاران – حمله – شبکه – بی حجابی – بدحجابی – انتقال – نوجوان – ارتباط و رابطه – نقل از – رسانه

منبع

زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش رادارند در تاریخ ۲۳ February 2019 | 10:25 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …