خانه / دسته‌بندی نشده / فعالیت روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده تبلیغات شبکه های ماهواره ای را شُست و همچنين برد

فعالیت روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده تبلیغات شبکه های ماهواره ای را شُست و همچنين برد

فعالیت روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده تبلیغات شبکه های ماهواره ای را شُست و همچنين برد

|فعالیت روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده تبلیغات شبکه های ماهواره ای را شُست و همچنين برد از اس پی سیتی|

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نبوی با اشاره به حضور جهادی طلاب و همچنين روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده، گفت: فعالیتی که روحانیون در بحث سیل انجام دادند، قسمت و بخش اعظمی از تبلیغاتی که در شبکه های ماهواره ای انجام می گرفت را شُست و همچنين برد.

– فعالیت روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده تبلیغات شبکه های ماهواره ای را شُست و همچنين برد” حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نبوی با اشاره به حضور جهادی طلاب و همچنين روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده، گفت: فعالیتی که روحانیون در بحث سیل انجام دادند، قسمت و بخش اعظمی از تبلیغاتی که در شبکه های ماهواره ای انجام می گرفت را شُست و همچنين برد.

این موضوع نشانگر تغییر در سلوک جامعه روحانیت است که بسیار مؤثر است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه ” از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن نبوی، امروز در همایش طلایه داران تبلیغ که در مسجد جامع تبریز برگزار شد، ضمن تجلیل از اقدامات امام و پيشوا جمعه تبریز، اظهار داشت: حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در تبریز و همچنين سلوک ایشان، یک موج و همچنين روش جدیدی را در کشور بنیانگذاری کرد و همچنين در خنثی سازی تبلیغات دروغین دشمنان علیه روحانیت بسیار مؤثر است.

وی اضافه کرد: فعالیتی که روحانیون در بحث سیل انجام دادند، قسمت و بخش اعظمی از تبلیغاتی که در شبکه های ماهواره ای انجام می گرفت را شَست و همچنين برد.

این موضوع نشانگر تغییر در سلوک جامعه روحانیت است که بسیار مؤثر است.

دست يار تبلیغ و همچنين مسائل فرهنگی حوزه های علمیه طلاب و همچنين روحانیون را احیاگر سنت پیامبر اکرم(ص) خواند و همچنين افزود: تو امانتداران پیامبر خداوند تبارک و تعالي هستید و همچنين باید سلوکتان همچون نبی خداوند تبارک و تعالي بوده و همچنين مثل ایشان، برای اصلاح جامعه تلاش کنید.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی با تأکید بر اینکه طلبگی توفیق بزرگی است که نصیب ما شده است، بیان داشت: در ماه تبريک و مبارک رمضان پیوند بین قرآن و همچنين شهروندان و مردم شهر را افزایش دهید.

در بعضی از منابر جای آیه قرآن و همچنين روایت خالی می ماند که باید این خلا برطرف مي شود.

وی افزود: حرف ما جایی اعتبار پیدا می کند که متصل به قرآن و همچنين روایات باشد، مگر نه خود ما که چیزی نیستیم.

اعتبار منابر و همچنين تبلیغ ما بر این است که درصدد احیای سنت رسول الله(ص) باشیم.

دست يار تبلیغ و همچنين آموزش های کاربردی حوزه های علمیه برقراری ارتباط معارف اسلامی با معظلات و مسائل و مشکلات اجتماعی را ضروری دانست و همچنين افزود: در منابر مطرح می کنیم فلسفه ی روز ه داری تقوا است ولی برای تقوا مثال های قدیمی را می زنیم.

خواستید در منبر خود بگویید باتقوا باشید، از مثال های بروز بهره بري و استفاده کنید.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی افزود: فرد در فضای مجازی عکس برهنه خود، همسر یا فرزندش را منتشر می کند، این مصداق بی تقوایی است.

ما گاهی دچار لیبرالیسم پنهان هستیم، لیبرالیسم پنهان یعنی تفکرات لیبرالی را باور داریم ولی صدایش را درنمی آوریم؛ وقتی می گوییم پسر یا دخترم آزاد باشد و همچنين امر به معروف و همچنين نهی از منکر را فراموش کرده ایم، یعنی دنباله رو این تفکرات هستیم.

وی با اشاره به اینکه مال حرام اثر خود را در نسل نشان می دهد، عنوان کرد: یک زمانی در بازار تبریز بلندگو گذاشته بودند و همچنين احکام اسلامی را پخش می کردند، این قبیل اقدامات موثر است.

دست يار تبلیغ و همچنين مسائل فرهنگی حوزه های علمیه پرداختن به موضوع اسراف در ماه رمضان را ضروری دانست و همچنين گفت: با اقدامات و همچنين تبلیغ مناسبی که گرفته شده است، وضعیت در خصوص تشریفات، تجمل و همچنين سفره های آنچنانی بهتر شده است ولی اسراف در مصرف انرژی باید مورد توجه قرار گیرد چرا که مصرف انرژی در ایران سه برابر میانگین جهانی است.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی تأکید کرد: موضوع قاچاق در صورتي که منجر به ضربه زدن به حکومت اسلامی مي شود، از شدیدترین محرمات است و همچنين این مسائل باید از نگاه دینی مورد طرح و همچنين تبیین قرار گیرد.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – تبلیغ – تبلیغات – ماهواره – تبلیغاتی – روحانیت – شبکه – تبریز – منطقه ها و مناطق – جامعه – ماه تبريک و مبارک رمضان – طلاب – قرآن – برگزار – دست يار – فضای مجازی – امام و پيشوا جمعه – خبرگزاری – کاربردی – اجتماعی – افزایش – معظلات و مسائل و مشکلات – فرهنگی – اسلامی – برهنه – مجازی – امروز – تجلیل – همایش

منبع

فعالیت روحانیون در منطقه ها و مناطق سیل زده تبلیغات شبکه های ماهواره ای را شُست و همچنين برد در تاریخ ۱ May 2019 | 6:57 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61919439.jpg

انحصار صداوسیما عامل افت کیفیت آثار تلویزیونی است

انحصار صداوسیما عامل افت کیفیت آثار تلویزیونی است |انحصار صداوسیما عامل افت کیفیت آثار تلویزیونی …