خانه / دسته‌بندی نشده / عدالت مورد تاکید رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم با مطالبه گری جنبش دانشجویی بررسي کننده و پروهشگر می مي شود

عدالت مورد تاکید رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم با مطالبه گری جنبش دانشجویی بررسي کننده و پروهشگر می مي شود

عدالت مورد تاکید رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم با مطالبه گری جنبش دانشجویی بررسي کننده و پروهشگر می مي شود

|عدالت مورد تاکید رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم با مطالبه گری جنبش دانشجویی بررسي کننده و پروهشگر می مي شود از اس پی سیتی|

محمد زادمهر عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: بیانیه گام دوم را تنها و فقط به چشم یک بیانیه مقطعی نباید دید بلکه یک سند تحول عظیم و همچنين چشم اندازی بلند برای ۴۰ ساله دوم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که باید دقیق و همچنين کامل تبیین گردد تا فهم درستی .

– ” عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: عدالت مورد تاکید رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب جز با تلاش جنبش دانشجویی در دادن تذکر و همچنين مطالبه پیگیر از نهاد های مرتبط به ویژه قوه قضاییه بدست نخواهد آمد.

محمد زادمهر عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با روزنامه نويس و خبرنگار خبرگزاری دانشجو گفت: بیانیه گام دوم را تنها و فقط به چشم یک بیانیه مقطعی نباید دید بلکه یک سند تحول عظیم و همچنين چشم اندازی بلند برای ۴۰ ساله دوم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که باید دقیق و همچنين کامل تبیین گردد تا فهم درستی نسبت به بند بند آن هم شکل گیرد تا بتوان در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده تلاش کرد.

وی افزود: قسمت و بخش مهمی که جنبش دانشجویی مسلمان و همچنين معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران باید به آن هم توجه کند نگاه به قبل است.

همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید بر این موضوع دارند.

باید پیش از برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين هدف گذاری برای آینده نگاهی جامع و همچنين کامل به قبل داشته باشیم؛ چرا که اساسا فهم درست موفقیت ها و همچنين دستاورد های چهل سال شمسي قبل و همچنين بررسی دقیق و همچنين نگاه واقع بینانه به اشتباهات ما را در مسیر پیشرفت در ۴۰ سال شمسي دوم قرار خواهد داد.

وی افزود: اکنون که دشمن تا دندان مسلح تمام ظرفیت های خود از شبکه های ماهواره ای تا فضای مجازی و همچنين کانال های تلگرامی را به کار گرفته تا ناکارآمدی و همچنين ناتوانی نظام را در پیشبرد کشور و همچنين حل مسائل نشان دهد این وظیفه اصلی جنبش دانشجویی است که با مسلط بودن و تسلط داشتن کافی به تمام عرصه هایی که جمهوری اسلامی در این ۴۰ سال شمسي تحولات عظیمی در آن هم ایجاد کرده است را به گوش شهروندان و مردم شهر برساند و همچنين تبیین درستی از عملکرد نظام داشته باشد.

در این راستا همیشه مستقیم گویی شاید جواب ندهد و همچنين باید موازی با ذکر بی پرده دستاورد ها به قالب هایی دیگر که ذائقه شناسی دقیقی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري دارد شهروندان و مردم شهر را کاملا نسبت به وقایع آگاه کرد.

عضو شورای مرکزی و همچنين دبیر واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: باید توجه داشت تبیین مسیر انقلاب اسلامی در این چهل سال شمسي همراه با ذکر تمام پستی و همچنين بلندی ها باید باشد یعنی صرفا تاکید بر نقاط مثبت راه درستی نیست.

زادمهر بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری “بی شک فاصله میان باید ها و همچنين واقعیّتها، همواره وجدان های آرمان خواه را عذاب داده و همچنين میدهد، امّا این، فاصله ای طی شدنی است”.

بر این اساس در این سال شمسي ها واقعیت هایی وجود داشته که ممکن است با فاصله گرفتن از آرمان های امام و پيشوا و همچنين تاکیدات رهبری به بیراهه رفته باشند.

در هر حال ضمن توجه به واقعیت ها و همچنين تببین آن هم می قدرت به سمت باید ها حرکت کرد و همچنين ۴۰ سال شمسي دوم زمان دست یابی به آن هم هاست.

وی با بیان اینکه جنبش دانشجویی باید عزت ملی را در خود تقویت و همچنين سپس آن هم را در جامعه همه گیر کند، افزود: ایرانی باید به هویت خود و همچنين کشور اسلامی اش افتخار کند و همچنين این جز با تبیین جایگاه کشور در منطقه و همچنين جهان بدست نخواهد آمد.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان گفت: ما با باور به شعار ما می توانیم توانسته ایم قله های صنعت موشک، ماهواره و همچنين فن آوری هسته ای را فتح کنیم؛ و همچنين این فتوحات نمونه ای از اعتماد به خود و همچنين مدیریت جهادی و همچنين البته توجه به حضور فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين ایده جوانان و همچنين اعتماد به توانایی های داخلی است که امروز نگاه جهان را نسبت به ایران قبل از انقلاب تغییر داده است.

زادمهر بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب در خصوص عدالت تصریح کردند “عدالت مورد انتظار در جمهوری اسلامی که مایل است پیرو حکومت علوی شناخته مي شود، بسی برتر از این ها است و همچنين چشم امید برای اجرای آن هم به تو جوون ها است”.

با این تعبیر عدالت و همچنين مطالبه گری مقوله دیگری است که باید مورد توجه جنبش دانشجویی باشد.

وی اظهار کرد: عدالت جزء با تلاش های دانشجویان در دادن تذکر و همچنين مطالبه پیگیر از نهاد های مرتبط به ویژه قوه قضاییه بدست نخواهد آمد و همچنين شاید این وظیفه سنگین برای جنبش دانشجویی امروز بیش از زمان های دیگر احساس می مي شود.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: قسمت و بخش دوم بیانیه گام دوم را، ولي بايد توجه داشت باید چشم انداز رهبر انقلاب برای آینده دانست؛ البته این چشم انداز به تبیین و همچنين بررسی کامل نیاز دارد که باید در کرسی ها و همچنين جلسات متعدد جامعه نخبگانی انجام گیرد، ولي بايد توجه داشت باید توجه داشت که این نیز مانند بحث هایی همچون اقتصاد مقاومتی و همچنين حمایت از کالای ایرانی صرفا در حد بررسی های دانشگاهی و همچنين کرسی های آزاد اندیشی نماند.

زادمهر بیان کرد: به دلایل متعدد خواسته رهبر انقلاب از قشر نخبه جامعه دانشگاهی پیشتاز شدن جوانان ایرانی در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف علمی در منطقه و همچنين جهان است.

امروز ایران اسلامی به داشتن مرکز هایی همچون رویان به خود می بالد چرا که دستاورد هایی داشته اند که جهان را مبهوت کرده است؛ بنابراین جنبش دانشجویی نیز ضمن انجام فعالیت در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف سیاسی، فرهنگی و همچنين سایر عرصه ها که همگی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري و همچنين ضروری است باید به آینده علم و همچنين دانش به عنوان رسالت اصلی خود توجه کند.

وی با بیان اینکه سبک زندگی بحثی است جامع که می مي شود ساعت ها در ارتباط با آن هم گفتگو کرد، افزود: باید توجه داشت نفوذ در جوامع متنوع و گوناگون و مختلف همیشه با جنگ نرم و همچنين تغییر ذائقه فرهنگی و همچنين سبک زندگی ملت ها همراه بوده.

آنجایی که رهبر انقلاب می گویند امروز جنگ است و همچنين صف های دشمنان دیده می مي شود دقیقا باید به همین حمله همه جانبه به فرهنگ ایرانی اسلامی کشور توجه مي شود.

امروز دشمن با تمام ظرفیت خود در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف از تلویزیون، سینما و همچنين فضای مجازی گرفته تا نشریات و همچنين نشريات و مطبوعات برای تغییر بنیادین تلاش می کند.

چراکه می داند تغییر امروز دیدگاه دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده کشور نگرش جدید فردای مادران و همچنين به دنبال آن هم تربیت فرزندان و همچنين تغییر کلی فرهنگ و همچنين باور های ملت و همچنين نهایتا تن دادن به خواسته های دشمنان خواهد بود.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با تاکید بر اینکه دانشجویان باید بدون توجه به هیچ چشم داشت مادی بی پرده صحبت های خود را در زمینه های متنوع و گوناگون و مختلف مطرح و همچنين تا حصول نتیجه پیگیر مطالبات باشند، افزود: اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان حاصل مطالبه گری و همچنين پیگیری جنبش دانشجویی بود.

زادمهر به ظرفیت جوانان برای پیشبرد فرامین رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم اشاره کرد و همچنين افزود: قطعا زمانی که رهبر انقلاب در جای جای بیانیه به جوانان و همچنين ظرفیت های آنان برای پیشبرد این بیانیه تاکید می کنند، پیش قراول این جوانان قشر فرهیخته کشور خواهند بود که باید با علم و همچنين دانش و همچنين تخصص خود در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف زمینه پیشرفت ایران و همچنين پایداری نظام اسلامی را برای فردایی بهتر فراهم کنند.

کلید واژه ها: جامعه اسلامی دانشجویان – اسلامی – دانشجو – جنبش دانشجویی – جامعه اسلامی – بیانیه – دانشجویان – دانشجویی – جمهوری اسلامی – رهبر انقلاب – جامعه – شورای – درست – مرکزی – زادمهر – شبکه های ماهواره ای – رهبر – ایران – شبکه های ماهواره – رهبر معظم انقلاب – دستاورد – مقام معظم رهبری – انقلاب اسلامی – عظیم – جمهوری – نظام – روابط عمومی – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – قوه قضاییه – فضای مجازی

منبع

عدالت مورد تاکید رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم با مطالبه گری جنبش دانشجویی بررسي کننده و پروهشگر می مي شود در تاریخ ۲۵ March 2019 | 6:51 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …