خانه / دسته‌بندی نشده / حضور بازیگر Gem در یک فیلم ایرانی

حضور بازیگر Gem در یک فیلم ایرانی

حضور بازیگر Gem در یک فیلم ایرانی

|حضور بازیگر Gem در یک فیلم ایرانی از اس پی سیتی|

زهره فکور صبور با نشر عکسی در کنار یکی از بازیگران سریال های gem خبر از همکاری اش با او داد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرداغ به نقل از بانی فیلم: زهره فکور صبور با نشر عکسی در کنار یکی از بازیگران سریال های gem خبر از همکاری اش با او داد.

زانیار قاسمی بازیگر مجموعه های شهرستان قشنگ به کارگردانی مهدی مظلومی و همچنين کالری ممنوع که اغلب مخاطبان او را با حضور در مجموعه ها و همچنين فیلم های این شبکه ماهواره ای می شناسند، گویا مدتی است در سکوت خبری به ایران بازگشته و همچنين اتفاقا در یک فیلم سینمایی هم ایفای نقش کرده است.

زهره فکور صبور به تازگی با نشر عکسی در کنار این بازیگر خبر از همکاری خوب و همچنين صمیمانه با او در یک فیلم داد! نقطه جذاب و جالب اینکه علي رغم خبر بازگشت رابعه اسکویی که در رسانه ها سروصدا بپا کرد و همچنين واکنش های مختلفی را در پی داشت، این بازیگر در سکوت خبری به کشور بازگشته و همچنين بدون اینکه حضورش در کشور جنجال و همچنين سروصدایی به پا کند، خیلی زود هم با یک پروژه در حال همکاری است! قاسمی و همچنين فکور صبور در فیلم هم پیمان به کارگردانی هادی رحیمی همبازی شده اند که گویا این پروژه در سکوت خبری در بندرعباس در حال تولید است.

با توجه به حواشی که رفت و همچنين آمد برخی از بازیگران به ترکیه و همچنين شبکه های ماهواره ای در رسانه ها به وجود آمده بود، جذاب و جالب است که این بازیگر ساکن ترکیه به راحتی وارد کشور شده و همچنين در کنار بازیگران ایرانی در یک فیلم سینمایی ایفای نقش می کند!
کلید واژه ها: بازیگر – بازیگران – فیلم – فیلم سینمایی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – ایران – بازیگران ایرانی – ماهواره – ایرانی – کشور – رابعه اسکویی – مهدی مظلومی – فیلم ایرانی – پروژه – سریال – رسانه – ترکیه – بندرعباس – جذاب و جالب – شبکه – مظلومی – نقل از – رحیمی – ممنوع – کالری – تولید – واکنش – مهدی

منبع

حضور بازیگر Gem در یک فیلم ایرانی در تاریخ ۱۴ March 2019 | 11:17 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …