خانه / دسته‌بندی نشده / دشمن با سلاح شایعه در حوادث علیه ایران فعال می مي شود

دشمن با سلاح شایعه در حوادث علیه ایران فعال می مي شود

دشمن با سلاح شایعه در حوادث علیه ایران فعال می مي شود

|دشمن با سلاح شایعه در حوادث علیه ایران فعال می مي شود از اس پی سیتی|

اردبیل – ایرنا- نماینده ولی فقیه و همچنين امام و پيشوا جمعه اردبیل گفت : دشمنان با سلاح شایعه و همچنين دروغ پردازی در حوادث گوناگون علیه ایران اسلامی فعالیت گسترده ای را انجام می دهند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایرنا ، آیت الله سیدحسن عاملی در خطبه نماز جمعه اردبیل افزود: یک نقطه در خصوص حوادث طبیعی و همچنين غیرطبیعی بسیار مهم است که در اینگونه موارد دشمنان فوری وارد عمل شده و همچنين عواطف و همچنين احساسات ملت ایران را دستکاری می کنند تا بلکه بتوانند در میان شهروندان و مردم شهر نفرت عظیمی را علیه نظام اسلامی و همچنين حکومت ایجاد کنند.

وی سرکوب برکات عواطف و همچنين احساسات سرشار ملت پهناور و بزرگ ایران و همچنين گرفتن این سرمایه عظیم در ساختن کشور را از دیگر اهداف دشمنان در اینگونه جوسازی ها و همچنين دروغ پراکنی ها ذکر کرد.

وی با اشاره به انواع شایعه ها و همچنين دروغ ها در کانال ها و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين اینترنتی بیگانه اظهار کرد: در ماجرای سیل اخیر گلستان چنین وانمود کردند که تمام مدیران و همچنين مسوولان ایران در مسافرت بودند و همچنين این درحالی است که به غیر از یک استاندار که آن هم هم عزل شد همه مسوولان در محل مأموریت خودشان حاضر بودند.

وی ادامه داد: شواهد نشان می دهند که در اینگونه حوادث و همچنين شامل در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه و همچنين آتش سوزی پلاسکو و همچنين غیره با تاسف یک عده جاهل داخلی نیز پیاده نظام دشمنان می شوند.

عاملی ادامه داد: عجیب این است که باوجود وقوع انواع حوادث سهمگین با خسارات و همچنين تلفات زیاد در بعضی از کشورهای دیگر ، خبری از این لشکر جرار نیست مانند تلفات سیل در آسیای شرقی و همچنين آتش سوزی کالیفرنیا چراکه دشمنان تلاش دارند وثوق شهروندان و مردم شهر ایران را از بین ببرند و همچنين شهروندان و مردم شهر حتی کارهای خوب و همچنين شایسته حکومت را باور نکنند در حالیکه نظام با تمام قدرت در صحنه حاضر شد.

او با ابراز همدردی با خانواده های قربانیان حوادث سیل گفت: از اقدامات و همچنين تلاش های نیروهای مسلح شامل ارتش ، سپاه و همچنين نیروهای انتظامی و همچنين مرزبانی در کمک به سیل زدگان اخیر در کشور بطور ویژه تشکر می کنم.

امام و پيشوا جمعه اردبیل در قسمت و بخش دیگری از خطبه ها گفت: شیخ عادل کلبانی امام و پيشوا جماعت اسبق مسجد الحرام که قبلا فتوا به کفر علمای شیعه داده بود این هفته از فتوای خود برگشت و همچنين گفت با خواندن کتاب حاتم عونی که در تکفیر اهل شهادتین نوشته از فتوای خود برگشتم، علمای شیعه کافر نیستند و همچنين نمی قدرت آن هم ها را کشت.

وی افزود: از اینها معلوم می مي شود که فقه وهابیت فقه سیاسی است و همچنين باید کل فقه خود را بازبینی کنند و همچنين جای تعجب است که سال شمسي ها با فتوای کلبانی شیعیان بی گناه کشته شدند و همچنين اکنون به راحتی با خواندن یک کتاب از فتوای خونین خود بر می گردد و همچنين کسی نیست به او بگوید چرا آن هم کتاب را قبل از فتوا مطالعه نکرده و همچنين فتوای کشتن و قتل اهل شهادتین را داده است.

خطیب جمعه اردبیل گفت : علمای وهابی نعوذبالله خودشان را به جای خداوند تبارک و تعالي گذاشته اند یک عده را داخل جهنم می کنند یک عده را خارج و همچنين یک عده را داخل اسلام می کنند و همچنين یک عده را از اسلام خارج می کنند.

نماینده شهروندان و مردم شهر استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری در قسمت و بخش دیگری از خطبه ها گفت: از اینکه ترامپ خاک یک کشور را به کشور دیگر هبه می کند از آن هم چند مطلب بهره بري و استفاده می مي شود اول اینکه فاتحه قانون در دنیا خوانده شده است و همچنين این ضربه بزرگی به نهادهای بین المللی و همچنين مخصوصا ضربه بزرگی به نهاد ملل است.

وی افزود:آمریکا اسم ایران را گذاشته کشور سرکش و همچنين کشور شرور و همچنين گفته در دی ان ای ایرانی ها شرارت خوابیده است درحالیکه از تصمیم اخیر ترامپ معلوم شد که در نظام بین الملل ، یاغی تر ، سرکش تر و همچنين شرور تر از آمریکا وجود ندارد.

امام و پيشوا چمعه اردبیل ادامه داد : آمریکا با نقض های متعدد قوانین بین الملل درصدد تفهیم این نقطه به دنیاست که رهبری جهانی مال ماست و همچنين ما فعال ما یشاء دنیا هستیم وزیر خارجه اسبق آمریکا گفت `دنیا به مثابه قطار است و همچنين این ما هستیم که تعیین می کنیم قطار به کدام سمت برود`.

وی اظهار داشت : عکس العمل کشورهای جهان و همچنين نهادهای بین المللی در برابر این غلط کاری ترامپ عالی بود و همچنين همه کشورها حتی اروپایی ها او را محکوم کردند و همچنين در برابر آمریکا ایستادند و همچنين آمریکا در این ماجرا به یک انزوای بی نظیر تبدیل شد.

کلید واژه ها: حوادث – ایران – اردبیل – فتوا – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا جمعه – نماینده ولی فقیه – شایعه – آتش سوزی – شبکه های ماهواره – دروغ – امام و پيشوا – شهروندان و مردم شهر – کشور – جمعه – اسلامی – نظام – کتاب – نیروهای مسلح – نظام اسلامی – مسجد الحرام – ایرنا – عاملی – طبیعی – انواع – کالیفرنیا – نماز جمعه – عظیم – کرمانشاه – سلاح

منبع

دشمن با سلاح شایعه در حوادث علیه ایران فعال می مي شود در تاریخ ۲۹ March 2019 | 4:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …