خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی باید در راستای مسائل روز شهروندان و مردم شهر تدوین مي شود

برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی باید در راستای مسائل روز شهروندان و مردم شهر تدوین مي شود

برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی باید در راستای مسائل روز شهروندان و مردم شهر تدوین مي شود

|برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی باید در راستای مسائل روز شهروندان و مردم شهر تدوین مي شود از اس پی سیتی|

ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به سیاست گذاری های فرهنگی استان در سال شمسي ۹۸ گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی برای پذیرش شهروندان و مردم شهر طراحی می مي شود که در صورتي که در راستای نیاز و همچنين مسائل روز اجتماعی گریبان گیر آنها تدوین نشود شهروندان و مردم شهر آن هم را نمی پذیرند و همچنين توجهی هم به آن هم نمی کنند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان که در بیت امام و پيشوا جمعه و همچنين به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و همچنين امام و پيشوا جمعه کرمانشاه برگزار شد، خواستار توجه ویژه به مسائل فرهنگی استان شد و همچنين افزود: کرمانشاه با وجود پتانسیل های بی نظیر اقتصادی ولی ضعف فرهنگ کار و همچنين اشتغال باعث توسعه نیافتگی آن هم شده است.

وی در ادامه یکی از مهم ترین مسائل فرهنگی استان در این شورا را توجه به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری و همچنين بسترسازی برای تحقق آن هم دانست و همچنين اظهار داشت: رونق تولید که در دل اقتصاد مقاومتی است باید به فرهنگ عمومی شهروندان و مردم شهر تبدیل مي شود، طوری که شهروندان و مردم شهر بدانند که فقر، بیکاری، تورم و همچنين گرانی با خرید کالای ایرانی، رونق تولید ایرانی و همچنين احترام به ثروت آفرینان میسر می مي شود نه چیز دیگری.

** ۲ هزار شبکه ماهواری برای جوانان و همچنين شهروندان و مردم شهر خوراک فرهنگی تهیه می کنندبازوند در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود گفت: بازتاب کارهای فرهنگی را باید در کوچه و همچنين خیابان ها و همچنين در رفتار شهروندان و مردم شهر و همچنين واکنش به برنامه جذاب و جالب و خوب ها دید و همچنين آنها را بازنگری کرد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ۲ هزار شبکه ماهواره ای به شهروندان و مردم شهر و همچنين جوانان ما خوراک فرهنگی می دهند، افزود: در این تهاجم فرهنگی باید راهبردها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی طوری برای جذب شهروندان و مردم شهر و همچنين مباحث مورد نیاز جامعه را فراهم کرد تا شهروندان و مردم شهر به شبکه های ماهواره ای رجوع نکنند.

بازوند با اشاره به اینکه فرهنگ را نمی مي شود به زور به شهروندان و مردم شهر داد، از اعضای شورای فرهنگ عمومی استان به ویژه شهرداران خواست المان های فرهنگی که بازگو کننده هویت و همچنين تاریخ استان است در سطح شهرستان ها احداث کنند تا جوانان بدانند چه پیشینه درخشانی داشته اند و همچنين احساس تعلق کنند.

وی در ادامه قهرمانان تاریخی، مشاهیر و همچنين علما را سرمایه های ارزشمند برای هویت سازی در استان دانست که باید برای معرفی آنها به جوانان و همچنين شهروندان و مردم شهر برنامه جذاب و جالب و خوب های ویژه فرهنگی در دستور کار قرار دهیم.

**در معرفی استان کرمانشاه زیاد کار نشده استاستاندار کرمانشاه در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: گاهی یک خبر منفی مانند غباری روی همه پتانسیل ها و همچنين ظرفیت های گردشگری جغرافیایی، فرهنگی و همچنين اقتصادی استان را فرا می گیرد و همچنين متاسفانه ظرفیت ما برای پذیرش خبر بد چندین برابر موارد و نکات مثبت و همچنين با استعداد استان است.

بازوند با بیان اینکه استان کرمانشاه با ظرفیت های فراوان اقتصادی، آب و همچنين هوایی بخوبی معرفی نشده است، گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی استان باید روی موضوعات مشخص، کاربردی و همچنين مصداقی برای معرفی خوب استان به کار گرفته مي شود.

وی اضافه کرد، باید مسائل فرهنگی استان مورد آسیب شناسی علمی قرار بگیرد و همچنين ببینیم چه نقاط نيرو و همچنين ضعفی داریم و همچنين چرا بوجود آمده و همچنين با چه راهکاری می مي شود آن هم را مرتفع کرد.

کلید واژه ها: فرهنگ – فرهنگی – استان – استاندار کرمانشاه – کرمانشاه – شهروندان و مردم شهر – شورای فرهنگ عمومی – برنامه جذاب و جالب و خوب – استاندار – جوانان – اقتصاد – شبکه های ماهواره ای – امام و پيشوا جمعه – نماینده ولی فقیه – شبکه های ماهواره – مقام معظم رهبری – ماهواره – اقتصادی – اقتصاد مقاومتی – استان کرمانشاه – توسعه نیافتگی – شورا – شبکه – ایرانی – شورای – تولید – تاریخ – امام و پيشوا – قهرمانان – جمعه

منبع

برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی باید در راستای مسائل روز شهروندان و مردم شهر تدوین مي شود در تاریخ ۲۹ April 2019 | 2:36 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …