خانه / دسته‌بندی نشده / ضمانتی برای سلامت داروهای گیاهی ماهواره ای وجود ندارد

ضمانتی برای سلامت داروهای گیاهی ماهواره ای وجود ندارد

ضمانتی برای سلامت داروهای گیاهی ماهواره ای وجود ندارد

|ضمانتی برای سلامت داروهای گیاهی ماهواره ای وجود ندارد از اس پی سیتی|

مدیرکل فرآورده های طبیعی، سنتی و همچنين مکمل نهاد غذا و همچنين دارو با اشاره به اینکه تبلیغات داروهای طبیعی مشمول ضوابط و همچنين مقررات است، – گفت فرآورده هایی که در ماهواره تبلیغ می شوند وضع تبلیغ در فضای رسمی را نداشته اند و همچنين برای سلامت این محصولات هیچ ضمانتی وجود ندارد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازوبدا، مهناز خانوی در مورد تبلیغات داروهای طبیعی، عنوان کرد: تبلیغات این فرآورده ها تنها و فقط در صورتی در رسانه مجاز است که از نهاد غذا و همچنين دارو مجوز گرفته باشند.

وی افزود: براساس برگزاری جلساتی با معاونت بازرگانی صداوسیما، مقرر شد که فرآورده های شرکت هایی که نيت و اراده تبلیغات محصول خود را داشته باشند، باید ضمن طی مراحل مشخص، فرآورده مورد بررسی قرار گرفته و همچنين اصالت پرونده تولید مشخص مي شود.

مدیرکل فرآورده های طبیعی، سنتی و همچنين مکمل نهاد غذا و همچنين دارو با بیان اینکه متن تبلیغ داروهای طبیعی مورد بررسی قرار می گیرد، عنوان کرد: نهاد غذا و همچنين دارو بر واقعی بودن کارکرد محصول تبلیغاتی توجه ویژه دارد و همچنين بر همین اساس، فرآیند تبلیغات و همچنين صدور مجوز آن هم تنها برای موارد خاص قابل انجام است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ ضمانتی برای سلامت فرآورده های تبلیغاتی در شبکه های ماهواره ای وجود ندارد، گفت: قطع تبلیغ فرآورده ها از شبکه های رسمی به این معناست که این فرآورده ها امکان گرفتن مجوز برای تبلیغ رسمی را نداشته اند و همچنين در نتیجه خرید و همچنين مصرف این فرآورده ها اعم از داروهای چاقی، لاغری و همچنين انواع مکمل ها پیشنهاد نمی مي شود.

کلید واژه ها: نهاد غذا و همچنين دارو – تبلیغ – تبلیغات – دارو – طبیعی – ماهواره – شبکه های ماهواره ای – تبلیغاتی – سلامت – شبکه های ماهواره – داروهای گیاهی – مجوز – هایی – شبکه – سنتی – پیشنهاد – صورتی – رسانه – نقل از – لاغری – انواع – تولید – گیاهی – مهناز – مجاز – مصرف – خرید

منبع

ضمانتی برای سلامت داروهای گیاهی ماهواره ای وجود ندارد در تاریخ ۲۰ April 2019 | 4:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …