خانه / دسته‌بندی نشده / جنبش النجباء: مواضع ما در قبال اشرار سه گانه آمریکا، اسراییل و همچنين انگلیس ثابت است

جنبش النجباء: مواضع ما در قبال اشرار سه گانه آمریکا، اسراییل و همچنين انگلیس ثابت است

جنبش النجباء: مواضع ما در قبال اشرار سه گانه آمریکا، اسراییل و همچنين انگلیس ثابت است

|جنبش النجباء: مواضع ما در قبال اشرار سه گانه آمریکا، اسراییل و همچنين انگلیس ثابت است از اس پی سیتی|

جنبش النجباء عراق در بیانیه ای خبرهاي جديد منتشر شده برخی رسانه ها درخصوص تغییر مواضع این جنبش را رد و همچنين تاکید کرد: مواضع ما در قبال اشرار سه گانه آمریکا، – اسراییل و همچنين انگلیس ثابت است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، به نقل از سومریه نیوز، جنبش النجباء عراق با صدور بیانیه ای اظهارات منتسب به این جنبش که برخی از خبرگزاری ها و همچنين شبکه های ماهواره ای منتشر کرده بودند را تکذیب کرد و همچنين از رسانه ها خواست که در نشر خبرهاي جديد دقت کنند و همچنين خبرهاي جديد دروغین و همچنين جعلی را منتشر نکنند.

این جنبش همچنین اعلام کرد: مواضع ما در قبال مثلث شرارت (آمریکا، اسراییل و همچنين انگلیس) ثابت و همچنين شناخته شده است همانگونه که سید محمد صدر آن هم را بیان کرده است.

جنبش النجباء تاکید کرد که عقب نشینی نکرده و همچنين سرخم نمی کند و همچنين هرکس که می خواهد اطلاع بیشتری از مواضع این جنبش داشته باشد به سخنرانی اخیر شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش النجباء رجوع کند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: اسراییل – انگلیس – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – منتشر – خبرهاي جديد – بیانیه – خبرگزاری ها – رسانه – اشرار – عراق – خبرگزاری – ماهواره – سخنرانی – نقل از – شرارت – اطلاع – شبکه – محمد

منبع

جنبش النجباء: مواضع ما در قبال اشرار سه گانه آمریکا، اسراییل و همچنين انگلیس ثابت است در تاریخ ۱۲ May 2019 | 11:15 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …