خانه / دسته‌بندی نشده / سند ۲۰۳۰ مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور است

سند ۲۰۳۰ مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور است

سند ۲۰۳۰ مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور است

|سند ۲۰۳۰ مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور است از اس پی سیتی|

سند ۲۰۳۰ را مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور است و همچنين این سند به عبارتی تربیت سرباز برای آمریکا است که ملت هرگز اجازه اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ را به احدی نخواهد داد.

– “، آیت الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار اظهار کرد: عربستان سعودی در اقدامی وحشیانه و همچنين در تعارض با حقوق بشر ۳۷ تن از شیعیان را اعدام کرد.

وی تأکید کرد: نهاد های بین المللی و همچنين شبکه های ماهواره ای دنیا در برابر این اقدام وحشیانه سکوت کردند که باید برای این کشورهای حامی تروریست تأسف خورد.

امام و پيشوا جمعه جویبار تصریح کرد: امروز بهترین هنر مسئولین رضایتمندی شهروندان و مردم شهر است زیرا معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر بسیار زیاد است و همچنين بهترین وظیفه مدیران حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر است.

نادعلیزاده سند ۲۰۳۰ را مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور دانست و همچنين گفت: این سند به عبارتی تربیت سرباز برای آمریکا است که ملت هرگز اجازه اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ را به احدی نخواهد داد و همچنين مقابله جدی با اجرای سند انحرافی ۲۰۳۰ خواسته رهبری بود.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – کشور – شبکه های ماهواره – عربستان سعودی – شهروندان و مردم شهر – جویبار – معظلات و مسائل و مشکلات – بهترین – آمریکا – سرباز – تربیت – بین المللی – جمعه – نمازجمعه – حقوق بشر – آیت الله – عربستان – تروریست – ماهواره – مدیران – شیعیان – امروز – اعدام – رهبری – سعودی – وظیفه – حقوق – شبکه

منبع

سند ۲۰۳۰ مصداق بارز و همچنين رسمی نفوذ دشمن در کشور است در تاریخ ۳ May 2019 | 8:47 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …