خانه / دسته‌بندی نشده / ۲۷۰ شبکه فارسی زبان علیه ایران فعالیت می کنند

۲۷۰ شبکه فارسی زبان علیه ایران فعالیت می کنند

۲۷۰ شبکه فارسی زبان علیه ایران فعالیت می کنند

|۲۷۰ شبکه فارسی زبان علیه ایران فعالیت می کنند از اس پی سیتی|

ایرنا – نماینده قوه مقننه در شورای نظارت بر نهاد صدا و همچنين سیما گفت: اکنون ۲۷۰ شبکه فارسی زبان علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند که بیشتر آنها شبکه های ماهواره ای خواهند بود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا غلامرضا کاتب عصر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: تدین در این استان رویکرد شهروندان و مردم شهر را به ماهواره کم کرده است و همچنين با توجه به خطر های برگرفته از این مسیر خطرناک وظیفه مسئولان در تجهیز شبکه های دیجیتال دوچندان است.

وی ادامه داد: هم اکنون ۶۰ قسمت و بخش خراسان جنوبی از شبکه دیجیتال برخوردار است که امیدواریم خلاء موجود با توجه به تصمیمات مورد نظر در آینده ای نه چندان دور رفع مي شود.

کاتب اظهار داشت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی مجلس شورای اسلامی عنایت خاصی به صدا و همچنين سیما داشته است و همچنين در سال شمسي قبل غیر از هفت دهم قسمت و بخش بودجه، ۱۵۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به این نهاد اختصاص یافت.

وی با ابراز امیدواری از همکاری نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان این استان دور از هرگونه حواشی خواهند بود و همچنين همواره برای منفعت عمومی کوشیده اند که عنایت به صدا و همچنين سیما یکی از این اقدام ها است.

کاتب با بیان اینکه ظرفیت های خراسان جنوبی زیاد است، تصریح کرد: صدا و همچنين سیما باید برای معرفی این ظرفیت ها از هیچ تلاشی چشم پوشی نکند که یکی از مباحث مورد اقدام می تواند بحث توریسم و همچنين گردشگری باشد.

** نیروی انسانی ظرفیتی اجتناب ناپذیر در خراسان جنوبیمعاون حقوقی و همچنين مسائل مجلس صدا و همچنين سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انسانی ظرفیتی اجتناب ناپذیر در خراسان جنوبی است که این ظرفیت در نحوه مدیریت استانی جديد و تو و تازه تاسیس در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف معلوم است.

محمدعلی عبدالله زاده افزود: خراسان جنوبی با این وجود در قسمت و بخش های زیادی قوی تر از استان های دیگر عمل کرده که صدا و همچنين سیما یکی از این قسمت و بخش ها است.

وی با بیان اینکه افزایش پوشش ضریب نفوذ دیجیتال یکی از نیازمندی های استان است، اظهار داشت: به زودی قول ۳۰ میلیارد تومانی دکتر نوبخت در این زمینه با جدیت پیگیری می مي شود.

عبدالله زاده یادآور شد: قسمت و بخش زیادی از نیروهای صدا و همچنين سیمای استان به جهت پرداختی و همچنين وضعیت استخدامی با مشکل مواجه خواهند بود که در این زمینه به زودی تدبیری صورت خواهد گرفت.

وی گفت: با توجه به وسعت خراسان جنوبی این استان نیازمند دستگاه اس ان جی هست که پیگیر خواهیم شد تا در استان مستقر مي شود.

کلید واژه ها: خراسان جنوبی – صدا و همچنين سیما – خراسان – استان – مجلس شورای اسلامی – شورای نظارت بر نهاد صدا و همچنين سیما – سیما – جمهوری اسلامی – اسلامی – نیروی انسانی – دیجیتال – شبکه – شبکه های ماهواره ای – نهاد صدا و همچنين سیما – نماینده ولی فقیه – شورای – ایران – شبکه های ماهواره – عبدالله – ماهواره – صندوق توسعه ملی – مجلس – کاتب – جمهوری – غلامرضا کاتب – ایرنا – فارسی – استخدامی – قسمت و بخش – زبان

منبع

۲۷۰ شبکه فارسی زبان علیه ایران فعالیت می کنند در تاریخ ۲۴ April 2019 | 7:36 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …