خانه / دسته‌بندی نشده / تلویزیون دست به دامن تلگرام و همچنين اینستاگرام شد

تلویزیون دست به دامن تلگرام و همچنين اینستاگرام شد

تلویزیون دست به دامن تلگرام و همچنين اینستاگرام شد

|تلویزیون دست به دامن تلگرام و همچنين اینستاگرام شد از اس پی سیتی|

خبر کوتاه و همچنين عجیب ولي بايد توجه داشت واقعی است، تلویزیون برنامه جذاب و جالب و خوب هایش را در شبکه های اجتماعی آگهی می کند! – به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرآنلاین، در تعطیلات نوروزی حتما در کانال های متنوع و گوناگون و مختلف شبکه های اجتماعی از اصولگرا تا اصلاح طلب، دولتی و همچنين غیر دولتی و همچنين حتی کانال های فان و همچنين سرگرمی، با مواردی خاص، زیاد روبروشده اید! دعوت به تماشای سریال ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های ویژه نوروز تلویزیون! چند سال شمسي قبل که سینمای ایران به رکودی جدی رفته بود، یکباره رونق بزرگی در فروش رخ داد.

ساخت چند فیلم کمدی مثل سالوادور و همچنين ۵۰ کیلو آلبالو و همچنين تغییر الگوی آگهی دهی فیلم ها سبب این رشد ناگهانی درآمدهای شان شد.

تهیه کننده های فیلم ها که برای پخش تیزرهای شان در تلویزیون مشکل داشتند به شبکه های ماهواره ای فارسی زبان آگهی دادند.

اتفاقی که باعث اعتراضات بسیاری از سوی سیما و همچنين وارد شدن نهادهای نظارتی و همچنين البته قوه قضاییه شد تا جلوی این روند گرفته مي شود.

حالا ولي بايد توجه داشت با گذشت چند سال شمسي و همچنين درحالی که انتقادها از نحوه اداره تلویزیون در برخورد با مخاطبان روز به روز بیشتر می مي شود و همچنين دیگر حتی اصولگرایان سنتی هم از شیوه مدیریت سیما و همچنين سلبریتی محوری و همچنين مسابقات بخت آزمایی انتقاد می کنند و همچنين مدام واژه هایی زيرا و به درستي که کازینو در مورد رفتار درآمدزایی تلویزیون بهره بري و استفاده می مي شود، در تناقضی عجیب با ابلاغ رسمی، مدیران رسانه ملی برای برنامه جذاب و جالب و خوب های تولیدی شان در نوروز ۹۸ دست به دامن شبکه های اجتماعی شده اند و همچنين از کانال باشگاه خبرنگاران تا ایسنا و همچنين فارس و همچنين گیزمیز و همچنين کاف، آگهی هایی دیده می مي شود که تبلیغ سریال های تلویزیونی است.

این در حالی است که سیاست رسمی تلویزیون همچنان نادیده گرفتن تلگرام است در حالی که اغلب برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیون در این پیام رسان، کانال مخصوص به خود را دارند و همچنين بسیار هم فعال خواهند بود.

نقطه جذاب و جالب تر در خصوص تبلیغ ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های نوروزی سیما، تبلیغ پیج اینستاگرامی برنامه جذاب و جالب و خوب هاست به طوری که سریال نوروزی شبکه سه، آدرس صفحه اینستاگرام خود را به صورت زیر نویس در زمان پخش سریال تبلیغ می کند؛ آن هم اینستاگرامی که چندی پیش برخی همسویان با رسانه ملی، خواستار فیلترشدن آن هم بودند و همچنين برایش مستندهایی هم ساختند! حالا تلویزیونی که مدعی بود مخاطبانش بالاتر از هر نوع رسانه ای است و همچنين این رسانه های نوظهور تهدید برای ش محسوب نمی مي شود، دست به دامن شبکه های اجتماعی شده که در بسیاری اوقات، سوژه های برنامه جذاب و جالب و خوب سازی و همچنين یا تهیه اخبارش را تامین می کنند ولي بايد توجه داشت همچنان به عقب ماندن از حضور در میان شهروندان و مردم شهر از طریق همین شبکه های اجتماعی اعتراف نمی کند؛ مانند شکست سنگین پروژه پیام رسان های داخلی!
کلید واژه ها: تلویزیون – شبکه های اجتماعی – برنامه جذاب و جالب و خوب – اینستاگرام – اجتماعی – شبکه – نوروز – تبلیغ – سریال – رسانه – سریال های تلویزیونی – نوروزی – برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیون – شبکه های ماهواره ای – رسانه ملی – آگهی – شبکه های ماهواره – تعطیلات نوروزی – هایی – فیلم – انتقاد – سیما – سریال نوروزی – سینمای ایران – برنامه جذاب و جالب و خوب سازی – اصولگرایان – قوه قضاییه – خبرنگاران – پیام – اعتراضات

منبع

تلویزیون دست به دامن تلگرام و همچنين اینستاگرام شد در تاریخ ۳۰ March 2019 | 9:47 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …