خانه / دسته‌بندی نشده / برنده باش ؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که بلیتش نبرد!

برنده باش ؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که بلیتش نبرد!

برنده باش ؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که بلیتش نبرد!

|برنده باش ؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که بلیتش نبرد! از اس پی سیتی|

مسابقه برنده باش که قرار بود فرهنگ کتابخوانی را گسترش بدهد، به دلیل شیوه انتخاب شرکت کننده هایش و همچنين شائبه بخت آزمایی تعطیل شد تا نقطه ای منفی در کارنامه مدیر جوون شبکه سه باشد و همچنين رسانه ملی را با چالشی جدی مواجه کند.

– برنده باش ؛ قرار بود هم خودش برنده باشد، هم تلویزیون را در رقابت با شبکه های ماهواره ای و همچنين اینترنتی برنده کند و همچنين هم برگ برنده ای برای مدیریت جوون شبکه سه باشد که به نظر می رسید خیلی از برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين برندهای کهنه برنامه جذاب و جالب و خوب سازی خوشش نمی آمد.

ولي بايد توجه داشت برنده باش که آن هم ابتدا انگار خودش را برای نبرد با برندهای قدیمی تری مثل برنامه جذاب و جالب و خوب نود آماده کرده بود و همچنين فکرهای نو و همچنين جديد و تو و تازه در سر داشت، خیلی زود وارد ورطه بخت آزمایی و همچنين قماری شد که از آن هم بازنده بیرون آمد.

قماری که از آن هم ابتدا واضح و همچنين روشن بود و همچنين حتی در گفت وگوهایی با مدیران رسانه ملی پرسیده شده بود.

ماجرا ولي بايد توجه داشت این بود که مدیر شبکه سه، مدیر اجتماعی شبکه سه و همچنين روابط عمومی برنامه جذاب و جالب و خوب قمار بودن این ماجرا را قبول نداشتند و همچنين از آن هم ابتدا هم با فرافکنی به آن هم پاسخ می دادند.

ولي بايد توجه داشت ماجرای بخت آزمایی در نهایت چگونه به تعطیلی برنده باش منجر شد؟ در این پرونده به بررسی تمام حاشیه ها و همچنين اتفاقات مرتبط به این برنامه جذاب و جالب و خوب می پردازیم.

از مجری ستاره تا دکور گران قیمت از آن هم ابتدای نشر خبر ساخت برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار اولین گمانه زنی ها در مورد دستمزد آقای سوپراستار شکل گرفت.

بازیگری که در مورد رقم اسپانسرهایش شایعه فراوان است و همچنين از لباس هایی که می پوشد تا ساعتی که به دست می بندد و همچنين تا حضورش برای بیلبوردها که چندسالی است کمتر شده همه خبر از دخل و درآمد بالای این بازیگر می دهند.

در مورد حضور گلزار در این مسابقه تلویزیونی هم از آن هم ابتدا این نقد مطرح شد که تلویزیون با بودجه ای که مدام از کم بودن آن هم می نالد چگونه و چطوري می خواهد دستمزد سوپراستاری را تامین کند که تنها برای بستن یک ساعت به مچش در یک فیلم رقم بالایی از اسپانسر می گیرد؟ پاسخ این سوال را پیش از شروع برنامه جذاب و جالب و خوب ناصر کریمان مدیر تيم اجتماعی شبکه سه داده بود.

او در مصاحبه ای گفته بود: من موافق دستمزدهای چند صد میلیونی محمدرضا گلزار نیستم، زيرا و به درستي که ما یک کف و همچنين سقفی برای پرداخت دستمزد مجریان تلویزیونی داریم.

این برآوردها محدود بوده و همچنين این چنین برآوردهایی را به تا حال نداشته ایم.

این مدیر تلویزیون البته در همین برنامه جذاب و جالب و خوب در ادامه این احتمال منطقی که محمدرضا گلزار رقمی بالاتر از مجری های تلویزیون بگیرد را اینطور توضیح داده بود: البته در برنامه جذاب و جالب و خوب های مشارکتی به دلیل حضور اسپانسر، همچنين و علاوه بر مبلغی که به عنوان مشارکت در امر برنامه جذاب و جالب و خوب سازی به صداوسیما پرداخت می کند، گاهی مبلغی اضافه به مجریان و همچنين حتی برای تحولات ساختاری و همچنين طراحی لوکیشن هزینه های گزافی انجام می مي شود که این موضوع هیچ ربطی به صداوسیما ندارد.

ولي بايد توجه داشت این اسپانسر قرار بود از کدام منبع این هزینه در کنار هزینه هایی مانند دکور و همچنين جوایز میلیونی شرکت کننده ها را پرداخت کند؟ درست همین سوال بود که از آن هم ابتدا و همچنين با رونمایی اپلیکیشن و همچنين نوع کارکرد آن هم شائبه بخت آزمایی را به وجود آورد و همچنين رسانه ها از این نوشتند که هزینه های برنده باش پیش از آغاز اولین قسمت به جیب اسپانسر برمی گردد.

اینکه عده ای مبنی بر تغییر اسپانسر برنامه جذاب و جالب و خوب برای حل شدن مشکل برنده باش مشخص شد که واقعا مشکلی وجود دارد.

بخت آزمایی تنها در برنده باش ؟ بخت آزمایی البته تنها مختص این برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی نیست و همچنين در برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر و همچنين به شیوه های دیگر انجام می مي شود تا جایی که و همچنين حتی در آخرین مورد عباس مهدوی مهر مدیر کل بازرگانی سیما با بهانه درگیر بودن با باکس نوروزی آگهی های تلویزیونی از حضور در این شورا امتناع کرده است.

دفاع تلویزیون و همچنين مدیرانش از شبکه سه ولي بايد توجه داشت به همین موضوع منحصر نمی مي شود.

شاید برجسته ترین این اتفاق ها برمی گردد به زمانی که جشنواره جام جم برگزار می‎شد.

وقتی اکثریت آرا در انتخاب برنامه جذاب و جالب و خوب محبوب به نود برمی گشت ولي بايد توجه داشت یک باره و همچنين در عرض کمتر از ۲۴ساعت برنده باش جایگزین آن هم شد.

آن هم هم نه با آرای مردمی که با دستکاری در آرای مردمی.

رای دهندگانی که با پیامکی روبه رو شدند که اعلام می کرد رای آنها برای برنامه جذاب و جالب و خوب برنده باش ثبت شده، در حالی که یا اصلا رای نداده بودند و همچنين یا رای شان برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری بود.

اتفاقی که خیلی زود توسط وزیر ارتباطات پیگیری شد و همچنين نتیجه اش اعلام شد ولي بايد توجه داشت مدیران رسانه ملی در این مورد هم نیازی ندیدند توضیحی ارائه کنند و همچنين علی رغم پرسش ها خبری از اعلام نام متخلف نشد و همچنين پرونده ناتمام بسته شد! گرچه در آن هم جشنواره جام جم محمدرضا گلزار با نگاهی پر از تبختر از این گفت که این جایزه به اعتبار ۱۹ساله اش در موسیقی و همچنين سینما و همچنين این قسمتهاي آخر تلویزیون افزوده است و همچنين اینکه او برای تلویزیون مخاطب آورده است! اظهارنظری که خیلی زود واکنش مجری های باسابقه تلویزیون شامل المیرا شریفی مقدم و همچنين داریوش فرضیایی و همچنين حتی امیر جوشقانی مجری مراسم را به دنبال داشت.

همه این اتفاقات نشان داد مدیران رسانه ملی علاقه زیادی به برنده باش دارند و همچنين امید زیادی به موفقیت آن هم بسته اند.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای که حالا به چالشی جدی برای این رسانه تبدیل شده است و همچنين باید دید در ادامه چه اتفاقی رخ خواهد داد و همچنين استراتژی نهاد صداوسیما در برخورد با این مساله چگونه خواهد بود.

تغییراتی که به نظر می رسد خیلی زود و همچنين با یادداشت دست يار سیما آغاز شده باشد.

یادداشتی که روز قبل از مرتضی میرباقری منتشر شد” و همچنين از لزوم بازنگری اساسی در تمامی برنامه جذاب و جالب و خوب های رسانه ملی برای حذف یا مدیریت عواملی همچون اسپانسرها برای از میان برداشتن این روحیه و همچنين تنبلی خصوصاً در مسابقات و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های ترکیبی و همچنين نیز تقویت فرهنگ کار و همچنين تلاش در تمامی ساختارهای برنامه جذاب و جالب و خوب سازی خبر داده بود.

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب – تلویزیون – محمدرضا گلزار – شبکه سه – مدیر – دستمزد – شبکه – اسپانسر – سوپراستار – شبکه های ماهواره ای – رسانه ملی – شبکه های ماهواره – اجتماعی – قمار – مجری – هایی – مسابقه – بازیگر – روابط عمومی – برنامه جذاب و جالب و خوب سازی – رسانه – تعطیل – برنامه جذاب و جالب و خوب نود – گران قیمت – جوون – نبرد – ساعت – ماهواره – بازیگری – کارنامه

منبع

برنده باش ؛ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که بلیتش نبرد! در تاریخ ۲۸ April 2019 | 4:48 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …