خانه / دسته‌بندی نشده / دنیای امروز آمادگی پذیرش معارف اسلام ناب را دارد

دنیای امروز آمادگی پذیرش معارف اسلام ناب را دارد

دنیای امروز آمادگی پذیرش معارف اسلام ناب را دارد

|دنیای امروز آمادگی پذیرش معارف اسلام ناب را دارد از اس پی سیتی|

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه دنیای امروز آمادگی زیادی برای پذیرش معارف اسلام ناب دارد، متذکر شد: بسیاری از شهروندان و مردم شهر دنیا از مادی گری خسته شده اند و همچنين تنها چیزی که عطش آنان را نسبت به حقیقت جهان سیراب می کند، – اسلام است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایکنا” از گیلان، حجت الاسلام والمسلین سعید مهدوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان امروز، ۱۱ اردیبهشت ماه در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان طلاب گیلانی حوزه علمیه قم، هدف از این دیدارها را ایجاد ارتباطی وثیق، صمیمی و همچنين هدفمند با اهل علم، تبلیغ و همچنين معنویت حوزه های علمیه دانست و همچنين اظهار کرد: نهاد تبلیغات اسلامی برای نیل به اهداف مورد تاکید امام و پيشوا راحل و همچنين مقام معظم رهبری نیازمند به پشتوانه و همچنين عقبه قوی همچون حوزه های علمیه، علما و همچنين فضلاست.

وی افزود: این دیدار می تواند آغازی برای بهره مندی از ظرفیت های معنوی، معرفتی و همچنين تبلیغی حوزه های علمیه و همچنين عالمان دینی در راستای ترویج فرهنگ اسلامی باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه دنیای امروز آمادگی زیادی برای پذیرش معارف اسلام ناب دارد، متذکر شد: بسیاری از شهروندان و مردم شهر دنیا از مادی گری خسته شده اند و همچنين تنها چیزی که عطش آنان را نسبت به حقیقت جهان سیراب می کند، اسلام است.

مهدوی ریشه بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی کشور را ضعف فرهنگی ارزیابی کرد و همچنين گفت: در صورتي که مسائل فرهنگی تقویت و همچنين نگاه شهروندان و مردم شهر به مسائل اقتصادی اصلاح مي شود، بسیاری از این معظلات و مسائل و مشکلات حل خواهند شد.

در این راستا نیازمند فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی هستیم.

وی بر لزوم گسترش فعالیت های دینی و همچنين تبلیغی تاکید کرد و همچنين یادآور شد: با توجه به حضور فعال دشمنان در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی، حساسیت کار مبلغان نسبت به قبل بیشتر شده و همچنين باید نقش پررنگتری در فضای مجازی در جهت پاسخ به شبهات داشته باشند.

این کارشناس دینی الهام گیری از منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه فرهنگ و همچنين تبلیغ را مورد تاکید قرار داد و همچنين خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان راهبرد جدید با بهره گیری از تجربه قبل، چراغ راه پیشرفت آینده کشور برای شهروندان و مردم شهر و همچنين مسئولان است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: اسلام – تبلیغ – اسلامی – تبلیغات – مقام معظم رهبری – فرهنگ – گیلان – امروز – فضای مجازی – اقتصاد – شبکه های ماهواره ای – شهروندان و مردم شهر – دیدار – شبکه های ماهواره – اقتصادی – اقتصاد مقاومتی – معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی – معظلات و مسائل و مشکلات – فرهنگی – بیانیه – مهدوی – رهبری – مجازی – حوزه علمیه – جهان – کشور – کارشناس – مسئولان – ماهواره – حساسیت

منبع

دنیای امروز آمادگی پذیرش معارف اسلام ناب را دارد در تاریخ ۱ May 2019 | 11:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …