خانه / دسته‌بندی نشده / ملبس شدن به لباس روحانیت تکلیف انسان را سنگین تر و همچنين رسمی تر می کند

ملبس شدن به لباس روحانیت تکلیف انسان را سنگین تر و همچنين رسمی تر می کند

ملبس شدن به لباس روحانیت تکلیف انسان را سنگین تر و همچنين رسمی تر می کند

|ملبس شدن به لباس روحانیت تکلیف انسان را سنگین تر و همچنين رسمی تر می کند از اس پی سیتی|

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ملبس شدن به لباس روحانیت تکلیف انسان را سنگین تر و همچنين رسمی تر می کند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه از اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده محترم ولی فقیه در استان مرکزی، در آیین عمامه گذاری تعدادی از طلاب استان مرکزی و همچنين تجلیل از برگزیدگان مرحله استانی جشنواره علامه حلی که در حوزه علمیه خاتم الانبیاء(ص) اراک برگزار شد، گفت : طلاب جوون تا هم اکنون تکلیف رسمی به گردن شان نبوده ولی اکنون با پوشیدن لباس روحانیت تکلیفشان سنگین تر و همچنين رسمی تر می مي شود و همچنين باید جدی تر در این حوزه قدم بردارند.

طلبه با ملبس شدن به لباس روحانیت پرچمدار امام و پيشوا حسین علیه السلام و همچنين سرباز با نشان امام و پيشوا زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در اردوگاه امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين رهبری معظم حفظه الله تعالی است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود:طلاب با ملبس شدن به لباس روحانیت اعلام می کنند ما سربازان امام و پيشوا زمان(عج) بوده و همچنين کار تبلیغ که رسالتی پهناور و بزرگ است به عهده ما می باشد و همچنين ما نیز اماده دفاع، ارشاد، تبلیغ و همچنين دعوت به حق هستیم چراکه رسالت تشریعی کار پیامبر(ص) بوده و همچنين رسالت تبلیغی کار طلاب و همچنين روحانیون ملبس است.

آیت الله دری نجف ابادی در ادامه گفت : لباس پوشیدن و همچنين ملبس شدن به این لباس مقدس در راه خدمت گذاری به اسلام و همچنين قرآن، می تواند خلأ انسان های پهناور و بزرگ را پر کند مثل شهید مطهری ها و همچنين شهید محلاتی ها و همچنين .

و همچنين طلاب بدانند که این عصر که در آن هم حضور داریم مسئولیت سنگین تری نسبت به قبل بر عهده ما گذاشته یکی به دلیل وسعت فضاهای مجازی و همچنين دیگری گسترش شبکه های ماهواره ای در جهان.

امام و پيشوا جمعه اراک در ادامه از برگزیدگان جشنواره علامه حلی تقدیر کرد و همچنين افزود: جشنواره علامه حلی برند و همچنين شاخص برای طلاب جوون است که بتوانند همچون علامه حلی بدرخشند و همچنين با الگوقرار دادن بزرگانی همچون ایشان الگو باشند برای دیگران در پژوهش و همچنين بتوانند نقش ایشان را ایفا کنند و همچنين خوشبختانه روند توسعه مباحث و مطالب پژوهشی رو به رشد و همچنين شکوفایی است و همچنين طلاب باید در مسائل پژوهشی با رعایت استانداردها مقالات خوبی ارائه دهند.

در پایان هم تعداد ۶۰ فرد يا شخص از طلاب استان به دست آیت الله دری نجف ابادی و همچنين حجت الاسلام والمسلمین سپاسی آشتیانی مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی و همچنين بزرگان دیگر، ملبس به لباس مقدس روحانیت شدند و همچنين از تعدادی از خواهران و همچنين برادران برگزیده در جشنواره علامه حلی با اهدای لوح و همچنين جوایزی، تقدیر به عمل آمد .

کلید واژه ها: لباس روحانیت – استان مرکزی – روحانیت – استان – طلاب – لباس – نماینده ولی فقیه – جشنواره – مرکزی – آیت الله – امام و پيشوا – شبکه های ماهواره ای – پهناور و بزرگ – شبکه های ماهواره – تبلیغ – انسان – خبرگزاری حوزه – فقیه – برگزار – اراک – لباس پوشیدن – اسلام – سرباز – امام و پيشوا خمینی – حوزه علمیه – شهید مطهری – امام و پيشوا جمعه – امام و پيشوا حسین – جوون – شهید

منبع

ملبس شدن به لباس روحانیت تکلیف انسان را سنگین تر و همچنين رسمی تر می کند در تاریخ ۱۷ April 2019 | 6:37 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …