خانه / دسته‌بندی نشده / همکاران شبکه های برون مرزی صداوسیما جهادی عمل می کنند

همکاران شبکه های برون مرزی صداوسیما جهادی عمل می کنند

همکاران شبکه های برون مرزی صداوسیما جهادی عمل می کنند

|همکاران شبکه های برون مرزی صداوسیما جهادی عمل می کنند از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، محمد جواد جمالی نوبندگانی در حاشیه بازدید از پرس تی وی اظهار کرد: صدا و همچنين سیما با شبکه های برون مرزی خود انحصار خبری رسانه های دنیای استکبار و همچنين آن هم ابزاری را که مستکبران از آن هم مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده می کردند، – عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و همچنين سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تشبیه کار جهادی همکاران فعال در شبکه های برون مرزی نهاد صدا و همچنين سیما، گفت: انحصارشکنی شبکه های برون مرزی صداوسیما موجب عصبانیت مستکبران شده است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، محمد جواد جمالی نوبندگانی در حاشیه بازدید از پرس تی وی اظهار کرد: صدا و همچنين سیما با شبکه های برون مرزی خود انحصار خبری رسانه های دنیای استکبار و همچنين آن هم ابزاری را که مستکبران از آن هم مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده می کردند، شکسته و همچنين ناکارآمد کرده است وی تصریح کرد: این انحصار شکنی شبکه های برون مرزی جمهوری اسلامی ایران موجب عصبانیت مستکبران شد و همچنين در برخی از موارد مانند جنگ ۳۳ روزه و همچنين تغیرات منطقه در عراق و همچنين یمن و همچنين حتی اعتراضات جلیقه زردها شبکه های برون مرزی ایران در دنیا به عنوان شبکه های متغاير و متفاوت دیده شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و همچنين سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: شبکه های برون مرزی صدا و همچنين سیمای ایران صدای مظلومیت شهروندان و مردم شهر را به نقاط متنوع و گوناگون و مختلف جهان مخابره می کنند و همچنين این در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصریح شده است.

جمالی نوبندگانی یادآور شد: در قانون اساسی ایران آمده است که به مظلومان جهان کمک کنیم و همچنين یکی از این کمک ها این است که ندا و همچنين صدای آنها را به گوش جهان برسانیم و همچنين این فعالیت های رسانه ای تأثیر خود را خواهد گذاشت.

وی با اشاره به رقابت شبکه های برون مرزی با غول های رسانه ای جهان اظهار کرد: رسانه های پهناور و بزرگ جهان از نظر امکانات و همچنين سابقه کار دسترسی های خوبی دارند و همچنين با وجود مضیقه های موجود ایران در رسانه های برون مرزی عملکرد خوبی داشته اند.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و همچنين سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه همکاران در معاونت برون مرزی جهادی عمل کردند، خاطر نشان کرد: روز به روز رادیوهای بیشتر و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين اینترنتی بیشتری در این طیف وارد عمل شدند ولی با توجه به وسعت دنیا از نظر زبان و همچنين فرهنگ باید تلاش های بیشتری انجام داد.

جمالی نوبندگانی همچنین بیان کرد: در تمام دنیا گروهی مخالف استکبار و همچنين تيم هایی همراه مستکبران خواهند بود و همچنين خودتان می دانید که برای هر دو تيم مسئولیت ما سنگین خواهد بود.

ما در مجلس این آمادگی را داریم تا با شبکه های برون مرزی همراهی کرده و همچنين حمایت های قانونی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را از این شبکه ها داشته باشیم.

کلید واژه ها: کمیسیون امنیت ملی و همچنين سیاست خارجی مجلس – شبکه – کمیسیون امنیت ملی – کمیسیون امنیت – صدا و همچنين سیما – سیاست خارجی – ایران – رسانه – جمهوری اسلامی – سیما – مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده – قانون اساسی – جهان – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – مجلس شورای اسلامی – پرس تی وی – صداوسیما – مجلس – خبرگزاری – امنیت – قانون – فرهنگ – عضو هیات – شبکه های ماهواره – عصبانیت – جمهوری – فرهنگی – همراه – حاشیه

منبع

همکاران شبکه های برون مرزی صداوسیما جهادی عمل می کنند در تاریخ ۱۱ May 2019 | 6:06 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …