خانه / دسته‌بندی نشده / سخاوتمندانه به سیل زده ها کمک کنیم

سخاوتمندانه به سیل زده ها کمک کنیم

سخاوتمندانه به سیل زده ها کمک کنیم

|سخاوتمندانه به سیل زده ها کمک کنیم از اس پی سیتی|

امام و پيشوا جمعه موقت ورزقان، بر کمک رسانی مردمی به سیل زدگان تاکید کرد و همچنين گفت: امروز سیل مغازه و همچنين سرمایه و همچنين منزل و خانه بسیاری از هم وطنان را با خود برده است و همچنين باید با سخاوت به این عزیزان کمک کنیم.

– ‎ به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام مهدی پورمحمد، امام و پيشوا جمعه ورزقان، امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته ورزقان، اظهارکرد: حادثه تلخ و همچنين ناگوار سیل که در کشورمان به وقوع پیوست اگرچه یک بلای طبیعی ولی ظاهر بلا دارد و همچنين یک نعمت الهی بود لذا کشور ما به این نزولات آسمانی نیاز داشت.

وی افزود: از مدیران لایق، انقلابی و همچنين زحمتکش جامعه، شهروندان و مردم شهر و همچنين آنهایی که بسیجی گونه جهاد کرده و همچنين در منطقه ها و مناطق سیل زده حضور یافته و همچنين کمک کردند تشکر می کنیم و همچنين آنها باید برجسته شوند و همچنين از آن هم مدیرانی که پُز مسئولیت می دهند تشکر نمی کنیم هیچ ؛ طلبکار نیز هستیم.

حجت الاسلام پورمحمد گفت: دشمنان در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای سعی می کنند شهروندان و مردم شهر را نسبت به جمهوری اسلامی بدبین کنند و همچنين عملکرد کشورمان را در کمک به سیل زدگان ناچیز جلوه دهند.

وی بر کمک رسانی مردمی به سیل زدگان تاکید کرد و همچنين گفت: امروز سیل مغازه و همچنين سرمایه و همچنين منزل و خانه بسیاری از هم وطنان را با خود برده است و همچنين باید با سخاوت به این عزیزان کمک کنیم.

خطیب جمعه ورزقان افزود: آنها در چشم ما کاه را می بینند ولی در چشم خود تیر را نمی بینند، این در حالیست که در آمریکا سیل خسارات زیادی وارده کرده بود و همچنين آنهایی که دم از تمدن می زنند با گذشت ۴ ماه از سیل در آمریکا در برخی نقاط آن هم هنوز برق قطع بوده و همچنين هنوز منطقه ها و مناطق آسییب دیده را نتوانسته اند بازسازی کنند، درحالیکه در کشورمان حکومت و همچنين مسئولان انقلابی بسیج شده و همچنين بعد از چند روز برق و همچنين گاز و همچنين امکانات رفاهی را در اختیار شهروندان و مردم شهر سیل زده قرار داده اند.

وی گفت: درحالی آمریکایی ها خود را مدعیان حقوق بشر جلوه می دهند، اقدام به تحریم ساختار امدادرسانی (هلال احمر) ، ساختار هوایی و همچنين دارویی کشورمان کرده اند و همچنين اقدام آنها مثل نسل کشی است و همچنين در صورتي که واقعاً به بشریت نظر دارند باید تحریم های امدادرسانی، دارویی و همچنين هوایی را از میان بردارند.

وی لایروبی رودخانه ها را یک امر ضروری برای جلوگیری از خسارات احتمالی سیل دانست و همچنين افزود: در برخی نقاط شهرستان نیز شاهد هستیم که عده ای در داخل حریم رودخانه محصولات کشاورزی کشت می کنند، درحالیکه نمی دانیم نهاد مربوطه برای جلوگیری از این اقدام کجا مرده است و همچنين انتظار داریم از متخلفان چه مسئول و همچنين چه کشاورز برخود مي شود.

امام و پيشوا جمعه ورزقان گفت: اخیراً عده ای از سرمایه داران و همچنين ثروتمندان و همچنين زرو زورداران کشور و همچنين استان جمع شده و همچنين منطقه ای را در اطراف معدن مس سونگون خریداری کرده اند، به این امید که بعدها در صورتي که معدن آن هم زمین ها را بخواهد بخرد برایشان با هزینه کلان بفروشند و همچنين سودجویی کنند لذا شهروندان و مردم شهر باید هوشیار بوده و همچنين املاکشان را خودشان نگهدارند.

حجت الاسلام ‎پورمحمد به سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اشاره کرد و همچنين گفت: مدیران انقلابی باید مشکل شهروندان و مردم شهر را حل کنند هرچند اقداماتی خوبی در زمینه حل مشکل مسکن شهروندان و مردم شهر انجام شده ولی کافی نبوده و همچنين باید پاسخگوی شهروندان و مردم شهر باشند زیرا شعار این انقلاب اسلامی ایجاد رفاه در جامعه است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: امام و پيشوا جمعه – کشور – امدادرسانی – جمعه – شهروندان و مردم شهر – رسانی – آمریکا – سرمایه – شبکه های ماهواره ای – خطبه های نماز جمعه – منزل و خانه – شبکه های ماهواره – امروز – رودخانه – جمهوری اسلامی – مدیران – ساختار – کشاورز – امام و پيشوا – آمریکایی ها – منطقه ها و مناطق – هوایی – تحریم – فضای مجازی – آذربایجان – نماز جمعه – آمریکایی – بسیج – حقوق بشر – ماهواره

منبع

سخاوتمندانه به سیل زده ها کمک کنیم در تاریخ ۵ April 2019 | 4:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …