خانه / دسته‌بندی نشده / جوانان؛ میدان داران اصلی گام دوم انقلاب

جوانان؛ میدان داران اصلی گام دوم انقلاب

جوانان؛ میدان داران اصلی گام دوم انقلاب

|جوانان؛ میدان داران اصلی گام دوم انقلاب از اس پی سیتی|

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد زاهدان گفت: با پایان چهل سالگی انقلاب، جمهوری اسلامی وارد فصل جدیدی از زندگی می مي شود، – فصلی که به فرموده رهبر معظم انقلاب، جوانان میدان دار اصلی آن هم خواهند بود و همچنين در برداشتن گام پهناور و بزرگ دوم به سمت آرمان ها، نقش بی بدیلی دارند.

حجت الاسلام رضا ایمانی خواه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد زاهدان، در گفت وگو با ایکنا” از سیستان وبلوچستان، گفت: در بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت های متنوع و گوناگون و مختلف، شامل پیام نوروزی و همچنين یا بیانیه اخیر ایشان به مناسبت چهل سالگی انقلاب، همواره روی جوانان تأکید شده است.

وی ادامه داد: در روزهای آغازین انقلاب، همین جوانان بودند که با وارد شدن به عرصه مدیریت، باعث شدند تا انقلاب نوپای ملت، استوار مي شود؛ در دوران جنگ تحمیلی نیز، این جوانان بودند که در نقش فرمانده و همچنين رزمنده، حماسه می آفریدند.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد زاهدان بیان کرد: با پایان چهل سالگی انقلاب، جمهوری اسلامی وارد فصل جدیدی از زندگی می مي شود، فصلی که به فرموده رهبر معظم انقلاب، جوانان میدان دار اصلی آن هم خواهند بود و همچنين در برداشتن گام پهناور و بزرگ دوم به سمت آرمان ها، نقش بی بدیلی دارند.

وی افزود: جوانان بهترین عامل محرک در تاثیر گذاری بر خانواده ها و همچنين اصلاح سبک زندگی خواهند بود، از این رو دشمنان انقلاب سرمایه گذاری بزرگی برای تأثیر گذاشتن روی جوانان ما انجام داده اند.

ایمانی خواه اظهار کرد: امروز قدرت دفاعی ایران به حدی رسیده است که هیچ ابرقدرتی قدرت حمله نظامی به ما را ندارد به همین دلیل دشمنان با تغییر روش و همچنين شیوه عملیاتی خود، به دنبال نفوذ در میان خانواده ها و همچنين تغییر سبک زندگی شهروندان و مردم شهر خواهند بود که این امر نیز به کمک ماهواره و همچنين صدها شبکه ایرانی هدف دار در حال انجام است.

وی ادامه داد: در صورتي که قدری بر روی ماهیت و همچنين چرایی فعالیت این حجم عظیم از شبکه های ماهواره ای که به صورت رایگان در اختیار ایرانیان قرار گرفته تمرکز کنیم، به وضوح به وجود دست های پشت پرده پی خواهیم برد.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد زاهدان عنوان کرد: شبکه های اجتماعی نیز که می توانسته بود یک فرصت باشد، متأسفانه به ابزاری برای تهاجم فرهنگی، تغییر سبک زندگی و همچنين فاصله گرفتن جوانان از ارزش ها و همچنين اصالت دیرینه خودشان تبدیل شده است.

ایمانی خواه اظهار کرد: سوق دادن جوانان به سمت فرهنگ اسلامی و همچنين آموزش تعالیم دینی و همچنين انس گرفتن بیشتر آن هم ها با مفاهیم قرآنی بهترین راه مقابله با پروژه نفوذ غربی ها در حوزه سبک زندگی است که در این میان رسانه ها و همچنين به ویژه رسانه ملی با تولیدات فاخر انقلابی و همچنين بومی و همچنين تهیه گزارشات موثر و همچنين تاثیرگذار بهترین بازیگران این عرصه خواهند بود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: جوانان – دانشگاه آزاد – رهبر معظم انقلاب – سبک زندگی – زندگی – دانشگاه – رهبر – مقام معظم رهبری – جمهوری اسلامی – زاهدان – رهبری – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – نمایندگی – آزاد – دفتر – شبکه های ماهواره – ایران – سالگی – شبکه های اجتماعی – ماهواره – خانواده – پهناور و بزرگ – ایرانی – بهترین – جمهوری – شبکه – سرمایه گذاری – پیام نوروزی – فاصله گرفتن

منبع

جوانان؛ میدان داران اصلی گام دوم انقلاب در تاریخ ۲۷ February 2019 | 10:45 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …