خانه / دسته‌بندی نشده / نماز جمعه شهرستان های استان اصفهان

نماز جمعه شهرستان های استان اصفهان

نماز جمعه شهرستان های استان اصفهان

|نماز جمعه شهرستان های استان اصفهان از اس پی سیتی|

اصفهان- ایرنا- حمایت ولی فقیه از رای شهروندان و مردم شهر، قدردانی از شهروندان و مردم شهر به دلیل کمک به سیل زدگان، اهمیت ایام شعبانیه و همچنين قدردانی از سربازان گمنام امام و پيشوا زمان (عج) اهم سخنان امروز امامان جمعه شهرستان های استان اصفهان است.

– خبرگزاری آریا – اصفهان- ایرنا- حمایت ولی فقیه از رای شهروندان و مردم شهر، قدردانی از شهروندان و مردم شهر به دلیل کمک به سیل زدگان، اهمیت ایام شعبانیه و همچنين قدردانی از سربازان گمنام امام و پيشوا زمان (عج) اهم سخنان امروز امامان جمعه شهرستان های استان اصفهان است.

** تیران و همچنين کرون امام و پيشوا جمعه موقت تیران گفت: ولایت فقیه در همه دوران و همچنين سال شمسي ها از انتخاب شهروندان و مردم شهر برای مسئولان حمایت کرده و همچنين رای شهروندان و مردم شهر را مورد توجه قرار می دهد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، حجت الاسلام و همچنين المسلمین حسین رشیدیان در خطبه های نماز جمعه تیران افزود: حمایت از حکومت ها توسط رهبر معظم انقلاب در تمامی دروان ها انجام شده و همچنين این موضوع به دلیل انتخاب شهروندان و مردم شهر بوده است.

وی بیان کرد: در صورتي که مسئولی در کار و همچنين اجرای ماموریت های سازمانی خود در تمامی رده ها کوتاهی می کند این نتیجه نبود لیاقت مسئولیت برای آن هم فرد و همچنين یا انتخاب ناشایست بوده است.

وی با بیان اینکه شهروندان و مردم شهر در کشور ایران مسئولان را به صورت مستقیم و همچنين یا غیر مستقیم انتخاب می کنند، تصریح کرد: در صورتي که جریان های فکری و همچنين شبکه های ماهواره ای انظار و افکار عمومی را به سمت انتخاب اشخاص ناشایست ببرند آنگاه کشور دچار مشکل خواهد شد.

وی ادامه داد: انتظار از رهبر معظم انقلاب بر اینکه مسئولی را عزل و همچنين یا برکنار کنند صحیح نیست زیرا شرح وظایف ولایت فقیه بر اساس قانون مشخص شده و همچنين سیاست گذاری های کلان را انجام می دهند ولي بايد توجه داشت مسئولان باید به توصیه های ایشان توجه کنند.

۷۱۳۱** سمیرمامام جمعه سمیرم گفت: کمک ها عموم شهروندان و مردم شهر و همچنين سایر نهاد ها و همچنين نهادهای امدادی، نظامی و همچنين حمایتی در سیل و همچنين سیلاب های اخیر کم نظیر و همچنين ستودنی بود.

حجت الاسلام سیف الله دهقانی فیروزآبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم در حسینیه انقلاب اسلامی اظهار داشت: سیل و همچنين آبگرفتگی درس ها و همچنين عبرت های زیادی داشت ولي بايد توجه داشت همیاری شهروندان و مردم شهر بهترین شکل امداد رسانی و همچنين نوع دوستی همگانی بود.

به گفته وی، این شکل از همکاری و همچنين همیاری عمومی همچون دوران عزیز و همچنين بیاد ماندنی دفاع مقدس بود و همچنين نشان داد شهروندان و مردم شهر ما همچنان دارای روحیه ای جهادی، معنوی و همچنين انقلابی خواهند بود و همچنين در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

وی خاطر نشان کرد: عملکرد درخشان نیروهای مسلح و همچنين بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه بسیجیان و همچنين سربازان این نیروی الهی نیز در این حوادث و همچنين سیل های پیش آمده بی نظیروانقلابی بود.

خطیب جمعه سمیرم با بیان اینکه در همین شهرستان سمیرم نیز سیل و همچنين آبگرفتگی خسارت های زیادی به شهروندان و مردم شهر وارد کرد ادامه داد: شهروندان و مردم شهر با وجود این مسائل، کمک های نقدی و همچنين غیرنقدی زیادی به منطقه ها و مناطق سیل زده استان های لرستان و همچنين خوزستان ارسال کردند.

۷۱۴۷** کاشان امام و پيشوا جمعه موقت کاشان گفت: همه کسانی که به برپایی انقلاب اسلامی و همچنين استمرار این نهضت کمک کرده اند، نامشان در فهرست یاریگران برپایی حکومت عدل مهدوی ثبت خواهد شد.

حجت الاسلام محمدرضا اسلامی تبار در خطبه های نماز جمعه کاشان با اشاره به فرا رسیدن نیمه شعبان، زاد روز حضرت ولی عصر (عج) افزود: همه باید با پرهیز از ناشکری، به وظیفه های خود توجه داشته و همچنين یاریگر انقلابی باشیم که با اراده ایشان برپا شده است.

وی بیان کرد: از آنجایی که باور داریم ایشان حاضر بوده و همچنين بر مسائل اشراف دارند، نباید کاری کنیم که آن هم حضرت از ما دلگیر مي شود و همچنين برای دعا کردن هم تنها دیدن ایشان مهم نیست زیرا بسیاری در زمان پیامبر گرامی اسلام (ص) و همچنين حضرت امام و پيشوا حسین (ع) حضور داشتند ولي بايد توجه داشت به ایشان پشت کردند.

امام و پيشوا جمعه موقت کاشان تاکید کرد: رضایت قلبی امام و پيشوا زمان (عج) از ما اهمیت دارد و همچنين در صورتي که به رفتار خود توجه کنیم، ایشان خود به دیدار ما خواهند آمد که البته باید در این میان آقایان با غیرت تر بوده و همچنين خانم ها بیشتر به حجاب توجه کنند و همچنين نسبت به شناختن و همچنين شناساندن ایشان به دیگران نیز اهتمام داشته باشند.

وی همچنین نامگذاری ۱۵ شعبان با عنوان روز سربازان گمنام امام و پيشوا زمان (عج) را یادآور شد و همچنين افزود: بحث امنیت مهمترین دغدغه یک کشور است و همچنين امروز باید قدر این نعمت را در بسیاری کشورها نادر است، بدانیم.

اسلامی تبار با اشاره به برخی بی انصافی ها عنوان کرد: وزارت اطلاعات با عنایت امام و پيشوا عصر (عج) نقش بسیار مهمی در تامین امنیت کشور دارد ولي بايد توجه داشت شرایط کاری آنها چنان است که نمی توانند خود را شناسانده و همچنين از خدماتشان رونمایی کنند زیرا می تواند زمینه ساز سو بهره بري و استفاده دشمن مي شود.

۶۱۳۶/۸۱۲۳ **اردستان امام و پيشوا جمعه اردستان با تبریک نیمه شعبان، زادروز حضرت امام و پيشوا زمان (عج) گفت: وظیفه ما در این دوره شناخت بیشتر ایشان و همچنين انجام کارهایی است که مورد رضایت آن هم بزرگوار باشد.

حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان افزود: در جشن های نیمه شعبان باید از انجام کارهای علي رغم عرف و همچنين شرع خودداری کرده و همچنين مباحث و مطالب معرفت افزا در راستای امر به معروف و همچنين نهی از منکر بیان مي شود.

وی همچنین با اشاره به روز سربازان گمنام امام و پيشوا زمان (عج) عنوان کرد: نیروهای وزارت اطلاعات به هیچ گروه و حزب و همچنين گروهی وابسته نبوده و همچنين در خط ولایت حرکت می کنند که سرويس ها و خدمات آنها بسیار ارزشمند و همچنين قابل تقدیر است.

امام و پيشوا جمعه اردستان همچنین به وقوع حوادث مرتبط با سیل اخیر در کشور اشاره کرد و همچنين گفت: این باران ها نعمت الهی است که پیرو دعای چندین ساله شهروندان و مردم شهر فرستاده شده و همچنين در صورتي که خسارتی هم وارد آمد، به دلیل بی تدبیری و همچنين کوتاهی همه بود ولي بايد توجه داشت در نهایت وحدت، همدلی و همچنين جلوه ایثار شهروندان و مردم شهر را به نمایش گذاشت؛ هرچند با تاسف جنایت حقوق بشری آمریکا را به دنبال داشت که مانع وارد شدن کمک های دیگر کشورها به آسیب دیدگان شد.

وی پنجم اردیبهشت سال شمسي ۵۹ و همچنين حمله آمریکایی ها به طبس را یادآور شد و همچنين قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمره تيم های تروریستی از سوی حکومت آن هم کشور را محکوم کرد.

۷۴۳۱/۸۱۲۳** نایین امام و پيشوا جمعه موقت نایین گفت: در چهار دهه قبل با فداکاری شبانه روزی جوانان برومند گمنام شاهد امنیت پایدار در کشور هستیم.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین اکبر دهقان درخطبه های این هفته نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امام و پيشوا زاده سلطان سید علی (ع) افزود: وظیفه نیروهای اطلاعاتی کشف توطئه های دشمنان قبل از اقدام آنان است و همچنين در این زمینه سربازان گمنام امام و پيشوا زمان(عج) توفیقات زیادی داشته اند.

وی بیان کرد: کشف فساد دردرون سیستم های اجرایی ازدیگر وظایف مهم نهادهای اطلاعاتی کشور است که باید در این زمینه نیز از اقدامات آنان تشکر کرد.

وی ادامه داد: شناخت صحیح وضع کشور و همچنين مشخص کردن نقاط ضعف و همچنين اقتدار و قدرت و همچنين ارائه راهکار برای تقویت نظام از دیگر وظایف سربازان گمنام امام و پيشوا زمان(عج) است.

وی اظهار داشت: یکی از جلوه های زیبای همدلی سپاه و همچنين ارتش در جریان سیل اخیر نشان داده شد و همچنين آن هم ها گوش به فرمان ولایت در کنار نیروی انتظامی و همچنين بسیج همه قدرت امکانات خود را به کار گرفته و همچنين به یاری آسیب دیدگان شتافتند.

وی ادامه داد: تا زمانی که این اتحاد و همچنين همدلی میان نیروهای مسلح ما وجود دارد و همچنين کارکنان آن هم ها مطیع فرمایش های رهبری و همچنين ولایت خواهند بود دشمنان هرگز قادر نخواهند بود کوچکترین ضربه ای به انقلاب و همچنين کشور وارد کنند.

کلید واژه ها: شهروندان و مردم شهر – جمعه – رهبر معظم انقلاب – انتخاب – اصفهان – نماز جمعه – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – انقلاب اسلامی – حمایت – سمیرم – امام و پيشوا – مسئولان – سربازان – ولایت فقیه – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا جمعه – خطبه های نماز جمعه – فقیه – استان – شبکه های ماهواره – سپاه پاسداران – اسلامی – نماز – نیروهای مسلح – امداد رسانی – گمنام – امروز – اهمیت – ولایت – فیروزآبادی

منبع

نماز جمعه شهرستان های استان اصفهان در تاریخ ۱۹ April 2019 | 4:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …