خانه / دسته‌بندی نشده / ۲۲ فرد يا شخص از بانوان نمونه در سردشت تجلیل شدند

۲۲ فرد يا شخص از بانوان نمونه در سردشت تجلیل شدند

۲۲ فرد يا شخص از بانوان نمونه در سردشت تجلیل شدند

|۲۲ فرد يا شخص از بانوان نمونه در سردشت تجلیل شدند از اس پی سیتی|

ایرنا – ۲۲ فرد يا شخص از بانوان کارآفرین سردشتی به مناسبت جشن پهناور و بزرگ میلاد کوثر عصر روز چهارشنبه در سالن فرهنگ و همچنين ارشاد اسلامی این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایرنا، دست يار مطابق و يکدست کننده سپاه سردشت در این مراسم گفت: مادر واژه ای مقدس در فرهنگ ایرانی اسلامی به شمار می رود که به شیوه ای زیبا در زندگی شهروندان و مردم شهر ما نمود دارد.

سرهنگ پاسدار جبار فصاحت اظهار داشت: صهیونیست ها برای نابودی این واژه از فرهنگ زبانی مسلمانان تبلیغات گسترده ای را در شبکه های ماهواره ای و همچنين اینترنتی به راه انداخته اند که به همین خاطر یکی از وظایف شهروندان و مردم شهر و همچنين مسوولان پاسداشت این ظرفیت معنوی است.

وی گفت: حضرت فاطمه (س) سرچشمه مهربانی ها و همچنين فضایل اخلاقی است که مطالعه سیره و همچنين روش آن هم حضرت در جهت رشد عقلانی و همچنين ارتقای زندگی بشر برای تمامی انسان ها ضروری است.

وی با بیان اینکه تاسی از روش و همچنين سلوک حضرت فاطمه زهرا (س) افتخاری پهناور و بزرگ برای هر زن و همچنين بانوی مسلمان در دنیای معاصر است، افزود: بانوان با سرلوحه قرار دادن این بانوی پهناور و بزرگ اسلام در شوهرداری، قناعت و همچنين عادات پسندیده اسلامی بر داشتن یک زندگی سعادتمند باید اهتمام داشته باشند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا در پایان این مراسم از بانوان کارآفرین این شهرستان که در زمینه های صنایع دستی، تولیدات خانگی، منسوجات و همچنين غیره توانایی های خود را نشان داده بودند با اهدای لوح و همچنين جوایزی تجلیل شد.

کلید واژه ها: بانوان – اسلام – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – کارآفرین – فرهنگ – تجلیل – شبکه های ماهواره – ایرنا – سردشت – زندگی – پهناور و بزرگ – مسلمان – فرهنگ ایرانی – نقل از – فاطمه – بانوی – مراسم – چهارشنبه – مسلمانان – شهروندان و مردم شهر – انسان ها – ماهواره – مهربانی – تبلیغات – روزنامه نويس و خبرنگار – نابودی – مطالعه – ایرانی – ارشاد

منبع

۲۲ فرد يا شخص از بانوان نمونه در سردشت تجلیل شدند در تاریخ ۲۸ February 2019 | 8:46 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

amir_rafiei544757.jpg

امیر رفیعی: از فیلم های من بدون اجازه بهره بري و استفاده کردند، فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن نمی کنم هوادار استقلال هم راضی باشد!

امیر رفیعی: از فیلم های من بدون اجازه بهره بري و استفاده کردند، فکر کردن …